Jump to content
MonsterOOD

Много ми хареса колата ама май в БГ я няма

Recommended Posts

Гледам си аз клипчета и се влюбих в колица........ чукам в мобиле.бг да видя колко парета вървят и кво да видя :plane:Резултат от Вашето търсене на:Автомобили: Марка Honda, Модел Nsx Няма намерени обяви - Автомобилиhttp://www.youtube.com/watch?v=IFqTT1P0144...ted&search= - това е колата :plane:;)Ох на батко

Пореден ПС http://www.mobile.de/SID4jo2d.0HCUXFvYFrTU...mp;doSearch.y=9 ;) Редактирано от MonsterOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вървят 20-25к$ за 93-96г. , ако искаш точно такава трябва да си я вкараш , тука за бг са малко и май в момента не се продават! :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...като им гледам цените може някой богаташ само да си ги позволи явно в БГ няма толкова богати фенове на Хонда :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cls

Как да няма в България - има ве :plane: .Който беше на Калояново първия път няма начин да е пропуснал червенияНСХ,който дойде и даже се пусна 2-3 пъти.Няма да забравя като минеше покрай мен все едно призрак - никакъв шум от тая кола,само я гледаш как доближава и чуваш фуууу от гумите.Голям хищник е на живо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз просто от тоз момент само за тази кукла мисля. Чуствам се като лапе за колело :plane: Колата е направо перфектна, започвам усилено да си търся това животно :plane:

Редактирано от MonsterOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз просто от тоз момент само за тази кукла мисля. Чуствам се като лапе за колело :plane: Колата е направо перфектна, започвам усилено да си търся това животно :plane:

Ако толкова те влече и ако имаш парите... виж в mobile.de.Но цените, които ще те "блъснат" там, за съжаление, могат да ти охладят ентусиазма.Примери: 1. Регистрация: Май `91/Цена: EUR 23.4902. Регистрация: Февруари `92/ Цена: EUR 25.0003. Регистрация: Август 2003/ Цена: EUR 59.9004. Регистрация: Декември 2003/ Цена EUR 69.980Направо без коментар ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега даже съм праснал и линк към мобиле.де :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Станах егати спамъра ама просто съм вманиачен :plane:http://www.youtube.com/watch?v=yX0tlMTfaGk...ted&search= Мания:plane: Редактирано от MonsterOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.youtube.com/watch?v=06vFlxPNATg...ted&search= Немога да се спра значи. Обещавам това да ми е последно :plane: Редактирано от MonsterOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=06vFlxPNATg...ted&search= Немога да се спра значи. Обещавам това да ми е последно :lol:

Как ми напълни душицата това клипче....чак ми се дореваПП нема кинти,нема нема кинти....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До скоро в представителствата honda.bg и honda-varna.bg я имаше с цена 300 000+ лв. Сега погледнах да сложа линк , но са я махнали . Или никой не я търси или може би вече не се предлага нова. Чакаме новия модел :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега даже съм праснал и линк към мобиле.де :D

Сори, не съм видял последния линк... :( Абе тъжна работа... може ли такива пари да искат, баси... :( Искрено ти пожелавам да намериш кинти за такъв самолет.. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега даже съм праснал и линк към мобиле.де :(

Сори, не съм видял последния линк... :D Абе тъжна работа... може ли такива пари да искат, баси... :D Искрено ти пожелавам да намериш кинти за такъв самолет.. :cool:
Няма се претисняваш че не си видял, А дано всеки има парите за това уникално творение на Honda :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега даже съм праснал и линк към мобиле.де :)

Сори, не съм видял последния линк... ;) Абе тъжна работа... може ли такива пари да искат, баси... :) Искрено ти пожелавам да намериш кинти за такъв самолет.. ;)
Няма се претисняваш че не си видял, А дано всеки има парите за това уникално творение на Honda ;)
по добре чакай следващото им уникално V10 творение :)защото това е морално остаряло ;)в това предаване почти всичко сравняват с хонда, дори любимата им кола беше Хонда S2000 (разбира се с подобаващото количество подобрения по двигателя и окачването ;) )Видео

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някои хора какво правят само Top End :)

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това :)

Хааа-ха-ха-ха.Абе пи4ове слепи ли сте,не виждате ли 4е вси4ко е конспирация ве...Това е от ЦРУ наложено,от там идва затъмнението :) Не виждате ли 4е това са болиди от Формула 1,ама са замаскирани като NSX за да ни смажат само4уствието.Оттам ще спрат консумацията на зелен4уци и ще искат да ни затрият като нация и да ни унищожат до крак. ;)

:);););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някои хора какво правят само Top End ;)

Жестоко приятелю :dry:;) Редактирано от MonsterOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...