Jump to content
dutska

Honda Civic 1.4 2005,

Recommended Posts

Здравейте, взех тази Хонда? Моля, кажете ми мнението си, все пак съм жена :blink: струва ли си, според вас?оказа се, че единия air bag e отварян и стъклото е пукнато :)Honda Civic 1,4 Автомобили 14500 ЛВ. Данни:Дата на производство - април 2005 г.Тип двигател - БензиновМощност (к.с.) - 90 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - КупеПробег - 42000 кмЦвят - Светло сивОсобености:2(3) ВратиAirbagАлармаБордови компютърЕл. ОгледалаЕл. СтъклаКлиматроникМеталикСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами... така не може да се каже кой знае какво. Кола не се преценява по нписаното за нея. Щом има отварян Еър Бег, това означава удар. Ако е само единия, има шанс да не е бил сериозен, щом и стъклото е само пукнато... Стига си се цупила - Хонда е все пак! :blink: Иначе като съотношение цена - година - километри звучи добре. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами... така не може да се каже кой знае какво. Кола не се преценява по нписаното за нея. Щом има отварян Еър Бег, това означава удар. Ако е само единия, има шанс да не е бил сериозен, щом и стъклото е само пукнато... Стига си се цупила - Хонда е все пак! :) Иначе като съотношение цена - година - километри звучи добре. :)

[/quote

 

и аз си мисля, че не сгреших много, ама аз какво ли разбирам :blink: незнам никакви други технически спецификации все още, но да, Хонда е все пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Димитър Коев

Ако си я водила на "чичо доктор" и всичко и е наред- няма какво да те притеснява. :blink: Хайде сега да сложиш и снимки в "Кой какво кара", за да я видим. :) И ако ще търсиш помощ и съвети си допълни профила - така ще могат да ти помогнат повече хора и по-пълноценно. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Количката я видях на снимката. Изглежда много добре. Въпроса е обаче в този евентуален удар. Дори и лек, всеки удар може да промени геометрията на колата. ТЕ да я усуче. Пусни я на прав път без неравности и виражи с около 60, и я виж дали държи права линия. После направи плавно ускорение до към 100 примерно, след което спри. Не трябва да сменя посоката на движение. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усеща се едно задържане на газта от 3500 до 4000 оборота. Иначе засега е супер. Ще пробвам това с карането на прав път да видим дали че усуче и ще кажа реултата !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен е много по лесно да я закараш на майстор да и видят предницата....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SOHC VTEC-E

Колата може да носи от гуми дванти дискове наклатки ... това не е решение ... струва 10 лв регулажа отиди да и замерят диаогоналите ... ама го направи понеже при удар ако стуклото се е пукнало само без досек до някакво предмети обикновенно значи че има усукване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...