Jump to content
ivaivalito

Тампони заден мост

Recommended Posts

Преди няколко дена видях в програмата на хонда че "отзад " има 22 тампона по 11 на страна .На последно време забелязвам че като карам киолата с няколко души като като правя маневра назад се чува едно гадно скърцане .Като тръгна то спира.А преди 3 месеца Омбре я гледа и каза че е добре отзад ?Дали може да се е прецакало нещо ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

каква е тази "програма на Хонда"? Да не става дума за втулки? и пак 22 ми се вижда доста като бройка...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivaivalito

EPC Honda даде тампони втулки и т.н

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дена видях в програмата на хонда че "отзад " има 22 тампона по 11 на страна .На последно време забелязвам че като карам киолата с няколко души като като правя маневра назад се чува едно гадно скърцане .Като тръгна то спира.А преди 3 месеца Омбре я гледа и каза че е добре отзад ?Дали може да се е прецакало нещо ?

Мога да ти кажа за 6-та...Има няколко двойки тампони, но преди време като питах ми казаха, че се сменят само големите, а не целия комплект. А за скърцането.. защо мислиш, че е отишъл тампон? Той не би трябвало да се е пр....л за 3 месеца. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак я прегледай и особенно големите тампони.

Помисли и за вида,марката на задните(прословутите големи "кухи" тампони).

За тези на Матьо Шиков от Пловдив не съм чул нищо лошо ,а само доволни клиенти основно от съотношението цена качество!,но ще видим след 2,3 години експлоатация и показатели като стабилност на колата.

Искам да спомена мнение само:

Хонда не са ги направили случайно "кухи"-бъдете сигурни че има замисъл.

Ами много ясно че колата ще е по добре с каквито и да е тампони(алтернативни) в сравнение с оригиналните на над 10 години и хиляди километри и безброй дупки-това е повече от ясно,но идеята е че слагате оригинални и до края на живота на колата ги забравяте или поне още 10 години :cool: .

Иначе кой ще гарантира ,че алтернативните решения от Китай ,Тайван и България ще изкарат повече от 1,2 години.

Аз бих инвестирал в оригиналните ако смятам да си карам колата поече от 2 години.Не искам компромиси със стабилност и возия.Не са чак непосилна цифра-май са около 130лв двата.

Поговорката говори сама по себе си: Не съм достатъчно богат за да си купувам евтини неща(еднодневки) .Sorry за off topica.

 

Всеки сам да си преценя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега vtec нужно ли беше във всички теми за тампони на задния мост да пускаш този пост сакън някой да не го е прочел :P;) цели 5 пъти те това се вика упоритост ;):thumbs1:

Редактирано от krasimir_01

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...