Jump to content
addevil

кой сега е номер 1?

Recommended Posts

:rolleyes: Да поздравим участниците - предтсавиха се наистина добре. Повече инфо и снимки - надявам се утреПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро фото :cool: К'ъф е бил тоя екшън бре :rolleyes: ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Евала банда само така,тоя път и показахте за какво става дума.БРАВО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо искам да поздравя всички които караха - Сашо, Емо, Мишо. Наистина си изкарахме супер днес. И най-важното - Хондите обраха купите. Клас А (до 1600)1. Сашо3. Мишо4. АзКлас Б (до 2000)Емо взема второто мястоГенералноСашо с 2ро мястоЕмо с 4 мястоСпециални поздрави за Мишо - единствената конкуренция в клас А (Сашо и Алекс не ги броя - те са недостижими) - добре се справи :cool:, въпреки че доколкото разбрах сега опознаваш колицата - ама следващия път обещавам да не се дам лесно :) ZVERO ще се раздели май с всичко излишно - климатик, седалки и този път резервоара няма да е пълен догоре :rolleyes: Целта е 1.10 или под това време с нормални гуми. Но важното е да се забавляваме - поредността на Хондите в челото няма значение :) Ето и единственото клипче което що годе става - гонката между мен и Мишо за 3-4 място в клас А.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво пичове , само така !Много се радвам !

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sylis

Евала и за страхотните коли които карате :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

lz2lps: Хайде недей толкова да скромничиш, защото се представи повече от идеално, все пак караше със стрийт гуми и даваше по-добри времена от моите с 1,5 до 2 секунди!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Аз пък съм изумен от бялото е30 318iS дето ми отмъкна 1-вото място в клас ВМомчета, не забравяйте че в клас А и В липсваха някои участници които могат много да ни накъсат шортите :)ноооо... :) Поздравления и за Лъчо, който пак показа че кара една от най-бързите коли управлявани от аматьори.Абе с две думи - МНОГО КЕФДано до след месец съм готов с мойта кола и да успея да се представя още по-добре :) На всички които бяха на пистата ( хондаджии или не) пожелавам много успехи!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Benji

евала,не съм си и помислял,че няма да се представите добре.а MISHO само дето се претиснява толкова. :lol: още веднъж :):):lol::punk::lol::(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не звъннахте, вагабонти такива :) Щях да се домъкна за агитка(пък можеше и да отмъкна едни момчатии от Стара Загора :) )Честито за успехите,момчета - много се радвам !!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Мишо не скромнича, просто имаше много още какво да покаже ZVERO. Сега да ти кажа времената за всяка обиколка в нашата гонка1. 1.15.50 - старт от място2. 1.11.60 - летящ старт (най-добро време от квалификациите 1.12.02)Общо - 2.27.10 - мисля че общо взето толкова ми беше и финалното време, това обаче с моята апаратура. Забележи - 1.11.60 сек - това означава че със сигурност си слязъл под 1.10 в втората си обиколка, защото колкото и да епървата ти не би могла да бъде много по-различна от моята, а ме би накрая с около 4 сек :) Така че още веднъш браво!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

Значи апаратурата ти мери доста вярно!Аз проверих и моето общо време от 2-те обиколки беше 2.27.???и това е време което включва наказанието ми за бутнатият конус, което е 3 сек + :):Гадни конуси, защо все ни се бутат в колите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

аз ги наказах не бой се :) особено последните 2 след финала на последната ми гонка си го отнесоха за всичките им събратя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(пък можеше и да отмъкна едни момчатии от Стара Загора :lol: )

....Па оттървааме купоня мой ! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо що не звъннахте бре, друг път не пропускаш а сега......... щях да докарам и пловдивската бригада за борбите !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей браво бе Емо задобрял си Евала само така тренировкитети дават резултат!!!Като сложиш б16 ша стане лудница като знам как си наточил д15-ската .Още веднъж браво и на шофьорите и на колите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 (следващите просто ще кача някъде и ще пусна един линк, но засега толкова)

Публикувано изображение

Редактирано от addevil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момци наказали сте ги яко :P Това е истината...пистата,а не правата отсечка :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво момци :lol: само така :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво пичове само така :P ама защо тогава беше писано че се отменя за 22 на калояново и на мен ми се искаше да погледам :lol: НО браво на колегите все пак са взели каквото може :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, тази година не се обади за помощ... Надявам се да си видя името на твоята бегачка като я изправиш :lol::P Винаги съм насреща!Иначе - евала на бригадата! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Да поздравим участниците - предтсавиха се наистина добре. Повече инфо и снимки - надявам се утреПубликувано изображение

Евала Евала :blink: Страхотно сте ги понапляскали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш ли как страхотно се почувствах като видях видеото от Калояново! Там съм роден и живял дълги години, а на пистата, където се провеждат състезанея сега съм се учил да карам кола( преди беше селско-стопанско летище) :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, ако ти кажа колко съм си недоволен от карането... направо ми се реве.Майна, съвсем бяхме изключили покрай дивотиите които ни минаваха през главите :)Дидко, засега някак си се справяме с финансирането, макар че скоро време нищо чудно пак да прирева за гуми :Dpeposhi, за всички от снимката, Калояново ни е кръщелната писта и много си я обичаме, да не говорим че е единствената писта в България. Радвам се че още преди да стане състезателна писта е радвала хората :blink: надявам се само след месец, на 2-ри кръг със Сандо да сме с 2 коли. И тогава конкуренцията ще е доста по-сериозна, така че стискайте палци :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

.........................................надявам се само след месец, на 2-ри кръг със Сандо да сме с 2 коли. И тогава конкуренцията ще е доста по-сериозна, така че стискайте палци :)

Е тогава вече гризнах дръвцето :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не и ако продължа да карам в горния клас :)ама там с кола 1.5 си е мъка, особено като се появят Живко ( с Неона) и Ангел (с Клиото) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама там с кола 1.5 си е мъка, особено като се появят Живко ( с Неона) и Ангел (с Клиото) :rolleyes:

Или Miyamoto с М3-то :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да става каквото ще, поне ще си направя кефа на тренировка/кфалификация!Пък после може и на първата гонка да падна, поне ще съм опитал!!!Нека можещите да дърпат напред, аз този път късмет извадих и то голям :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) БРАВО НА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ. ЕВАЛА ПИЧОВЕ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другите разказаха каквото имаше за казване.

Аз също БЛАГОДАРЯ на вси4ки, които по някакъв на4ин са ми помогнали.

 

Ще продължавам да ви радвам...

/ако ли не, знайте 4е полагам вси4ки усилия и давам вси4ко от себе си за постигането на една ме4та/

 

радвам се 4е на мишо по4ти му се сбъдна ме4тата да има няколко хонди на стълби4ката, но ако искате, може и вие да помогнете - просто трябва да дойдете следващия път. така ще ни се увели4ат шансовете да се ка4им 3 хонди на стълби4ката... така или ина4е е голямо забавление..

 

и както съм апелирал и друг път - карайте внимателно и оставете големите скорости за пистата... 4е живота може да свърши за секунда...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Евала за поста!!!След тези думи нищо друго от мен освен :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, ако ти кажа колко съм си недоволен от карането... направо ми се реве.Майна, съвсем бяхме изключили покрай дивотиите които ни минаваха през главите :lol:Дидко, засега някак си се справяме с финансирането, макар че скоро време нищо чудно пак да прирева за гуми ;)peposhi, за всички от снимката, Калояново ни е кръщелната писта и много си я обичаме, да не говорим че е единствената писта в България. Радвам се че още преди да стане състезателна писта е радвала хората :P надявам се само след месец, на 2-ри кръг със Сандо да сме с 2 коли. И тогава конкуренцията ще е доста по-сериозна, така че стискайте палци ;)

Въй-въй и сподели за карането кво не си доволен колата ли гумите или просто се шегуваш.Ами за втория кръг мое поне като зрилители да минем за морална подкрепа ако има нуйда де :thumbs1: кажи кога е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...