Jump to content
Guest GSXR

Проблем с Хонда акорд,нестига ток до лулите

Recommended Posts

Guest GSXR

Здравейте,имам проблем с хонда акорд 2.0 94-95,лулите на свещите бяха извадени и брат ми се е опитвал да я пали така,проврих бушоните не е изтрещял някой от тях,какво да я правя?предварително благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

сорри забравих... смени я след като си сигурен че нещо друго не седи откачено.... като буксите на делкото примерно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно аврче имаше подобен проблем след като се беше правил ненужно на майстор :lol: Беше извадил буксите за бубината за да мери с уред колко ток отивал там, щекерите на уреда бяха разширили клемите и не даваха контакт, та съветът ми е виж както казаха по-горе дали нямаш забравен разкачен кабел(особенно масата за бубината) или разширен щекер за ниското напрежение за бубината :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега може да имаш проблем с дистрибуторната капачка или палеца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам ако е прецакан датчика на Хол "датчика на коляновия вал отчиташ оборотите" .. тогава пак няма ток :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи една проверка и на комутатора http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3697271http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3697275А както каза 1net премери бобината, защото Аз на Прелюда врътнах делкото 2-3 пъти напред - назад на ръкаи без кабелите като колата беше на контакт и резултата беше нова бобина. :lol:

Редактирано от Nikolcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

такаам,днес се я поразглобих и се оказа бобина,но преди да разбера че е тя смених дистрибуторна капачка,комутатор и палец..От къде си пазарувате аз платих за бобината 70лв 2ра употреба оригинална,дистрибуторната капачка с палеца 35 и комутатора нови 80лв.Прецакал ли съм се стабилно :bounce:поздрави и благодаря за инфото,пък ако кажете и от къде да си купя ефтин дясен стоп :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Не си се прецакал, ама ако беше пробвал едно по едно щеше да минеш малко по-тънко.Споко, 70лв за бобина втора ръка е добра цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...