Jump to content
Dakata

Инструменти

Recommended Posts

Във връзка с разговора който водихме на седмичната среща , с колегите стигнахме до консенсус че има 3 задължителни елемента бе които неможе :1) медна тел2) изолирбанд3) WD40 :rolleyes:очаквам и ваще предложения :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във връзка с разговора който водихме на седмичната среща , с колегите стигнахме до консенсус че има 3 задължителни елемента бе които неможе :1) медна тел2) изолирбанд3) WD40 :rolleyes:очаквам и ваще предложения :)

Кво е тва :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свински опашки! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравяме нож.Иначе си имам едно куфарче с всичките лули, ключета, шестограми, врътки, удължения и "камъни" до 32, без него на път не тръгвам:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък от известно време съм изхвърлил всички инструменти и боклуци от багажника и се убеждавам,че може и без тях:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега незнам какви ключове предлагат,ама преди съм ползвал такъв и се огъват като направени от пластелин! :rolleyes: Е,малко по-твърдички са от него де! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Крик, ключ и резервна гума2. Стъргало за лед3. Оная джаджа за обиране на водата от прозорците, че сутрин преди да тръгна, понякога се е "запотила" колата :rolleyes:4. Гюдерийка5. Комплект лули и гаечни ключове6. Нож7. Отверка с няколко накрайникаКато до първото и последните три (пу пу да не я урочасам) не съм прибягвал във взаимоотношенията си с колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз си нося освен един малък комплект с накрайници и върток , 2 отверки ..винаги и едно малко фенер4е ...дори имам и бинокъл ..хахах не се знае може да потрябва .....когато ходя да карам сърф :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително презервативи:rolleyes: и разни видове кърпички :) необходим и важен а при мен е единствения инструмент който си нося ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като се замисля , аз в колата имам:2 отверткипластмасови чиниики (незнам за какво са ми)изолирбандмалко кабелчета (никога не се знае кога ще потрябват )салфеткиластици ( и тях не ги помня от де са се взели)спринцовка ( нямам коментар ;) )ключове ( от 8 до 19)вилички имах по едно време :rolleyes: спрей за табло хихихкрик аааааа да и парцал ! :);) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък от известно време съм изхвърлил всички инструменти и боклуци от багажника и се убеждавам,че може и без тях;)

;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

аз пък от известно време съм изхвърлил всички инструменти и боклуци от багажника и се убеждавам,че може и без тях;)

Може, ама без мамата не може. ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А комплекта за първа помощ къде го забравихте без вилици лажици и чашки за къде сме не знае къде ще замръкне човек може и едно котлонче газово че да се претоля манджата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-принципЪ трябвакрикключ за гуми едно ключе 12-14резервна гума и телефон за да се свържем с пътна помощв моя случай екстрите в багажника ми включват2 куфара с инструменти за над 600 лв.пожарогасители, 2 светлоотразителни триъгълника, контактен спрей, силиконов спрей за гумените уплътнения, спрей за почистване на тапицерията, гумена щиротия за махане на водата от стъклата, гюдерия, микрофибърна кърпа, 3 пакета мокри кърпи който измиват маслото от ръцете просто чудесно ;) , бутилка спирачна течност, препарат против изпотяване на стъклата ииии ... вездесъщото WD40 ;) от тези новите най-големите опаковки с чупеща тръбичка ;) работен гащеризон и работни убувки за да не се цапам в случай на ремонт :)очаква се скоро да добавя и комплект ръкавици, спрей за замръзнали ключалки и да напълня най-после тубата за бензин която нося безцелно празна :)

Редактирано от CryoGen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои спомена ли за 4УК??????? ;) Ха така 4е то без него накаде???????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в единия куфар имам един от 2 кг и един 500гр ;)без Чук кой работи бе ;)забравил съм да се похваля и с фенера с 1 000 000 милион свещи в него ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JAZZ

Абе вие с какви багажници сте бре? ;) Откъде толкова свободно място?;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехех ..... абе аз нищо не си нося , освен на колата ключа за гуми и крика . Но ще знам вече ако изпадна в беда на кой мога да се обадя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

То и баща ми едно време така си пътуваше с москвича но след като му прибраха(без да искат :) ) инструменти на цена за още една кола инструмента се държи в гаража а не в колата да тежи и да заема доста от свободното място в багажника аз си нося само ключа за гуми, крикчето, 2бр. триъгълници и другите глупости задължителни за колата и мноого дискове :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 куфара с инструменти за над 600 лв.пожарогасители, 2 светлоотразителни триъгълника, контактен спрей, силиконов спрей за гумените уплътнения, спрей за почистване на тапицерията, гумена щиротия за махане на водата от стъклата, гюдерия, микрофибърна кърпа, 3 пакета мокри кърпи който измиват маслото от ръцете просто чудесно smile.gif , бутилка спирачна течност, препарат против изпотяване на стъклата ииии ... вездесъщото WD40 smile.gif от тези новите най-големите опаковки с чупеща тръбичка smile.gif работен гащеризон и работни убувки за да не се цапам в случай на ремонт smile.gifочаква се скоро да добавя и комплект ръкавици, спрей за замръзнали ключалки и да напълня най-после тубата за бензин която нося безцелно празна smile.gif

И после се пускат теми от сорта на "абе нещо трака отзад...". Тва на майсторите любимото оплакване. Като го чуят и позеленяват хахаха :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе...тва ми напомня за един мой познат - навремето се прибра от Унгария с блокирал лагер на генератора и дамски чорапогащник вместо запалилия се ремък. Та...сега е лято ...не разчитайте че дамата до вас е с чорапогащник...носете ли личен! :lol:

Редактирано от DNL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Напоследък единствения инструмент който нося с мен е GSM-а. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...