Jump to content
ванко

Д15Б2 срещу тигра 1.6 16в

Recommended Posts

Здравеите колеги карам Д15Б2 4г Пуснахсе с една тигра 1.6 16в и ме би и то обедително. Не ми вурви колата или просто тигрите вурвят пове4е от Д15 :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро се разискваше този въпрос - колегите споделиха, че тази Тигра е много злокобна и изключително лека колица - било нормално да се опъне :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icko

Тиграта е над 1000 кила ако не ме лъже паметта... пък и мотора си е 106 коня, което си е повече от Д15...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мене силите са на ниво и за двете коли,вече рейсърчето зад волана командва парада :D ако става въпрос за 400 метра де според мене Хонда печели :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зна4и зимам му старта и след като ударя 2-ра и се едно спирам минава краи мен и на 400 излиза около кола пред мен тиграта оба4е е с генерация около 110 коня бил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми на 1-2-3 дарпам по малко ма вкарам ли 4 почва да ми дарпа и до края на 4 вече има ена кола преднина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех, аз като бях с Д15Б2 винаги като ударех втора и скачах поне с половин кола напред. Тя е със сравнително късички скорости и бодваш 2ра малко преди конкурента и излиташ. ТИ на колко превключваш. Аз го правех на около 6 - 6 и нещо хиляди някъде - буквално скача напред. Ама я бодвах колко се може по-бързо. Жалко че си оттатъка баира (Ст. Планина) иначе ако беше по София, Пловдив - бая народ щеше да и скочи, да се пробва с летящата Тигра! :rolleyes: Едно аверче има, ама е 1,4. Пъргавка е, ама нищо общо с Д15Б2, пък нека са по 90 кончета и двете. За 1,6 нямам данни, съм ги гледал че са по-масларки от 1,4-тата.

1.4 ги бия не за първи пут казвам става дума за 1.6 .Ина4е до олкото забелязаь моите скорости са доста по дълги от на тиграта тои вклиу4ва 2-ра преди мене. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с моята Хонда не съм се пробвал да се дърпам с тигра.С старата ми кола (VW Passat 1999год.1.8 20V 130к.с.)Напрао им касах главите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GeFi

Здравей колега виждам че си от Шумен ако може да споделиш коя е тая прословута тигра 1.6 16V , кой я кара и какво представлява ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене малко ме съмнчва аз с моита сум се пробвал с кадет 125 кон4ета и кадета бе6е целия по ламарина 4ипосани на финала ми зе една кола не мисля 4е тая тигра е толкова добра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене малко ме съмнчва аз с моита сум се пробвал с кадет 125 кон4ета и кадета бе6е целия по ламарина 4ипосани на финала ми зе една кола не мисля 4е тая тигра е толкова добра

Да не е бил 1.3 75 кончета? т.е 125-50 кончета?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея 50 коня немогат да дойдат от чипосване каквото и да било то...100% има и друго ако е 1,3 75 коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги карам Д15Б2 4г Пуснахсе с една тигра 1.6 16в и ме би и то обедително. Не ми вурви колата или просто тигрите вурвят пове4е от Д15 :rolleyes:

при еднакви пилоти и изправнизаводски коли тиграта бие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех, аз като бях с Д15Б2 винаги като ударех втора и скачах поне с половин кола напред. Тя е със сравнително късички скорости и бодваш 2ра малко преди конкурента и излиташ. ТИ на колко превключваш. Аз го правех на около 6 - 6 и нещо хиляди някъде - буквално скача напред. Ама я бодвах колко се може по-бързо. Жалко че си оттатъка баира (Ст. Планина) иначе ако беше по София, Пловдив - бая народ щеше да и скочи, да се пробва с летящата Тигра! ;) Едно аверче има, ама е 1,4. Пъргавка е, ама нищо общо с Д15Б2, пък нека са по 90 кончета и двете. За 1,6 нямам данни, съм ги гледал че са по-масларки от 1,4-тата.

1.4 ги бия не за първи пут казвам става дума за 1.6 .Ина4е до олкото забелязаь моите скорости са доста по дълги от на тиграта тои вклиу4ва 2-ра преди мене. ;)
Аре като открием при нас сезона докарай я тая тигра да я видим как ще се държи с D14A1. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P:) Непрменно 6те доидем само кажи като 6те има ко6ии и 6те я докарам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sylis

Ако има някоя Тигра да бие тва зверче...много ще се учудя

надута е на 1,4 бара Редактирано от Sylis

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванко , завчера я видях прословутата тигра , дане би случайно да я карай един дето заварши механотехникума миналата година ?? И не съм на мнение че е голяма бегачка ама както и да е тва отделен вапрос ... въобще като цяло не съм на мнение че тигрите са бегачки...

[/qu

 

 

Ами да от механото е ама о6те е там 12 клас е :) неделя по принцип е на паметника :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ина 4е не казвам 4е е голяма бега4ка просто искам да знам кака тряа да върви с д15 и дали имам 6ансове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ина 4е не казвам 4е е голяма бега4ка просто искам да знам кака тряа да върви с д15 и дали имам 6ансове :)

Предположението е майка на провала просто заставате на чертата и ще си покаже всяка кола е различна както и шофьора един път се представяш добре друг път не нищо че данните по каталог са полза на едната или другата марка автомобили!!!Примерно два сивика 90 коня не завършват еднакво на финала :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimy

аз съм се дърпал 2 пъти с тигри 1600 1-вия път бих с малко с втората бяхме на кантар от 4 старта 2х2 като на финиша почти броня до броня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм се дърпал 2 пъти с тигри 1600 1-вия път бих с малко с втората бяхме на кантар от 4 старта 2х2 като на финиша почти броня до броня

ам тва с Д15 ли го прави6? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GeFi

ЛоЛ... dimy нещо не ми са ядва с тия тигри така почти наравно да заваршваш ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми тва са ми дръпките с тигри ы не са били точно на 400м се пак зависи от колата в какво състояние е и други фактори едната тигра беше 17-ки мен на божура заради лош старт ме би поло 1 4 сток и то с доста 3 старта преди тва му правих над секунда разлика ма като не ми влезе 2-ра :rolleyes:

Редактирано от dimy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да прав си от мноо неща зависи и най-вече в задкормилното устройство :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че щом е хонда, не може да падне... независимо с какво се дърпа, камо ли с някакви ръждоходи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че щом е хонда, не може да падне... независимо с какво се дърпа, камо ли с някакви ръждоходи

Хахахаха Е те тва вече е приказка :rolleyes: И аз съм на същото мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ceco_crx

моята кола е 101 коня но тигра 1.6 16в просто я отнасям без грам проблем.Един приятел има такава и сас него сам се замервал и сас летя6т старт и от място и на далго (Пловдив-Карлово) не мисля 4е тази кола е 4ак толкоз барза за твята хонда или колата ти не6то и има или тиграта е барана

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свилен (тиграта) аз искам да видя с колко ще го бия с моита д16з6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако и двете са сток тиграта бие, но също така важи и гарнитурата между волана и седлката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата е от миналата година!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега ще ви кажа имам тигра и хонда хондата върви на старт тиграта обратно.тиграта на 1 никва я няма все едно си трагваш с рачна но 2 рата вече се побърква пищят гуми и трагва все едно си я ритнал.3,4,5 следват с яка мощност за тези 106коня.хондата е по паргава и се развърта по добре трягва по бързо и леко и се реже много яко но до 3 при мен 4 , 5 ги няма никакви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ква тигра кви 5 лв бре аз не мага да си представя мъж да кара какава пътна въшка :cool::D;) тва кола ли е бре? или по скоро кибритена кутииика -в травант има повече место ;) тея тъгри са създадени за жени бре да си бръмкат с приятелки на сам натам и да си карат децата на училище като видя мъж зад волана на такава "кола" и се сцепвам от смях ;):D :D

Редактирано от CARBON

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тиграта от средата на 2-ра ще почне да дърпа хондата :cool: на 3-та вече ще е бая напред (за сток коли говоря)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя тая тема от миналия век бре младежи ...............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ква тигра кви 5 лв бре аз не мага да си представя мъж да кара какава пътна въшка ;);):P тва кола ли е бре? или по скоро кибритена кутииика -в травант има повече место :cool: тея тъгри са създадени за жени бре да си бръмкат с приятелки на сам натам и да си карат децата на училище като видя мъж зад волана на такава "кола" и се сцепвам от смях :D;):D

Извинявам се за off-a, обаче това мнение най ми хареса :D ! Направо ми го взе от устата колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...то и от Тигра 1.6 ако трябва да се плаша и да се притеснявам дали ще я бия :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...