Jump to content
Guest delineator

Електрическа антена

Recommended Posts

Guest delineator

Някой има ли такова чудо на колата?Като запаля колата, антената излиза, като я загася - се прибира. Работи перфектно но много ме дразни звука от ел. моторчето. Има ли от къде да я изключа, че да си седи постоянно прибрана?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest micro

Като срежеш захранвашия и кабел /жълт обикновенно / от касетофона или СД. :P Виж може и да има и предпазител , но най вероятно ще е комбиниран с нещо друго.Я я отвори и я смажи :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RATAMAHATA

Мойта пък е постоянно отворена (май се е развалила). Може да ги трампиме, че искам да ми бръмчи като паля :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойта излиза, ама само като си включа радиото. Като го изключа, се прибира. Няма значение, дали е на контакт или не, дали е поставен ключа или не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest delineator

И мойта излиза, ама само като си включа радиото. Като го изключа, се прибира. Няма значение, дали е на контакт или не, дали е поставен ключа или не.

Мойто радио е оригинално, вградено BOSE, и се включва при завъртане на ключа и съответно шиша тръгва. Без значение дали е на CD, Tape или радио.Просто си мислех, че може да има стандартно излключване на антената ама явно няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.И аз съм с Акорд 98 със същата антена ,само4е при мен има едно копче до ръчната.Та от въпросното копче мога да я изключвам ,тоес да не излиза като запаля.Явно е преправяно допълнително защото копчето е за подгряване на седалките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...