Jump to content
Guest chopper1969

Хърка задната

Recommended Posts

Guest chopper1969

Здравейте фенове, имам особен проблем и искам съвети само от имали подобен случай с колите си, защото от догатки ми се оплете всичко в главата. Та какъв е проблемът ми: Колата е студена, паля и включвам на задна без проблемно, карам 2-3км. и пак ми се налага да включа на задна обаче почти винаги ми изхърква ( абе не винаги 50/50 да кажем). Когато ми изхърка на задна. пробвам да включа на първа и забелязвам извесна трудност. Майсторът ми е доста добър ,направи теста за съединителя и ми каза че е ОК ( и на мен не ми е приплъзвал до сега)Проверихме за въздух в системата-нямаше изобщо, Течноста не намалява и грам, Къде да търся проблема, в помпата ли или имате други съвети? Не съм карал друга такава Хонда и не мога да преценя къде ми отлепя съединителя-горе или долу. След колко ход в сантиметри трябва да усетя че ми зацепва съединителя (на първа скорост от место) ако всичко по него е ОК ? Не съм сменял феродовият диск и незнам да ли не е за смяна въпреки че не ми приплъзва...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята е така , до колкото съм чел из форума това си е нормално, понеже няма синхронизатор за задната скорост.Виж в търсачката имаше няколко теми :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда при мен е са6тото и аз си мислех 4е и има не6то но явно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявайте - ок си е. Ако ви дразни - свикнете, да включите преди това на 1ва и след това на задна. Без да потегляте напред, просто вкарайте 1ва и от там си вкарайте задна - няма да хърка - гаранция! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не се притеснявай.При повечето Сивици е така :) ,Опитаи да ритнеш педала на газта(да вдигне оборотите)леко и Влиза кат у тях си :) ,ако не става всеки пат както казаха колегите 1ва и "R"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-во вклу4вате 3-та и после задна и няма да имате проблеми :dj::beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Moonchild

Пфу :beer: Успокоихте ме ! И аз се бях притеснил относно същия проблем :dj:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,и аз имам същия проблем и бях решил да сменям сьединител.Зна4и нештата са наред.Мерси.Спестих 400кинта :weights:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе няма каде да отидете .ще се научите да вклучвате парво друга предавка преди задната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявайте - ок си е. Ако ви дразни - свикнете, да включите преди това на 1ва и след това на задна. Без да потегляте напред, просто вкарайте 1ва и от там си вкарайте задна - няма да хърка - гаранция! :cool:

:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...