Jump to content
Ironstone

Honda Accord 2008

Recommended Posts

Информация за новия Акорд бе споделена тези дни. До сега моделът е постигнал огромен успех като лидер в класа си (среден по размер седан) в Канада и на второ място по продажби като семеен седан в САЩ след Toyota Camry. Новият Акорд се характеризира с по-големи размери, по-заоб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако я погледам още малко (особено червеното купе) - ЩЕ СВЪРША! :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя Accord не се ли доближава като визия към сегашния Legend? Много подобни ми изглеждат...Иначе купето както винаги изглежда много по-добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

и на мен на легенд ми прилича .. или по скоро на смесица между Legend и R34 GT-Rе като одъртея и се кротна ще си взема такова купе :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

абе пусто, защо всички нови коли изглеждат толкова еднакво?-Мънички странични прозорци, като в затвор -с издигаща се линия на бронята отпред назад.-предни фарове изтеглени и заострени-задни стопове които са футуристични, а не практични- в задната си част купето слиза надолу и по-висок човек на задната седалка има опасност да пробие тавана (преувеличавам)Честна дума, повръща ми се от еднообразието - и не ми казвайте че Пасат, Акорд, Тойота и т.н. имат огромни разлики - разликите са в емблемите и отпред решетката :)Не изглежда лошо - хич даже, червеното купе е много "хищно" отпред, колкото и кастрирано да изглежда - като всички купета :love:Ама защо не прилича на Civic 8gen? Е, това е дизайн който като видиш и ВЕДНАГА казваш: Хонда!Ако вида такъв на улицата, отзад, само по емблемата ще се сетя че е Хонда :offtopic:Лично мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати якият АКОРД.жесток е.и аз бих свършил ако го видя.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
PreludeManiac какво говориш. Добрече трудно свършвам само с гледане, иначе наистина щях да направя белята, като я видях на горнобански път. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седана не ме радва особено, ама купето ... ;):):):) Айде да го пускат по-скоро, че и без друго се точа за сегашния ... тъкмо може да му тръгне цената надолу по-сериозно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам от английския сайт, става въпрос за нов американски Акорд. Поне досега, американските модели се различаваха от тези за Европа, освен купето (което е американче :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cK1

А дано да е американския акорд, че нещо хич не ми харесва :dj: , не знам дали ви прилича на легенд(на мен грам), ама решетката са я взаймствали от пикапа(камиона) "ридгелаин" или както там се казваше модела, верно стана камион за 2006 ама ..... айде моля моля :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Zmeio

Мдааа, страхотен е, особено купето.

Ето още малко по добри снимки:

КЛИК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Draik

и на мен на легенд ми прилича .. или по скоро на смесица между Legend и R34 GT-Rе като одъртея и се кротна ще си взема такова купе :D

много буна старост ще имаш явно ;) Иначе количката ми хареса много започвам да събирам пари и да си я купя :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Ето на DJ-я новото Coupe :D

Е аз никога не съм се съмнявал в теб. Просто нямаше начин да пропуснеш. :P Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...