Jump to content
lupi1981

Кой колко дава на божурище

Recommended Posts

ми аз кат съм с 185/60/15 тва на какво отговаря ? :):):P:P:P:rolleyes:

Свали я на 195/45/15 и ще усетиш голяма разлика във вървежа и ще дадеш по добро време гаранция ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз кат съм с 185/60/15 тва на какво отговаря ? :):):P:P:P:rolleyes:

Свали я на 195/45/15 и ще усетиш голяма разлика във вървежа и ще дадеш по добро време гаранция ;)
стига бе тва 195 повече разходтова 45 ебаси лагерницата неща. по скоро 185/55/15 ама дали има такъв размер? Редактирано от Greenwater

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз кат съм с 185/60/15 тва на какво отговаря ? :rolleyes:;);):cool:;):cool:

Свали я на 195/45/15 и ще усетиш голяма разлика във вървежа и ще дадеш по добро време гаранция ;)
стига бе тва 195 повече разходтова 45 ебаси лагерницата неща. по скоро 185/55/15 ама дали има такъв размер?
Има да ама по добре ще е 195/50/15 най разпространения размер хем ще имаш и по добър старт като не искаш 195/45 тва е добър размер също и няма да са толкова ниски ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой пускал ли се е със EG8 D15B2 да сподели времето си...най вероятно е повече от на EG4

Да, мойто време без олекотяване е 16.7 сек. на Божура, надявам се скоро да имам основание да публикувам и по-добро време ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой пускал ли се е със EG8 D15B2 да сподели времето си...най вероятно е повече от на EG4

Да, мойто време без олекотяване е 16.7 сек. на Божура, надявам се скоро да имам основание да публикувам и по-добро време :lol:
STOCK мотор? :rolleyes::lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой пускал ли се е със EG8 D15B2 да сподели времето си...най вероятно е повече от на EG4

Да, мойто време без олекотяване е 16.7 сек. на Божура, надявам се скоро да имам основание да публикувам и по-добро време :lol:
STOCK мотор? :rolleyes::lol: :lol:
колега ако четеш малко във форума нямаше сега да задаваш нелеп въпрос. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой пускал ли се е със EG8 D15B2 да сподели времето си...най вероятно е повече от на EG4

Да, мойто време без олекотяване е 16.7 сек. на Божура, надявам се скоро да имам основание да публикувам и по-добро време ;)
STOCK мотор? ;) ;) ;)
Не е сток разбира се, сток не съм я мерил, но според мен трябва да е към средна 18-ка на божура. EG8-цата ми сега е към 121 коня на вала, ето тук има снимки на това, което е правено за сега по сивика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

и аз бях ма нещо несме се видяли :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой пускал ли се е със EG8 D15B2 да сподели времето си...най вероятно е повече от на EG4

Да, мойто време без олекотяване е 16.7 сек. на Божура, надявам се скоро да имам основание да публикувам и по-добро време :P
STOCK мотор? :P;) ;)
Не е сток разбира се, сток не съм я мерил, но според мен трябва да е към средна 18-ка на божура. EG8-цата ми сега е към 121 коня на вала, ето тук има снимки на това, което е правено за сега по сивика.
Тая тема съм я изкълвал отдавна, но незнаех кога е правено замерването...ПП и аз днес се пуснах на божура - 19.00.. има малко прогрес...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди малко се прибрах от Божурище.успях да я пусна само 2 пъти преди състезанието и двата пъти дадох 15.3 и съм малко разочарован.колата трябваше да успее да слезне под 15,но явно иска още внимание.но пък и аз бях с резервоар пълен догоре с 95....финиширам на края на 3-та,което е около 150 и може би малко отгоре...кофти е че като включа 3-та излизам от Vtec-a, заради дългата кутия от Акорд....следващия път пак ще я мъча....

Иво за под 15 с твоите кила тряя да имаш поне 230-240 коня ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^не си прав.виж тук какви времена дават хората с такива коли и с такива мотори,даже май са 185 конски сили от USDM версията на Прелюд:1/4 mile times for 3rd gen prelude with H22A swapвсе трябва да падна под 15 дори и на Божура.....голям фактор май се оказва по-дългата кутия от Акорд която ползвам,защото излизам от vtec-a при включване на 3-та за малко и това ме бави....иначе терминалната ми скорост е като на тези в САЩ или много близка.

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ез засега съм 17.7-17.8 :D на божура с 105 коня под капака и едно магаре зад волана колата е сток

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

за жалост този път неможах да си докарам гъза до божурище поради стечения на обствоятелствата и да замеря кошника , но ми казаха , че някакъв рекс давал 14.8* най-добро време - някой да има клипчета и повече информация за колата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за жалост този път неможах да си докарам гъза до божурище поради стечения на обствоятелствата и да замеря кошника , но ми казаха , че някакъв рекс давал 14.8* най-добро време - някой да има клипчета и повече информация за колата?

Сток рекс никога не може да даде под 15 .... читав такъв с добър шофер е от 15.5 до 15.9 :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говоря за някакъв црх , който естествено е "правен" :whistle:Просто ми стана интересно :music:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest �ЛЕКС

рекс и 13-ки :whistle: е зависи от рекса иначе драга е такъв зор за колите особено това тръгване просто не се сещам за част която не се претоварва на стартама шом ви харесва :music: въпроса е колко излишни пари имаш и така то най-лесно се прави колица за драг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рекс и 13-ки ;) е зависи от рекса иначе драга е такъв зор за колите особено това тръгване просто не се сещам за част която не се претоварва на стартама шом ви харесва ;) въпроса е колко излишни пари имаш и така то най-лесно се прави колица за драг

Ако не е V-tec стоково можеш да му сложиш и 13" ;) и отпред и от зад.А за Драг-а е въпрос на мания, както теб или по-точно брат ти ви влече Дрифт така има и хора които си падат по драг. В случая поста май беше шлака а? ;) Редактирано от NCN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък яко се посрамих с моита "англичанка"!Пъснах се за първи път и отидох къде 19.4 ;) Ама ми хареса и ще се пусна пак!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

червения рекс мисля че беше с д16а8 двигателнещо не можеха да го настроят момчетата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз за момента съм 15.9 ,но скоро ще съм по бърз ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рекс и 13-ки ;) е зависи от рекса иначе драга е такъв зор за колите особено това тръгване просто не се сещам за част която не се претоварва на стартама шом ви харесва ;) въпроса е колко излишни пари имаш и така то най-лесно се прави колица за драг

Ако не е V-tec стоково можеш да му сложиш и 13" ;) и отпред и от зад.А за Драг-а е въпрос на мания, както теб или по-точно брат ти ви влече Дрифт така има и хора които си падат по драг. В случая поста май беше шлака а? ;)
:P Разбрах го че дава 13 сек ;) не че е на 13" гуми ;) Сега аз си пиша у форума и нямам по-малки братя просто трудно се оправях с комп. до сега ;) Аз съм човекът дето го влече Дрифта и не само ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...