Jump to content
ShEfA

Още веднъж - тезата за Фолфаджийте!

Recommended Posts

Преди да започна, моля модераторите за извинение, че насаждам отново конфликт - не е това целата, просто искам да изразя личното си мнение относно тази "диагноза"!Днес

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпревари ме с темата. :thumbs1:

 

Много ме е яд, и за да запазя достойнство няма да казвам как искам да му кажа Публикувано изображение ти, Публикувано изображение Голфаджия!

 

Добре, че Сашо е добре, и аз и детето не бяхме в колата, че ... тогава тесен щеше да му се види светът на тоя Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

То за диагнозата е ясно :thumbs1: Пазете се като ги видите......Хубаво,че само колата е смачкана и шофьорът е жив и здрав...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обяснението е много просто. Голф-а е подкрепян от митовете за немското качество и надеждност. Масов автомобил е поради ред причини. И хората вярват на тези митове, пък и щом толкова немци го карат, ще да е добър. За съжаление интелектуалното ниво на населението не е много високо и вярва на всякакви митове. като резултат Голфа е доста масов автомобил и се кара масово от не до там образовани и културни, зачитащи законите за движение по пътищата хора. Естествено не всички са такива, но вероятноста да налетиш на такъв индивид който е зад волана на споменатата марка е много голяма. Та като ги видите, по-внимателно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тази сладка муцунка онзи ден беше размазана от,познайте......гоуф.Мом4ето е добре,но в стрес :thumbs1:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ламарина се прави или се купува нова, но човекът да е жив и здрав!

Пламене с извинения че ти ползвам темата с едно малко отклонение:

Всяка сутрин излизайки от квартала на главната улица а именно ул.Слатинска - до светофарите където се пресича с ул.Гео Милев, всяка,ама всяка сутрин се засичам с няколко ГОУФА 2 и 3 с надписите на техният клуб!

Не искам да Ви обеснявам какви маневри се извършват от тях за да пробият поне 2-3 коли напред, не спират на червено дори на сфетофара който е поставен на пешеходна пътека пред училището :thumbs1: и колко болно гледат когато след светофарите и нагоре до Шипченски проход някак си една мижава като "пича въшка" Хонда бързо минава между колите и е пред тях. Лелееее, следва ляв завой и надолу към 4-ти км ще ме изядат и едвам спират зад създалата се ве4е колона коли.Амаа "яко кеф", "глей ка го бегаме тоя с Хондата", и т.н. и т.н. самодоволни лица виждам задминавайки ме, а що не си гледат в пътя , а не в последният момент да поглеждат напред и яко спирачки си свирене на гуми............................

Явно трудно расъждават.

Наскоро чух един лав - Надявам се авторите да не се сърдят

 

"Човекът от селото можеш да извадиш, но селото от човекът не можеш"

Редактирано от misho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sharki

Не случайно голфаджия е диагноза... :thumbs1: Всичко около простотията е описано по много ясен начин тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие , и най вече ти "Шефе" се спука с тия смотани теми за голфове , голфети, вагени и т.н.Престани бре - ти защо си мислиш , че всеки който кара голф е "селянин".Тези , опровержения бла бла бла.Що не спреш да дрънкаш глупости?Приемете факта , че във всяко стадо си има черни овце.Просто голф 1-2-3-4 е доста масово срещата кола поради една или друга причина , но това далеч не означава , че се кара само от селяни, простаци и т.н.И нас ни блъсна един голф 2ка , но не съм тръгнал по форумите да говоря кво станало , що станало.Щом си се качил в колата - значи си се прежалил.На всеки може да се случи.Аре успех и спри с тия тъпи теми , може да не целиш спорове и конфликти - но успяваш да ги породиш!п.с. Модовете ако желаят могат още 10% warm да ми сложат заради този пост - че така като гледам от как съм почнал да говоря истини и да не приличам на някъв сектант - все ме кичат с некви проценти :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес срещнах културен голфаджия !!!

Редактирано от RIP

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Да си поправя поста - колата не е толкова брутално помляна, както бях разбрал на първа ръка. Останалата информация си е точна.2. Founder, не те познавам братле, и сигурно за това мога само да съжалявам - но искам да ми извадиш една тема, ако искаш 10 теми, които съм писал само и само да нахраня голфаджийте. Имам тема, с която НАСЪРЧАВАМ хората да СПРАТ да пишат врели-некипели за голфаджийте. Последната ми тема беше грешно разбрана, за което не съм виновен аз - исках просто да разбера за себе си и останалите фенове коя е най-бързата от "най-бързите". Ако искаш ще ти извадя от темите, които са създадени единствено и само против голфаджийте, моите мнения да се спре бълването. Искрено се надявам да ме бъркаш с друг, защото просто говориш глупости. Това официално ми е първата ТЕМА, в която плюя искрено тази прослойка. Ам... имаш каквато бира харесваш от мен, в достатъчни за глътката ти количества, веднага щом намериш множеството теми, в които съм надигал вражда и съм се "спукал" да ги пускам... И 10-тте процента уорн, ако който прецени ти ги сложи, би трябвало да са не защото говориш истини, а тъкмо обратното. Искрено се надявам, да можеш да подплатиш приказките си с доказателства - защото ти гарантирам, че тема и най-вероятно дори пост няма да намериш в тази посока. Но обратното - да искам като теб спирка на враждата - ще намериш. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Прави сте си... бях силно афектиран от случката и тръгнах против принципите си като написах такива неща, но ми стана неприятно, защото живота на близък човек беше под риск. Можете и сами да проверите, пишете в търсачката моя никнейм и после голф да видите, че съм против насаждането на омраза - неприятно, но факт - моя грешка с днесната тема. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие , и най вече ти "Шефе" се спука с тия смотани теми за голфове , голфети, вагени и т.н.Престани бре - ти защо си мислиш , че всеки който кара голф е "селянин".Тези , опровержения бла бла бла.Що не спреш да дрънкаш глупости?Аре успех и спри с тия тъпи теми , може да не целиш спорове и конфликти

Не знам колко уважаваш голфаджиите,ама аз на смимка като ги видя шамар им удрям!И знам колко са ти километрите,ама мойте са над 500 000 и съм виждал дори и 50годишниболни голфаджии,за жените с голф няма да говоря....Това си е комплекс колега....И не се сърди!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф темата се изруди отново е нещо неприятно, моля някой модератор да я затвори. Исках само да изразя подразнението си, стига толкова хранилка - а и май си заслужавам уорн-а.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и прекалено много глупави изпълнения от хора със скъпи коли (на тях още не знам как им се вика :) )

вика им се "кинтаджий" :) п.п: сори за офф-а :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф темата се изруди отново е нещо неприятно, моля някой модератор да я затвори. Исках само да изразя подразнението си, стига толкова хранилка - а и май си заслужавам уорн-а.

чак пък "уорн" :) нормално е така да се психяса човек в подобни ситуации и да си излива яда срещу някого ;)ам все пак наскоро ме подсетиха нещо много интересно " Да простиш не означава да забравиш, да простиш означава да запомниш, че никой не е съвършен" :)

и прекалено много глупави изпълнения от хора със скъпи коли (на тях още не знам как им се вика ;) )

вика им се "кинтаджий" ;) п.п: сори за офф-а :)
Благодаря колега ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами каквото и да говорите тея славни голфаджиииий , те са ясни .Въпроса е че доста голяма част от населението ни екомплексирано , страдащо ( по една или друга причина) , Не културно , не възпитанои най ВАЖНОТО НЕ МИСЛЕЩО !От там идват проблемите , МАЛОУМНИТЕ показвания , доказвания , всички саномер 1 в тая държава, всички са богаташи , всички са тарикати , всички са биячи и тн тн......Не мога да разбера само едно ? На кого какво показваме? караме коли 2-3 употреба , някои работят 1 година да си купят някои GSM-4e ,други да си купят някой дрешка за 300 лв и после няколко месеца да се крият...Всичко това е малко безмислено , снешно , детско, а както се вижда по темата и малко трагично!Кога всички ще се научим в тази държава, че не сме сами на пътя и има някакви закони ?!? и че всички сме БЪЛГАРИ ?!? или може би не сме?!?... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е, че всички са живи и здрави. Е, няма как човека да не го боли за колата си, мен също бе ме боляло, дори и при мисълта, че е можело да се случи и нещо по-страшно и непоправимо :) Ако колегата е имал каско да вдигне горе главата, да си вземе парите и да се замисли не може ли да си вземе по-хубава хонда и да влезне в сила приказката, че всяко зло за добро :) Сетих се за една шегичка дето се размяташе из нета. Ако голфа е бил с пернишка регистрация, и особено GTI, значи е бил с предимство :D Както и да е, не слагам всички собственици на голф под общ знаменател, във всяко стадо си има мърша. Сигурно си има много читави хора с такива коли и не е правилно да се правят крайни заключения. Освен това и онзи не е камикадзе и предполагам не е искал да си разбие и своята кола, по-вероятно става въпрос за грешка от невнимание, може да не е видял и знака. Наистина ковти звучи, но се случва, горе главата и дано следващата Хонда да е много по-яка от предишната :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми незнам ама едни от най добри те ми приятели карат голфове които са GTI-kи ама са пичове но не отричам че има и пьлни олигофрени като този кодето е ударил толкова готинка хондичка добре че хората са се разминали без никакви рани по тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не мисля да защитавам никой , ама вчера пред мен караше един опел и от някаде долетя един голф и прас опела е за голям ремонт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че не отидохме заедно, че каквато съм лесно запалима... някой щеше да обядва "Пресните шамари на мама". :blink:

:) Такива надъхани мадами много ме кефат , по форумите всеки е велик.По темата на един паркинг преди няколко месеца спря един полицай с голф 2 със старите регистрации.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Svetlix

И аз не смятам, че има значение марката ... всичко е до това кой е зад волана. Виждам съм толерантни голфаджий, тъпари с всякакви японски автомобили и всякакви други такива. Просто културата по нашите пътища никаква я няма :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vartan, сестра ми в това отношение не цепи басма - аз като по-малак брат го потвърждавам! :cool:Моля някой модератор да ми затвори еретичната тема, защото породих неприятности.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...