Jump to content
honda lyd fen

МНЕНИЕ!

Recommended Posts

Тук в Русе се продава един 2006-та години и минах да го поразгледам..... добра визия има а и салона доста ми хареса:cool: за жалост нямам възможност да го пробвам как е и като возия и държание на пътя, но не се съмнявам, че ще е подобаващо:cool: все пак си говорим за Хонда :rolleyes: Успех с покупката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите ако за това става въпрос мен лично много ми харесва :rolleyes:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво ви е мнението за "honda accord cupe 2.4 i-vitec" след2003гблагодаря предварително

шегуваш ли се с този въпрос??? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола е ужасно красива ;) ;) ;) Имам познат който си докара такава от америка , но още не съм имал възможност да се повозя в нея и не се съмнявам, че автомобила е невероятен. За мен поне това е най-красивия акорд ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е тайна за колко пари ще си го напазаруваш?И какво има в него - като екстри? :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не че някой ме пита ... но на мен ... като дизайн ... предния модел, този като на Майната ми е много по симпатичен :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Ако не е тайна за колко пари ще си го напазаруваш?И какво има в него - като екстри? :)

Аз мога да кажа, колко струва този тук в Русе.... значи 2006-та с всички екстри без кожа на 20000км. цената му е 37000лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не че някой ме пита ... но на мен ... като дизайн ... предния модел, този като на Майната ми е много по симпатичен :)

На Майната има по спортно изражение...Повечето от нас предпочитат СПОРТНОТО :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър избор. Аз имах модела с 4-ри врати и много ме кефеше като возия, окачване и тн. Купето е с още по спортна возия. Успех! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на тези купета им слагат два двигатела 2.4i-vitec и 3.0i-vitec(до колкото знам аз)и съответно162к.с. и 242к.с...Ако някой знае дали е така и защо по-малкия е така скопен да пише някой ред.............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При К24 се гонят други цели. А именно голям въртящ момент на ниски обороти. Това е идеалния мотор за автоматична скоростна кутия. Нещо като дизел, но много по-добро. ;)

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко пояснение за модела Ассоrd 2003-07.2003-05:2.4л- 160 k.c. 3.0л- 240 к.с.2006-07:2.4л- 166 к.с.3.0л- 244 к.с.Няма съмнение че предишната версия е с много, много по атрактивен външен дизайн. Но според мен със сигурност няма да сгрешиш с това купе, ако на това си се спрял де... със сигурност да провериш спирачките.Мойта я бях взел чисто нова(модел 2004 Аccord LX ръчни скорости, 4-врати), карах я за около 3-1/2 години, мисля бях навъртял към 67,000км.За това време, помня че ми даде само 3 проблема:Смениха ми задните спирачки и престъргаха барабаните на около 32,000км.Едната от задните колони беше дефектна.Един от задните колани поемаше влага от болта с който е закачен за купето, под седалката. (при всеки по обилен дъжд и продължително каране). Този проблем съм го виждал само на мойта(бивша).Работя за дилър на Хонда от Януари 2005 насам. Последните два от проблемите не съм ги забелязал на нито един автомобил който съм карал(нов или употребяван).За спирачките, просто ще ти препоръчам да се проверят.Ами това е което мога да се сетя, за сега.Поразтърси се на www.vtec.net ще намериш страшно много информация за този модел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...