Jump to content
Restless

Размер на предни накладки за 5ген

Recommended Posts

Днес минах през едно магазинче, взех маслен филтър, че идва смяна на масло и ми хрумна да питам какви накладки предлагат за 5ген.Продавачката каза че имали 2 размера - по-големи и по-малки :dry: , даже донесе и ми ги показа - 1 см по-едри бяха едните (за протокола - корейски били "Asmaka" или нещо такова, марката не е от значение де). Аз бях сащисан, че има различни размери... правилно ли предполагам, че по-големите са за мощните Витеци 120+, а за моята 90кс са по-малкия размер? Питам та като дойде време да купувам да не се налага да меря накладките на улицата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969

Бягай от тоя магазин, накладките се купуват по каталог-не на око. Скоро сменях моите (същата кола като твоята) Купих марка ФЕРОДО-ПРЕМИЕР около 70 лв. комлект предни, перфектни са. Имаше и ФЕРОДО-РЕЙСИНГ за 170лв. но не са ми по джоба. Марката АТЕ също е добра. Забрави за евтините марки ако не искаш да се пребиеш някъде или да сменяш дискове след няколко месеца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто разбери какъв ти е спирачният апарат .Акебоно или Сумитомо .Накладките струват около 35-45 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...