Jump to content
Guest iVo_BMW

Интересни случки когато са ви спирали "ЧЕНГЕТАТ"!

Recommended Posts

Guest iVo_BMW

Съклубари кажете как се държат куките с вас когато ви спрат. к'во е вашето поведение и изобщо някви интересни историй. :unsure::)

Редактирано от iVo_BMW

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest FROSTY

При мен нещата много се променят когато ми видят РЕДАКЦИОННАТА КАРТА която тактично седи при документите ми :unsure: Много ми е помагала, но и 2 пъти изгорях - 2 акта за скорост 50+ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

И защо не са ти взели книжката за 3 месеца тогава.Мен наскоро ме спряха именно за тоа и им писаха акт и рекоха че ако до 1 год. направя същото нарушение ми взимат книжката за 3 месеца!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

Веднъж ме спряха на бул. България с 40 отгоре :( Добре че ги видях и успях да намаля до 92 :) и след дълги разправии им казах, че ще почерпя, защото бързам. За съжаление нямах точно пари и се наложи "ченгето" да ми върне ресто. Въпреки, че не ми се вярваше, той го направи все едно съм влязъл в магазин :( Дори и не видях как парите м/у документите бяха станали на половина :(:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mistik

Че те в София всички ченгета са така - спряха ме веднъж пред президентството - тъкмо вдигах телефона да говоря и те ме пипнаха - викат : "Ше черпаваш или ще се глобяваме ... ?" :( Имах повод, а и точките ми вече значително намаляха и им викам ще почерпя - колко искате ? А те: - колко даваш... Бъркам в джоба - цели 50лв. И им викам ами имам цели и те - ами ще ти върнем... :( Ами .. трябват ми поне 40лв за да се прибера до Бургас, -казвам- та ако ще искате повече от 10 - направо пишете ..А те: ...ооо стигат ни няма проблеми - и ми върнаха ресто.... ПРЕД ПРЕЗИДЕНТСТВОТО.А един тъпак в Дупница ме взе за банкомат - колкото пъти минах толкова пъти ме спря и си иска пари - първия път му дадох 10лв/казах, че нямам повече и той остана крайно недоволен - пита кой е този в колата и като казах, че е приятелят ми имаше наглостта да ми каже "..приятеля ти няма ли? Иди вземи от него..." /. :):):(:( На другия ден карам с 40 след друга кола. И тъкмо обяснявам на приятелката ми, че предната вечер тука са ме глобили. В същия момент един микробус - ме изпревари и гледам оня същият изскача /търчи като шашав - микробуса щеше да го блъсне/ и пак ме спира - и ми вика - че съм карала с 70Този път кипнах :) и му казах, че говори глупости и да ми пише акт и че ще напиша отдолу как ми взе парите снощи и че вече ме взеха за банкомат и той ми вика - айде този път ще те пусна .... :(:( от него да минело - представяте ли си????? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Айде стига бе - то като в един (доста стар) скеч на Влади Въргала :D (ето за какво става дума :():

 

 

Шофъор в НЕтрезво състояние (ролята играе Владо Въргала :) ) го спират (ФАЛШИВИ :( ) КАТаджии и го почват на пазарлък ! А онзи реве та се къса !!!

 

-дай 2000лв

-Гос'уин полицай, нямам толкова пари !

-добре бе, дай 1500 !

-ама нямам, просто нямам...

(появява се друг катаджия)-Колко ти иска колегата ?

-1500, ама Аз нямам толкова пари....

-дай 1200лв и заминавай !

-ама нямам толкова пари бе ! Разберете, нямам (същвременно реве та се къса :) )

 

....... СЛЕД ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ И ОЩЕ КУП ПАЗАРЛЪЦИ........

 

-айде давай 600лв и се разкарвай от тука бе !

-ама НЯМАМ толкова пари бе хора! Имам само 400лв :(

-ДАВАЙ, ДАВАЙ !!!

-ето (вади пари от портфейла и същевременно си отрива сълзите :() - ама 500 на цяло са..... :(

-добре бе, ще ти върнем :) Колега, дай 100лв да върнем тука на човека..... :):):(

 

Уникален скеч беше това :(

 

 

Голям кашмер е че тази ситуация се среща и в реалния живот :):(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

  от него да минело - представяте ли си????? 

То винаги от тях минава :(

Голям кашмер е че тази ситуация се среща и в реалния живот 

То и ние сме си виновни, че им предлагаме на хората нали :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

докато им давате пари все ще е такааз предпочитам да пишат и да си плащам в общината а ако не се платят до 5 години (актовете имат давност) пуска се една молба и просто изчезват :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

Като сте отворили темата - кажете какво следва като ти пи6ат акт.До кога трябва да го платя, какво ще стане ако не го платя и т.н. Ами когато ти свършат точките?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi
:(

frisko Публикувано на Nov 3 2004, 06:11 PM аз предпочитам да пишат и да си плащам в общината а ако не се платят до 5 години (актовете имат давност) пуска се една молба и просто изчезват

За мое най-голямо съжаление ще трябва да те опровергая. До скоро и аз мислех като теб. Бях напълно убеден, че актовете имат давност. Но се оказа че нямат никаква такава :( може би навремето е било така, но вече не. Никой не може да ти вземе парите докато нямаш нищо на твое име(къща, кола). Но купиш ли си нещо, и почнеш ли да му плащаш данъците всичко цъфва !!! . :( КРАЙ На скоро полицай ме спря отново за скорост. Когато тръгна да ми пише акта и да ми задава въпросите както следва: "И сега какво ше те праиме?", аз за съжаление нямах пари в брой и му отговорих, че кучето ми - Сандбернар (много зло) се е отвързало и е излезнало извън двора и не се знае кой може да нападне и за това да приключваме по бързо :( . Отговора не закъсня. -"Айде бегай бегай по бързо и като го вържеш ела да почерпиш :) Друга случка: На един познат докато се обяснявали, друга кола без причина спира до тях и след дежурното "добър вечер" им връчил по едно кафе и кола :( пак без видима причина. Е куриози колкото искате :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

За мое най-голямо съжаление ще трябва да те опровергая. До скоро и аз мислех като теб. Бях напълно убеден, че актовете имат давност.

Сори ама не мога да се сьглася защото за последно го направих преди 3 месеца.Актовете от 99 година които имах ми бяха погасени по давност след като самата даньчна инспекторка ми каза че може да стане по този начин.Пускаш си молба,описваш ги по номер и дата и ако ти я подпишат директно изчезват без после да се появят отново както казваш ти.Може би не навсякьде искат да го направят но реда е такьв. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest The Power of RR

Аз обикновено нямам проблеми с полицайте, защото си ги подминавам , но един път бях с кола и тогава се забърках много лошо. Проблема беше че колата не беше моя и неси носеш книшката и просто реших да ги подмина както правя с мотора, но бях в не познат квартал и се набих в една доста дълга и задънена улица. Та около 2 часа правих циркове и накрая ми се размина само с някакво предопреждение и закани.А какви заплахи слушах направо ви е бедна представата.Mежду другото когато съм с мотора изобщо неси правят труда да трагнат след мен.:( Ама гадното е че почти всеки с палка посяга да ме спре :( неми се мисли ако ме хванат както ще ми се случи .. вече една година карам без регистрацонен номер. Някой има ли предсатава какво следва ако ме спрат с превишема скорост примерно с 70-80 км отгоре даже повече при това да несъм спрял на полицая и отгоре на всичко да съм без регистрационен номер ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite

И аз имам доста слу4ки ...но преди време работех в Албена ... та карам натам ..и посред полето ...има кръстовище ...... абе там дори и знак нема .....ама седи лунохода :( ...и естествено ме спират селските куки ... а аз съм си забравил портфеила сутринта в дискотеката ...та ..все едно съм я крал (CRX-a).....следват обяснения ..и.тн. ...налага се да отида до Албена и да се върна с документите .... ок.... но взех и 2 бири от хладилника ....просто ей така .... а то пе4е ..ужассс ... и им викам да се поразхладите тук ....а единия ...нагъл ...ме пита ...ама ей Студени ли са ........и вси4ко е ОК....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest FROSTY

И защо не са ти взели книжката за 3 месеца тогава.Мен наскоро ме спряха именно за тоа и им писаха акт и рекоха че ако до 1 год. направя същото нарушение ми взимат книжката за 3 месеца!

Ами те искат да ми я вземат, но аз не им я ДАВАМ :( вече повече от година карам с истекъл акт... но вече мина давноста за наказанието и сега ще ми хванат опинците, който не знае има давност за тези наказания - 9 месеца е така наречената АБСОЛЮТНА ДАВНОСТ тоава ще рече, че щом не са успели да ми наложат наказанието за това време, дори и да са се опитвали го ... ДУХАТ...

:(

Редактирано от FROSTY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Mежду другото когато съм с мотора изобщо неси правят труда да трагнат след мен.

Ако някога тръгнат да те гонят ,непременно пиши тук да се посмеем малко ! :( Та да ви разкажа и аз едан весела случка, весела защото в нея прецакани бяха куките !Та преди време аз и един приятел,който по-това време караше застава ( сега кара акорд !) ,ходихме почти всяка вечер да играем футбол в НСА и разбира се , след мача, слагаме миризлижите и потни екипи и обувки е багажника на заставата и така до другия мач. а той багажника не стига че е малък ами и газово има , та съвсем се пълни от тва комлекта екипи. Та една вечер след мача, пихме по бира в Шампиони в НСА и се прибираме вече по тъмно . Малко преди блока ни спират полицай за проварка. А ние и двамата с бръснати тикви и със едни мрачни уморени изражения ..куката ни гледа, гледа картите, после пак нас , свети с фенерчето в колата и накрая пита: "какво носите в багажника ?" а ние "нищо, смао дрехи ". "само дрехи значи, така ли ? я отворете да ги видим тия дрехи !" а то навън енда гореща , задушна лятна вечер и ние по потници и къси гащи и оня се осъмни кви са тия дрехи !и казва на колегата си да ни подържи докулемните а на нас да отключим багажника и да поставим ръце на капака на колата . Сега тука е момента да спомена че тия дрехи сигурно не бяха прани откак бяха купени и аз преди да си объя чорапите, съвсем сериозно !!!! се налагаше първо да ги "поразчупя " та да омекнат, инак се втвардили от засъхналата пот и мрасотия.Та отключваме ние багажника,но не го отваряме защото се подчиняваме и поставяме ръце на тавана на колата. Куката отваря багажника и да надникне и в следващия миг отскача назад с изкривено лице ! светва вътре с фенерчето и пак се насилва да погледне обаче бърчи здраво носа заради вонята ,която го лъхва ! разбутва с фенера чорапите и маратонките и затръшва гневно багажника с думите " абе кви сте вие бе ?! махаите се от тука !за момент си помислих че носите някой разложил се труп !" :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Лелееее Стасс вие сте били опасни бре хехехехе :(:):(:(:(:) И мене 2 пъти ме гонят единия път от сигма другия баш полицията ма повъртим се малко и спирам че още ми е трудно да бягам на мотори :( след това познати процедури я на капак или пък се размине това упражнение подобни и абсурдни около мен много но ще разкажа една друга случка:Една вечер бяхме си излезнали семейството (не съм женен) с нашите! и аз и баща ми се бяхме почерпили и се някой трябваше да кара и кой ще е това майка ми тя има книжка но не обича да кара и щеше нещеше се налагаше :( да ни прибира, а тогава карах сивик 4ген и тръгваме ние и си караме в локалното на окръжна болница посока младост и кадето е ОМВ то ние сме в лява лента и пред нас куки които карат по средата и намалят тия и спират пред нас като ни засичат(пречкат ни се да не можа да продължим) включиха буркан обаче кво и стана на майка ми даде газ би един десен 2те колела на бордюра и ги изпевари от дясно засече ги и тръгна да им бяга а аз вече така се смеех че сълзи имах в очите а полицаите се чудат кво става та след минути ни изпозасекоха още 3 патрулки преградиха пътя просто и излизат с помпи пистолети абе както се спира кола в америка :( а майками като излезна въпреки оръжието почна да им вика какво е направила и защо я спират а аз и баща ми в колата сме ЛЕЖ от смях. Викам тия можеха да ни застрелят като яребици но тя се разправя и като при това положение ни пуснаха без нищо абе просто такава вечер нямаше :)

Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iVo_BMW

V-tec Тази история направо ме разби. :( :( :(

Редактирано от iVo_BMW

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Хехехе,момчета,аз с две думи ще ви обадя една случка(че ми е трудно да вися във форума по време на работа...).Много съм пътувал,имам книжка от 90та и много съм цакал на милицаите(преди време,сега от 3-4 год. ПАРИ НЕ ДАВАМ,да пишат!).Та като почнах да пътувам редовно в началото,спират ме венъж до Пазарджик(някой има ли впечатления от куките там? :( ) за някаква абсолютна глупост и аз като първия новобранец се чудя как да им продумам за пари,та в един момент изтърсвам:"Абе дай да се оправим..." и оня гад ме изпоглежда и ми вика:"Ами да свалям гащите?..."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

4 часа сутринта, отиваме за риба, мой френд 140 килограмов бизон кара колата.на изхода на Пловдив ни спират и ченгето му вика - "слизай да духаш" :( а нашият изръси -" Ааа, тоя до мене духа, мен може само да ме нае.....ш", а аз му викам - "духам, ама срещу петарка" :(:(:) ченгела блокира за 2 мин :(после само махна с ръка да тръгваме, явно забрави думите :(:(:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest radku

А един приятел го спрели Куките и той разбира се с колан и всичко е тип топ.Ченгето го оглежда оглежда и му вика:-А бе вие хора за 5лв. ще земете да се удушите бе :( :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest The Power of RR

Аз предлагам тук да се разказват реални историй .. защото вече се чуха няколко вица :( Ако искате малко по сериозно да се отнасяме към темата ? Съжелявам за Off Topic-a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iVo_BMW

The Power of RR Аз точно за това я пуснах темата за да се расказват реални историй. :(:(

Редактирано от iVo_BMW

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Днес беше сефтето! Мамка му! Имам книжка от 6 години, сефте ме спряха и трябваше да им бутна :( Карам си по графа като пич и то със служебната октавия бързайки да се прибера на време (19:30) в офиса и ченгето с право ме спря на раковска пред клона ни (!) и ме попита дали съм бил гъзар или к'во?! :(:(:( Еби ма'а му, поне отървах талона да остане в мен и то с цели 39 поинтс! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Аз предлагам тук да се разказват реални историй .. защото вече се чуха няколко вица :( Ако искате малко по сериозно да се отнасяме към темата ? Съжелявам за Off Topic-a

ако броиш моята история за виц - в голяма грешка си :( никога не ми е дремело от куките и не се спичам изобщо, дори на Юндола като си тръгвахме за Велинград теглих майните на един капитан,който не ми даваше да спра до пътя и изчакам сина да си вземе сандвич :( така го навиках, че оня само повтаряше "по-спокойно колега, по-спокойно колега" :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misunderstood

Не ми се разказват смешни случки с ченгета, защото почти всички са такива, най-вече защото самите ченгета са си смешници(съжалявам, ако обиждам някой от форума). Но в крайна сметка те не са виновни за това, защото цялата ни система е сбъркана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mind_Control

Кара един приятел по пътя София- Варна и по едно време изкачат куки от нищото и ни спират. Слизаме от колата- аз щото бях любопитен какво ще му кажат и куката вика ти си рекордьор бе, тука с такава скорост не бяхме засичали до сега- 160км/ч, ама тука има една тънкост, приятелчето е полицай и само ни пожелаха приятен път като си показа картата. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...