Jump to content
Guest west bam

Яко гонки на Верила

Recommended Posts

Guest west bam

Колеги здравейте от известно време се правят при нас яко гонки отсветено е и е широко правата е около 400м има и каде да се спрат колите ако някой го интересува нека заповяда, в неделя имаше яко коли половината от които ходят на Божура и ОМВ Бояна, пишете ми на лични :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Дайте да им покажем какво могат японките защото само аз и един мой братчет сме с хонди другоюите коли са от европейската генерация :blink: мястото е на 15 мин пьт от София близко е до Елин Пелин :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли желаещи да си сгонят колите тука при нас на Верила :) идват добри машини тука

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътят си е тесничък има доста дървета около него включително една солидна вдлъбнатина на платното, която може да те изстреля в някоя топола. Има цигански катуни, ЖП прелез, коне, крави, кози, овце, не съм сигурен че мястото е подходящо за целта, всеки ден минавам от там, както и ти сигурно...дано няма инциденти, но за целта по-добре да няма и гонки точно тук ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Напротив вечерно време няма кози и , крави и т.н. точно там кадето се бягаме не е тясно даже и осветено а и жп прелеза няма никаква роя при гонките колега не искам да спориме но мястото си е добро тази отсечко която е около 400 м е широка и осветена още един пьт казвам няма ядове за гонките щом като почти цялата Община се сьбира там значи им харесва пьтя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътят си е тесничък има доста дървета около него включително една солидна вдлъбнатина на платното, която може да те изстреля в някоя топола. Има цигански катуни, ЖП прелез, коне, крави, кози, овце, не съм сигурен че мястото е подходящо за целта, всеки ден минавам от там, както и ти сигурно...дано няма инциденти, но за целта по-добре да няма и гонки точно тук ...

Циганските катуни вьобще няма на тази отсечка кадето се гониме единствения недостатьк които има и които ще се оправи до неделя е че има 2 дупки точно по средата на отсечката но за неделя ще са оправени мисли се по вьпроса ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАВИТАК СЪМ ДА НАМИНА :)

Бате само не ми казвай, че караш 5 генерация сив сивик с врачанска регистрация защото ме хваща яд, че не можах да ти се обадя тогава на Верила ако дгугия пут идваш може да ти оставя и GSM :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе беше яко туломентия имаше много коли и хора стана наистина добре и имаше добри гонки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я виж ти каде пак почнаха да правят гонки :lol: .Иначе каде точно се събирате, на самия главен път между Верила и другото предприятие ли. Както и горе доло от колко до колко часа има народ там и кои дни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

О бате здравей еми по принцип в неделя се сьбираме кьм 21:00-21:30 някаде става наистина яко там ще се изкефиш защото идват от вашия форум 3 пежа 106 1.6 16V които варвят яко ако искаш 6те ти дам номера си да ми звьнеш последния пьт имаше над 200 човека еми правата от предпиятието надоло кьм с.Равно поле правата е перфектна ако си навит пиши може да се видиме :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Aladin

Колеги хайде бе , ако наистина се сабира много народ крайно време е да се покаже Прелюда! Пък и до сега не съм ходил на срещи ще е хубаво да се запозная и с други фенове

Редактирано от Aladin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи дойдоха куките точно когато стана интересно трябва да изместиме деня, че куките ни надушиха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..куките винаги надушват гонките просто това е много лесно стига редовно да проверяват форумите а и от тях има рацери:) Вервайте ми рано или късно ТЕ винаги идват :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...