Jump to content
Guest FROSTY

Какво ми се случи днес :-)

Recommended Posts

Guest TheDevilTwin

Миналата седмица вти-ката изяде един МЛ55 АМГ днес и едно Х5 4,4и. Гонките бяха предварително уговорени от 50 до където може. Макс вдигнах 245... Не може и не може повече. Направо и се отели вола от зор на колицата... :) Дисковете бяха сини, че на около 2-3км пред мене се мереше скорост и кво спиране беше...Не казвам че колата ми е повече кола от тяхните, но върви повече.

Пич, не искам да споря, но 245 км/ч. не са ли малко множко за твоята колица ;):) !?Мисълта ми е, че по каталог Сивик 7-ма генерация Type-R вдига 235 км/ч. ;) , затова ми се струва смешно да твърдиш, че си вдигнал 245 с твоята.Не отричам, че е възможно да си бил ML-а и Х5-ицата.П.П. На колко метра приблизително се дърпахте ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mind_Control

що не си заложите колите и да се пуснете? за да стане интересна играта...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Аз имам един приятел с toyota corolla 1.3 12 и твърди, че поддържа с километри 230! Ако има интерес може да ви срещна да си разказвате. Иначе скромно 122 коня- 205км/ч на 5та с 6200rpm.Айде- със здраве!

Редактирано от D16A8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sand0

D15B2 90hp 200KM/h продъжително.с 4ри човека (110кг + 90кг + 55кг +70кг)

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Иначе скромно 122 коня- 205км/ч на 5та с 6200rpm.Айде- със здраве!

D16A9 - 218км/ч на 5та. Оборотите не помня точно, но при 208км/ч бях точно на 6500 - значи към 6800.На равно можеше и 220 да хване (много трудно, можеше и да не успее) но имаше трафик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

D16A9 - 218км/ч на 5та.

Долния спойлер на задната броня малко и спъна макс.скорост,загребва отдолу въздух.225 по километр.220 ги поддържаше.Интересното в случая е че доста бързо ги достига,дори и да свалиш скороста без проблеми я възтановява.Дизелака ми вдигна 205, а 190/200 си ги поддържа но не е удобна скорост за дизел. Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Ето ги и доказалтелствата:

Публикувано изображение

 

 

Ето и филмче с ниска резолюция:ЛИНК

Ето и филмче с висока резолюция:ЛИНК

 

Rocco кога ще ми дадеш парите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Добре бе ентусиаст! :shock:Посока София е сериозно надолнище обаче, но по километраж си добре.Още малко и си със скороста на дизела ми. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Само дето ги направих на равното, а не по голямото надолнище. Дилян е свидетел. Все пак той беше оператора.

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Парадоксе, честно казано изкърти мивките! Евала! :shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest deliveryman

Само дето ги направих на равното, а не по голямото надолнище. Дилян е свидетел. Все пак той беше оператора.

пич екстра варви колата,ама и нанадолнишето е голямо...аз там пробвам колко вдигат колите V/max защото всеки петак ходя до провинцията със разли4на кола и има бая разлика между входа на София и летището преди Пловдив примерно..P.S.завоят преди нанадолнището с повече от 200 не можеш да го вземеш освен ако не си с няква спортна кола.P.P.S. искаш ли да се пуснем по нанадолинището заедно ей така за фън,таман и аз искам да видим километража на една пе4ка... Редактирано от deliveryman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Пак ще го повторя, но с големи букви за да намалее опасноста да остане непрочетено: ТИЯ КИЛОМЕТРИ НЕ ГИ НАПШРАВИХ НЕ НА НАДОЛНИЩЕТО, А ПО РАВНОТО СЛЕД ТОВА!!!Идвах от Елин Пелин към София и 245-те километра ги направи колицата на равното долу, НЕ по надолнището, но квото и да ти кажа изглежда невероятно. Не съм очаквал да вдигне толкова, но ги направи НА РАВНО, НЕ ПО НАДОЛНИЩЕ за мое и ваше учудване!!!Това го документирах с още 1 човек в колата заради един ТОМА НЕВЕРНИ дето му е по-изгодно да се спотайва в момента.Оператора (darcosi) пак казвам: ЩЕ ПОТВЪРДИ ДУМИТЕ МИ!П.С. А ако и ти си от типа Тома Неверни сложи и ти някоя кинта.

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest deliveryman

koe равно????преди караулката ли искаш да кажеш?????да от този тип съм...ке вземем една джипка която по книга дава 245 и ако ме изпревариш ке ти дам парата бе клоун.P.S.сега само да не ми кажеш че говориш за 100лв.....

Редактирано от deliveryman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vtec

И аз съм съгласен с BENDJI CRX.Нека когато някой се издърви и каже нещо за дръпки,разгледаме литрова мощност--то всеки нормално мислещ човек ще се замисли когато кола 1.3 дърпа автомобили като 316,318.ААА за ценова листа ;) няма да говоря.А не ми се иска да разплаквам някои фенове на bmw(така набедения бандит на пътя :P )ЛЕ ЛЕЕЕ.Пичове само си представете баварка 316(айде да е модел 1998) и ХОНДА СИВИК 1.6 1993 B16A--нали сравняваме литри.Е сега някой ще каже класическия лаф--ама килограмите/к.с.ЕЕЕЕ да са направили(олекотили) "бандита" както трябва.И понеже финала на дръпката е ясен ,се започват гонки с по горни класове,не за друго ама няма начин(с какво друго-ПАССАТ 1.8 МОНО ЛИ ;););) )?.И така изгаря и 320-ката ,а може(още не сме пробвали с моя приятел и неговия b16a) и да изгори и 325.Та в този ред на мисли идва ред на големите немски машини.ИИИИ какво следва--някое зверско изпълнение с голям двигател дърпа кола 1.6 ,1.8 иииии радост в къщи-дръпнахме ХОНДА.Опппааа а за разхода няма да размивам темата.АБЕ КАТО НЯКОЯ ФИРМА ИЗКАРА ТОЛКОВА КОНЕ ОТ 1Л ТОГАВА ЩЕ СТАВА РЕЧ-СЕГА НА ВСИЧКИ НИ Е ЯСНО ,ЗА ПАРИТЕ СИ ,КАКВИ КОЛИ КАРАМЕ! :shock:УМНАТА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Ето ги и доказалтелствата:

Публикувано изображение

Невероянто ;):P , но ФАКТ :shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

И аз не съм привърженик на максималната скорост като такава, по-скоро на бързото ускорение. Но това на снимката ми харесва! ;) Едва ли ако карах аз такава кола, някога щях да го видя, просто съм малко по-предпазлив тип и не обичам да докарвам една машина до предела и! Въпреки, че за пробата що пък да не го направя? :shock::P;) Яко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Аз имам един приятел с toyota corolla 1.3 12 и твърди, че поддържа с километри 230! Ако има интерес може да ви срещна да си разказвате.

Бах тая Корола ве ! аз имам Корола, 1.6 16V ,112 к.с. измерени на колелата и 230 съм вдигал само по голяяяяяяямо нанадолнище при това подозирам, че скоростомерът на моята не отчита правилно-с Магнум сравнихем показанията на скоростомерите ни при една ква скорост и мовта показваше с 10% повече. Така че кажи на твоя приятел да не се заблъждава че кара с такава скорост !Той ако сложи някой колела от Мини Купър, може и до 300 да ги докара ама...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

...клоун....

В случая ТИ с клоуна ;)!!! Човека ви каза какво е постигнал с колата си, в следващия момент и доказателство ви дава, а Вие ПАК продължавате да бучите !Не е много хубаво да се подстрекават подобни изцепки но все пак..... ЕВАЛА бате PARADOX :P;) Сега и Ти като Мен трябва да си я сложиш тази картинка за аватар :shock:;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest deliveryman

...клоун....

В случая ТИ с клоуна ;)!!! Човека ви каза какво е постигнал с колата си, в следващия момент и доказателство ви дава, а Вие ПАК продължавате да бучите !Не е много хубаво да се подстрекават подобни изцепки но все пак..... ЕВАЛА бате PARADOX :P;) Сега и Ти като Мен трябва да си я сложиш тази картинка за аватар :shock:;);)
първо ми прочети и двта поста поле ми се обяснявай....аз не казвам че не му варви колата а 4е тази скорост която показва не е РЕАЛНА....а той ми каза 4е съм бил тома неверни и да съм заложил некой лев,е аз съм склонен да му дам 1000лв ако ме задмине когато се движа с 245км.ама по прав път, затова го остави той да ми отговори за да забогатее с 1000лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

P.S.завоят преди нанадолнището с повече от 200 не можеш да го вземеш освен ако не си с няква спортна кола.

Може и то със CRX-D16A9 и лудия му шофьор , заял се яко със Митсубиши ЕВО-8 и стралив водач,който не успява да го изпревари,и се чуди дали си е купил правилната кола защото един картинг-Хонда го прави смешен от Пазарджик до София.За такива скорости се иска Дупе и много бърза и точна преценка на всеки завой.Иначе те стържат тия от съдебна медицина.

P.P.S. искаш ли да се пуснем по нанадолинището заедно ей така за фън,таман и аз искам да видим километража на една пе4ка...

Включете ме и мен,че и аз да видя един километраж.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest deliveryman

EVO VIII???? като това ли?http://www.autoreview.ru/new_site/year2004/n20/primerka/1.htm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

първо ми прочети и двта поста поле ми се обяснявай....аз не казвам че не му варви колата а 4е тази скорост която показва не е РЕАЛНА....а той ми каза 4е съм бил тома неверни и да съм заложил некой лев,е аз съм склонен да му дам 1000лв ако ме задмине когато се движа с 245км.ама по прав път, затова го остави той да ми отговори за да забогатее с 1000лв.

Rocco ми даде 50 кинта днес под предлог, че няма повече. Аз и на толко съм доволен.Не знам ти кво ще намериш да се движи с тая скорост. Не те разбирам. Толко ли искаш да ми дадеш 1000лв? Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Същата ,черна ,със Софийска регистрация.Колата върви за страх но водача не я владееше добре,а и видимо го беше страх понеже връщаше по виражите и никога не изпревари през аварийната лента а им светкаше да се дърпат но докато се изтеги колата пред него, губи скорост и време.Тоя звяр направо лепи за пътя и не мърда,но скороста си е скорост.А и завоите при тия скорости направо ти се струват обратни особенно ако нямаш видимост по целия завой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest deliveryman

първо ми прочети и двта поста поле ми се обяснявай....аз не казвам че не му варви колата а 4е тази скорост която показва не е РЕАЛНА....а той ми каза 4е съм бил тома неверни и да съм заложил некой лев,е аз съм склонен да му дам 1000лв ако ме задмине когато се движа с 245км.ама по прав път, затова го остави той да ми отговори за да забогатее с 1000лв.

Rocco ми даде 50 кинта днес под предлог, че няма повече. Аз и на толко съм доволен.Не знам ти кво ще намериш да се движи с тая скорост. Не те разбирам. Толко ли искаш да ми дадеш 1000лв?
не ме итересува кой кво ти е дал....пак ще ти го напиша: аз ти давам 1000лв ако ме задминеш с 245 колкото ми вдига колата по книга не по километраж,оба4е ако не успееш ти ще ми дадеш 1000лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest deliveryman

Същата ,черна ,със Софийска регистрация.Колата върви за страх но водача не я владееше добре,а и видимо го беше страх понеже връщаше по виражите и никога не изпревари през аварийната лента а им светкаше да се дърпат но докато се изтеги колата пред него, губи скорост и време.Тоя звяр направо лепи за пътя и не мърда,но скороста си е скорост.А и завоите при тия скорости направо ти се струват обратни особенно ако нямаш видимост по целия завой.

близък мой приятел има такава 4ерна но тя е EVO VII.....аз оби4ам да карам бързо но при него не се ка4вам лесно...а ина4е то не е много за магистрала другаде му е силата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

аз не казвам че не му варви колата а 4е тази скорост която показва не е РЕАЛНА....

Това е вярно междо другото!На нито един автомобил километража не е верен. Това съм го чел и в Autobild. Причината е, че производителите се застраховат, за да не бъдат съдени от техни клиенти. Например, най-дребната ситуация е да се движиш по километраж с 80 и да те спрът полицай с превишена скорост и да си бил с 80 и нещо. Но това е най-дребното, идеята била да се набляга на безопасността по пътищата. За да ако някой кара с ограничение 120 да е сигурно, че не кара с над 120. Да не ме питате 'Защо', обаче, споделям просто какво съм прочел. С изданието вървеше и едно приложение за всяка марка автомобили какво отклонение дава по километраж. Да не говорим, че след това някой може да си смени гумите и съвсем да отиде в някакво друго отклонение. По принцип на Хонда и дават по заводски данни -5 км/ч. Най потресаващо беше при Опел -20км/ч. при не си спомням каква скорост. Но тук имаше и една случка с едни мой приятели. Единят с Опел Кадет 1.8, другият с Мерцедес от тия 'Жабите', не знам къв модел се водят, двуврати и спортни като жаби точно разплути на пътя с 5.0 двигател. Та пътуват си пичоете, води тоя с опела и настъпва до ламарината, здравето е взел на кадета. Та по километраж направил към 185 и после като спрели и си говорили, се похвалил на приятела си с мерцедеса и го питал 'К'во ше каже за опела, как вървял с 180 и отгоре'. А пича с Мерцедеса се зачудил и му казал, че никъде не са вдигали повече от 160 км/ч.Това междо другото сме го говорили и преди за километражите, но както и да е. Според мен на равно и с реална максимална скорост на колегата Парадокс, хондата ще вдигне без проблем 225, та може и малко отгоре. Което си е истинско постижение :offtopic: Но пичове, 245 км/ч са голяма скорост наистина. Не го казвам, за да спорим или да се караме. Ако искате може наистина да направим един тест и аз ще ви до докажа. Ако не ми вярвате и аз мога да дойда с някой пич с по-високо скоростна кола и ще видите, че 245 км/ч. са непосилна лъжица за устата на Хонда 1.6, та дори и за резачка като на Парадокса, дето си удари като стой та гледай 160 коня на колеата.Айде със здраве и наистина ADH е прав, малко по-умно по пътищата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vtec

пичове не спорете все едно някой фен на бмв се кара с хондажия.все пак форума е за обмен на ДОСТОВЕРНА информация-от другата ПОЛЗА НЯМА!!!Аз лично съм се возил в Б16А 1993 със 215 и май още можеше ама да ви кажа си е страшничко.А няма да ви разправям как е с 190-195 със 1.5 90кс 1992.Та за това 245?????си остава чуденка.Иначе и аз съм чувал за разплакани М-ли и Х-5. :offtopic: Караите разумно и наказваите гъзарите до втора и максимум началото на трета(предавка), че на горе ОПАСНО СТАВА!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vtec

Щях да забравя.DEMON е АБСОЛЮТНО ПРАВ.!!!Много е важен размера на гумите---а че Б16А за кола 1.6(без турбо) е машина без аналог-спор просто няма! ;) А тва за ОПЕЛИТЕ е точно така.Аз лично съм засичал Астра която дава отклонение към 15-20км-разбира се в плюс.А за Кадет направо ми става сме6но--Представете си кадет 1.3 198.. и някоя бе6е(ве4е не си спомням)да кара със 180 между селца разни(пътя Батак-Пловдив).ПЪЛЕН АБСУРД!!!!Аз бях вътре и съм сигурен че повече от 130-140 не е вдигнал.То и няма как да стане.Всеки сам да си сметне приблизителното отклонение???Тихооо. :offtopic: Ще се повторя още един път като кажа че съм съгласен с DEMON,че Хондите почти не дават такива отклонения(мах 5-6км/ч)и то рядко.Крайте разумно и помнете ,че колата(независимо колко е модерна) е звяр който в даден момент става неконтролируем!!!:lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest deliveryman

опа Hronos прав си наистина има ЕВО8 4ерно с софийска рег....на моя 4овек е с немски номера и той ме светна за 8-та...

Редактирано от deliveryman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest deliveryman

пичове не спорете все едно някой фен на бмв се кара с хондажия.все пак форума е за обмен на ДОСТОВЕРНА информация-от другата ПОЛЗА НЯМА!!!Аз лично съм се возил в Б16А 1993 със 215 и май още можеше ама да ви кажа си е страшничко.А няма да ви разправям как е с 190-195 със 1.5 90кс 1992.Та за това 245?????си остава чуденка.Иначе и аз съм чувал за разплакани М-ли и Х-5. :offtopic: Караите разумно и наказваите гъзарите до втора и максимум началото на трета(предавка), че на горе ОПАСНО СТАВА!!!!

това се опитвах да обясня,че като ми показва километража 270 не съм толковаглупав да си мисля че това е реалната скорост след като производителя дава 245...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Начи километража на 60 ми показва 63, на 90 показва 95. При 180 показва 180 и след това почва да показва по-малко, но аз не го на го гледам. Годинките са си казали думата. Например на 6-та генерация е 1:1 навсякъде. Зяпам оборотомера и от там си вада изводи за скоростта. deliveryman ква кола ще намериш? Аз от де да съм сигурен, че няма да си с 250, а послед а ми твърдиш, че сте били с 245? Освен това скоростните постижения за тоя сезон свършиха. Сега съм със зимни гуми и повече от 190 не вдигам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

deliveryman ква кола ще намериш? Аз от де да съм сигурен, че няма да си с 250, а послед а ми твърдиш, че сте били с 245?

Колега,както при теб не се знае с точност скоростта, така и за опонента ти няма гаранция. Това е неразрешим спор, освен ако не се намеси друг вид измервателна техника. Много е вероятно да застанеш до нещо вървящо с по-голяма кубатура и да те изяде на макс. скорост. А с колко е карал единия и с колко другия си е въпрос за водене на спорове, докато не се докаже със страничен измервателен уред :lol: Както и да е, и да не си вдигнал 245 си е постижение това за кола от твоя клас. Аз смея да твърдя, че са малко Хондите които ще докарат до там стрелката за скоростта и ще са в твоя клас :offtopic: Иситната е, че на мойта Хонда и дават 180 км/ч по книжка, а вдига да кажем 200 км/ч по километраж. Същия е и твоя случай колега. А на онова дето му дават 245 км/ч по каталог..........с тези просто не те съветвам да си го мериш :lol: Карай си колата и и се кефи, не вършете глупости хора, ще стане накрая някоя беля!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest deliveryman
http://www.mobile.bg/cgi-bin/printdet.cgi?...094653860423634това е колата....и аз съм имал Хонди затова така силно исках да ти взема кинтите.П.С.даже продавам в момента един Vtec 6gen.(в уникално състояние) Редактирано от deliveryman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Тоя дъргел ли?Ми на 400м може да го пробвам. :unsure:П.С. Ако искаш и Хондата може да наредим.

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

Тоя дъргел ли?Ми на 400м може да го пробвам. :unsure:П.С. Ако искаш и Хондата може да наредим.

Ще те нацепи , ама то не е от колата :dry::|:/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...