Jump to content
Guest kizisoft

Съвет :)))

Recommended Posts

Guest kizisoft

"Нужен ми е съвет. Благодаря ви предварително. От известно време заподозрях гаджето ми, че кръшка. Както обикновено. Ако вдигна аз телефона - затварят. Взе често да се среща с "приятелки", а като я питам с кои е била, казва че не ги познавам. Взех да гледам през прозореца кога ще пристигне с такси, а тя идва от зад ъгъла и не мога да разбера с каква кола е дошла. Както и да е, никога не бих я разпитвал такива работи, но когато снощи късно пак тръгна нанякъде, не се сдържах. Слязох до моята кола, залегнах зад нея и започнах да наблюдавам какво ще стане. И гледам - ужас! Долните тампони на амортисьорите станали на нищо! Как мислите, дали ще мине само със смяна на тампоните, или ще трябва да се изръся и за амортисьори?"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

смени гаджето първо :P ако не са ти протекли амортисьорите(като на гаджето оная работа) и държат,защо да ги сменяш? :shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

Е нямаш право на такъв пост :shock:)) А за тампоните - просто провери дали текат амортисорите :PИ смени тампоните!!Успех с Гаджето !И с Хондата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

разкази с неочакван край :P е добре де, ненормалник си. :shock:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kizisoft

Само да доуточня:Не става въпрос за мен затова и е в кавички... :shock::P Аз съм женен и с жената имам по - малко проблеми дори отколкото с Хондата ;);) Ама няма пусто FUN! Като ми го пратиха това направо паднах от смях! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Това нещо днес обиколи 15 пъти България в ICQ-то :shock: Яко е наистина, ама имахме тема за бисери и изобщо comedy :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...