Jump to content
CryoGen

Пускам си тема

Recommended Posts

как ще се познае че има разлика в компресията на даден цилиндър при махната капачка на маслото?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При студен двигател ще духа синкав пушек. Но това не е гаранция, предното ми Ауди имаше компресия 5 атм. а не духаше и не гореше масло изобщо защото маслените му сегменти бяха ОК. За да си сигурен-измери компресията.

Редактирано от chopper1969

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колегатова мисля че ми беше достатъчно ясно:rolleyes:в момента точно нямам проблем от това естествопросто заключиха темата където бях питал същия въпрос ...тъпото е че при хондите на студен двигател много пръска масло като махнеш капачката ...но това не е голяма болка за умиранеблагодаря за отговора все пак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

е това вече ми хареса като идея :cool:в момента на мойта се чудех гумичките или сегментите са заминали :) благодаря отново ;)само че малко трудно ще налея в определен цилиндър ... за целта трябва да сваля смукателните колектори ...ПП: аз съм практик , правя всичко да работи, но не знам как ;)

Редактирано от CryoGen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest LORDA

на хонда между другото почти не се износват компресионните сегменти а винаги масления така че ако искаш да я пробваш загрей я хубаво и я изрежи трябжа да не пуши сиво отзад ако пуши да знаеш че е прегрята ама вапреки това може още много живот да има :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е това вече ми хареса като идея :)в момента на мойта се чудех гумичките или сегментите са заминали ;) благодаря отново ;)само че малко трудно ще налея в определен цилиндър ... за целта трябва да сваля смукателните колектори ...ПП: аз съм практик , правя всичко да работи, но не знам как ;)

Не бе пич, през свеща с тънка фунийка става да се налее идеално, ти така и така ще развиваш свеща заради манометъра ;):cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мислех да си усложня деня и да сваля колекторите за по лесно :cool:за какво да ми е лесно след като може и да ми е трудно :)не съм на вълна коли в момента ;)мерси за съветите все пак колега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...