Jump to content
Saho

Огледало

Recommended Posts

И така накратко:Преди няколко дни ме удариха и ми падна стъклото на дясното огледало. Падна си направо с това пластмасовото на което е закрепено самото стъкло. Иначе ел. работите по огледалото си работят нормално. Просто от удара огледалото се прибра към колата и му изхвърча стъклото.Успях да си намеря едно стъкло като за мойта хубавица и го залепих със силкон за въпросната пластмаса. Сега трябва да прикрепя пластмасата към самото огледало. До тук добре,ама не ми е толкова лесно. Отзад има три неща на които да се закрепи стъклото. 1. Едно голямо в средата (което предполагам е главното)2. Има и две малки белички. Едното ми мърда огледалото наляво и надясно , а другото нагоре и надолу.Та проблема са тия малките... Като го натисна(стъклото)се закрепва без проблеми на това голямото(централното) , обаче на малкитре две не мога да го закрепя. При малко -поголям натиск се прибират към тялото на огледалото и дотам..В караина сметка огледалото се закрепва добре , но немога да го мърдам с копчето за ел стъклата. Стои стабилно,но трябва да го нагласям ръчно.Извинявам се за начина по който обяснявам, но не разбирам нищо и си нямам понятие от терминологията..Ако някои все пак ме е разбрал и може да помогне ще съм много благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

тия беличките са моторчетата. Най вероятно ти е строшено огледалото защото то е на щипки и трябва да си щракне, не ти трябва силикон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой савет е да опиташ да си го поправиш.Щото ас направиш глупост като ми се счупи едното огледало( счупих и другото за да взема две нови от каското,за да не се различават) и сега сам с двете хубави и нови обаче много ме нерват щтото не са стабилни като фабричните(сега ми тресат )поздрав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой савет е да опиташ да си го поправиш.Щото ас направиш глупост като ми се счупи едното огледало( счупих и другото за да взема две нови от каското,за да не се различават) и сега сам с двете хубави и нови обаче много ме нерват щтото не са стабилни като фабричните(сега ми тресат )поздрав

Имам същия проблем. Заминах на море и оставих колата пред блока. Като се върнах, дясното огледало беше полуприбрано към колата, а стъклото висеше от него. Предполагам, че децата като са си играли, са "увиснали" или нещо такова на него, защото с тази си страна колата беше паркирана към градинката. Разбира се, бях прибрала другото огледало откъм алеята за коли, но късмет... И пластмасата, и стъклото външно са здрави. Наместих стъклото и то стабилно. Обаче сега електрически може да се намества само нагоре, надолу и на ляво. На дясно може само ръчно. Още не съм ходила при застрахователите. Въпросът ми е дали застрахователите безпроблемно приеха щетата и къде си прави новите огледала? И твоето огледало външно беше ли счупено или като при мен - само някаква вътрешна джиджавка? Извинявам се, колега, чиято тема е това и ти я ползвам, дано и тази информация ти е полезна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...