Jump to content
DIGIGI

Лампички за бутоните на климата?

Recommended Posts

Здрасти колеги :) Преди няколко седмици ми изгоря лампичката на бутона за вкл./изкл. на климатика. Извадих копчето и гледам вътре две лампички - едната свети когато се пуснат фаровете, а другата когато се пусне климатика(отвън се вижда оцветено в синьо).По-късно видях че и още една лампичка беше изгоряла на бутона за задни светлини за мъгла и се оказа че трябва да търся две. Отидох до няколко магазина за части направо с лампичката(много дребничка е), и оттам направо ме пратиха в дистрибутора на Хонда за Варна. Отивам там и по рамата ми намериха лампичките и ми казаха че цената е 16,40лв за бройка :o:):) и при това трябва да чакам поръчка 20 работни дни!!! И това за едни лампички! :) Такова чудо не бях видял - за едни лампички не стигаче искат 16лв/бр. ами и един месец ще чакам!Някой да знае от къде мога да си намеря такива лампички където цената да не бъде 16 и нещо едната!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DIGIGI

Баси, на никой ли не му е горяла крушка колеги... :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега значи аз имах същия проблем и си го реших много лесно отиваш в един магазин където продават резервни части за телевизори и радио касетофони и др. и си търсиш по размер крушките но ще използваш твоята пластмасова фасунка ако не ме лъже памета едните бяха 3мм другите 5мм.Пробвай аз така си реших проблема и то за жълти стотинки предстажлъват едно като диод но със дълги крачета огъваш ги по формата на фасунката а което ти остане го режиш с клещите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda team

Незнам колега аз ги търсех по размер на лампичките не по ватове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам колега аз ги търсех по размер на лампичките не по ватове

Мерси все пак колга, тези са 3мм. и аз така ще направя ще отида с тях в един такъв магазин и ще търся.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...