Jump to content
HONDA

Датчици на хеч 93 ?

Recommended Posts

Лампичката ми за багажника свети нонстоп,а всичко си е затворено ? от каде може да идва проблема ? гледах за бушони ама нямам май бушони за това нещо всички са ми здрави...и имам проблем с клаксона и той не свири :dry: 3 години никви проблеми и сега 2 на веднъж егати...на някой случвало ли се е може ли да ми помогнете или проблема е индивидуален и трябва да се ходи при жичкаджия,има ли бушон за клаксона някаде покрит ?! ще се побъркам ;) мерси....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същия автомобил, понякога като затворя багажника лампата остава да свети. Натискам горния ляв ъгъл на долната "врата", щраква и лампата гасне. Явно не се затваря добре. При мен е мнооого рядко, но все пак пробвай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същия автомобил, понякога като затворя багажника лампата остава да свети. Натискам горния ляв ъгъл на долната "врата", щраква и лампата гасне. Явно не се затваря добре. При мен е мнооого рядко, но все пак пробвай.

:dry: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги.Аз имах подобен проблем.Получи се при каране на отворен багажник(возих една дълга плоскост).Когато затворих багажника лампата остана да свети.Направо се бях поболял. :dry: След три дни безсъние,разглобих целия заден капак,разбирайте извадих кората и цялата ключалка.В нея намерих парче от свредло!?!?!?Как е попаднало там нямам идея,но опираше в датчика и даваше на късо.След много тръскане изпадна и проблема се реши,но забелязах,че има едни букси,които са закачени в самата ключалка.Прегледайте тези букси,да не би да са корозирали или напрашени.След смазване може и да се оправи проблема.Дано да съм ви помогнал. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ви благодаря колеги :lol: ще пробвам всичко,можели само последния колега да каже как се махат корите да подскаже че да не прецакам нещо,че мн ще ме е яд....не съм махал до сега и незнам как става,предполагам на щипки ама каде са...мерси :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...