Jump to content
Guest mba

Honda In Bg

Recommended Posts

Guest mba

все повече Хонди по пътищата на България и все повече дилетанти на тема марката. дет се вика криво, куцо и сакато се качи на хонда , защото е "малолитражка" и "харчи малко" особено на газ????. тези хора не знаят какво купуват и какво карат. Най ми е болно като видя prellude или accord 2.2 на газ. тези хора знаят ли с какво са се изгаврили и какви машини са им се паднали. Останалите са с 1.3 и 1.4 в редки случаи 1.5 и си мислят, че са върха - спойлери , крила, лепенки и т.н. Вчера видях prellude ba4 xx на газ и "нещо не вървяла като опела kadett gsi" - идиот!!!! Колеги дайте да им отворим очите на хората, за да разберат какви коли карат. Дайте да направем листовки и др. рекламни материали и да ги приобщим. Срамота е да се съсипват двигателите (афектиран съм от ba4 xx-а на газ) да не позволяваме да се пускат легенди и акорди на газ( до колкото можеме да се намесиме, сигурно ще вкарат и nsx на газ - не дай боже).

Редактирано от mba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mba

между другото съм виждал и crx 2g на газ - ужас. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net
:unsure: да кофти е ама докато не събера още парички подкрепата ми е само за листовки и морална........ :rolleyes: е може да е дърта 4ген. хечбек ама няма да си взема по-нова и лъскава 1.3 Редактирано от 1net

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Колега с тези Хонди които се карат на газ съм съгласен с тебе ;) Аз съм изцяло против такива ;) , но с това -

Останалите са с 1.3 и 1.4 в редки случаи 1.5 и си мислят, че са върха - спойлери , крила, лепенки и т.н.

не съм . Аз карам 1.3 сивик 3г , и искаш да ми кажеш че нямам право да изглежда добре колата ми :huh: спойлери и тен подобни нямам все още , но ще сложа само качествени неща и най-вече ми харесва как стоят на колата ми ;) Мисля че не можеш да съдиш тези които искат да изглеждат по различно от другите :) Но да ти кажа по ми е кеф да видя една сток VT-I-ka , всмисъл без външни промени как се вихри из града ;) обичам ефекта от заблудата . На срещата в Пловдив имаше една , с китосан десен калник и чакаща за боя ;) и кво , всеки ще си вика " Глей я тая каруца " ;) А за 1.3 , 1.4 , 1.5 двигателите , мога да ти подсигуря че с малко умения можеш да направиш луд всеки един представител на другите марки :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

...Най ми е болно като видя prellude или accord 2.2 на газ....prelude ba4 xx на газ и "нещо не вървяла като опела kadett gsi" - идиот!!!!

;););) Тоя ненолмален ли е ??? :););) Що не преби копелето??? следващия път като го видиш и каже, че не върви тая кола го питай колко пари ще и иска !!!;) Как може бе??? Какво му е на люде-то наразхода, та газ ще слага ;):P;) Ако е искал икономична кола, за си е купил ГОЛФ дизел, или ауди 80 и да му е ръгнал тая недомислица на човешкия разум - газовата уредба!!!;);):P;);););) според мен, тоя заслужава публечен растрел с вкиснати домати насред центъра на София, специално за прелюдката на ГАЗ!!! т`фа да не е жигула или москвич бе??? :P

Да дойде при мене да му покажа как върви колата, като не е малтретирана и мизерствана с цел икономия!!! Те такъв като видя с такава простотия ми иде черепа с камък да му пръсна!!!

Икономията е майка на мизерията!!!

 

п.п Колеги, извинете ме за нецензурния език, ама специално тоя модел точно ми е легнал на сърце като прасе в теменужки и ... боли ме не само за моята а за всяка мъчена прелюдка ;):huh:

Редактирано от Iltcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Абе вие хубаво се палите ама най-добре питайте DJ Sprite какво ще ви каже за карането на газ и на бензин :-) Инак спор няма че е по-добре здрав и богат ,отколкото беден и болен ! ;) Обаче момци,туке България и наскоро ми стана тъжно като прочетох че един фен си продава Селиката AllTrack (208к.с.) понеже не може да си я позволи вече...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rebel

Е, колеги, оценките ви са малко крайни! Всеки сам решава какво да прави с автомобила си! Аз също не бих си сложил газ НИКОГА, но в клуба има хора които са доволни и смятат за успешен тоя ход (Dobromirski, Katadjiata...). P.S. - има цели теми по тоя повод ;) , напр:http://forums.hondabg.com/index.php?showto...nda+на+газ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Всеки има право на лично мнение и избор.Нека за онези които карат на газ и са доволни това гориво да си остане добра алтернатива.Иначе моето лично мнение за това гориво съм го споделял не веднъж ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

един фен си продава Селиката AllTrack (208к.с.) понеже не може да си я позволи вече...

ами ЕВАЛА му правя ;) И така трябва и да разсъждават другите , като не могат да си позволят разхода на колата им , си копуват дизел или малолитражна количка ;) Колегата Хронос какво направи ??? Купи си дизел , защо не сложи газова на CRX-a ??? ;) В Европа нещата са същите ,който не може да си позволи голяма кола с много коне и т.н. си копува дизел ;) Но както сами казахте , тука е България , ем да сме гъзари , ем да ни ефтино ;) е не става батка :huh: общинския транспорт е налице :) Не случайно производителите правят тестове и тен подобни глупости за да кажат на клиента какъв разход ще им дава колата ;) П.П. Искам да подчертая че това си е мое мнение и не искам да обиждам , убеждавам или контрирам някого :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Дизел ама Хонда.6.0-6.5л.градско като я кара шьофера ми.Но аз минавам м/у 5 и 8 хил.км.месечно.Аз лично на газ надали ще карам някога но си е алтернативно гориво все пак.В нашия свят вече всичко е алтернативни стоки и материали.Еми по изгодни са на потребителя за сметка на качество,комфорт,дълговечност и т.н.А иначе CRX-а даваше много разумен разход.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Като чета повечето мнения тук....... имам чувството че съм влезнал в някакъв конц лагер и някой ми нарежда... ;) Аз НЕкарам на Пропан Бутан и НАДАЛИ ще си сложа на своя собствена кола АГУ. Но, едва ли не да наричаш НЯКОГО "копеле" само защото НЕ ти харесва начина му на живот или да се присмиваш на избора на някого, каму ли да нареждаш да си продаде автомобила и да ползва градския транспорт, само защото на Теб нещо не ти изнася........ ебаси тъпотията ;) !Абе "професори" ;) - оставете хората да живеят както им е удобно бе :huh::) Карайте си Вашите коли както искате, правете ги каквото искате - Те са си ваши и Вие решавате какво да правите с Тях !!! Оставете и ДРУГИТЕ да решат сами дали ще карат Хондите си на ГАЗ или на Бензин (или със СПИРТ примерно). Баси какви сте странни ;) Никой НЕ Е длъжен да държи сметка на другия за нещо, стига то да НЕ застрашава живота на хората и да НЕ нарушава закона !!! Като че ли някой да тръгне на Мен да ми държи сметка, защо съм си сложил светещи пръскалки (въпреки че НЕ съм ги пуснал да светят :P ), на Tino на родителите някой да държи сметка че са си лепнали на JAZZ-а лепенка на фирмата им или пък че Iltcho кара БЕЗ предна емблема ! АВТОМОБИЛА ТИ Е ТАКЪВ, ЗАЩОТО ТАКА ТИ ХАРЕСВА ДА БЪДЕ И НИКОЙ НИЩО НЕМОЖЕ ДА ТИ КАЖЕ !!!Като НЕискате да слагате АГУ на автомобилите си - добре, хубаво, НЕ го правете, никой НЕ ви кара насила - това е Вашето мнение. Но, зачитайте мнението и на другия, а НЕ да се правите на остроумни като му казвате по-добре да вземе да си продаде колата :P;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Алекс ще ме извиняваш , НО мисля че концлагера го правиш ТИ ;) Форума е да се дават мнения , разбирания , предложения и т.н. ;) или НЕ??? ;) Mba създаде тема , в която да си изрази всеки един мнението по дадения въпрос ;) каквото и да е то.... а ти идваш и ни се караш за НАШЕТЕ МНЕНИЕ , за нашето РАЗБИРАНЕ :huh:

П.П. Искам да подчертая че това си е мое мнение и не искам да обиждам , убеждавам или контрирам някого

Това случайно да го прочете ;) От сега нататък не искам за МЕНЕ да даваш определения и да ми предписваш титли :) все още не съм станал професор ;) Ако трябва да класифицираме последните две мнения на темата , моето и твоето - ТОВА СИ Е ЧИСТ ОФФФ ТОПИК :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Алекс ще ме извиняваш , НО мисля че концлагера го правиш ТИ ;)

Щом ВСЕ ОЩЕ ти се дава възможността да пишеш в този форум, значи НЕ Е чак такъв концлагер какъвто си мислиш че е :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

А по повод това изказване:

... Mba създаде тема , в която да си изрази всеки един мнението по дадения въпрос ...

В случая, "mba" създава темата с цел да се "дръпнем" един вид и да се направят листовките и т.н. материали с които да се популялизира клуба:

Колеги дайте да им отворим очите на хората, за да разберат какви коли карат. Дайте да направем листовки и др. рекламни материали и да ги приобщим...

...., но начина по който формулира темата, самото акцентиране (че един вид, да караш Хондата си на ГАЗ е кощунство).... това се получи кофти ! Започнаха се едни приказки затова кое е правилно и кое НЕ ! Това е тъпото ;) Да се НАРЕЖДА как другите трябва да живеят:

един фен си продава Селиката AllTrack (208к.с.) понеже не може да си я позволи вече...

ами ЕВАЛА му правя ;) И така трябва и да разсъждават другите
Тъпо е да се казва (т.е. да се налага мнение) как "трябва да разсъждават другите" ;) Кажи КАК ТИ разсъждаваш, какъв е Tвоят вкус и начин на живот, коя "истина" Ти си избрал. Да казваш че другите ГРЕШАТ и трябва НЕПРЕМЕННО да се съобразят с твоето мнение и вкус (че по-добре да си продадат колите и да се возят на автобуси ;):huh: ) ..... ;) Защото погледнато от друга гледна точка, нещата за които Ти говориш (че да се кара на ГАЗ е тъпо) са ЛЪЖАТА и ГРЕШНОТО МНЕНИЕ :P Както се казва: разни хора, разни идеали и начин на живот ! Твоя начин е един, на другите хора - друг ;) PEACE :)Нищо друго НЕ съм имал предвид, нищо лично към никого :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

П.П. Искам да подчертая че това си е мое мнение и не искам да обиждам , убеждавам или контрирам някого

Това случайно да го прочете ;)
Я пак прочети това :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

Ако мога и аз да изкажа мнението си !Сашо е прав че не бива да съдим другите за това как им изглеждат колите и с какво ги карат , но не е прав че го правим !Това , което съм забелязал е че тук всички ние спазваме що-годе приличен тон и не е нужна цензора , а цензората е сито за неприлични изказвания , а не за изказвания , които не се харесват на някого!С риска да получа наказание ще кажа , съм съгласен , че конлагерните похвати (вероятно поради дадената възможност) се ползват не от нас , а от вас ,господа администратори!Нямам нищо против никого от вас лично, даже ми е приятно да разговарям с вас , но , моля не превишавайте правата си!Благодаря предварително!п.п. Знам че съм трън в очите на доста хора , при това основателно , но все пак нека не ставаме сухари , малко веселба на никого не вреди!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

;)

 

конлагерните похвати (вероятно поради дадената възможност) се ползват не от нас , а от вас ,господа администратори!

Ще се повторя (взе да става банално) - щом ВСЕ ОЩЕ имате възможността да пишете свободно в този форум, значи за концлагер ТРУДНО може да се говори ;) В тази тема Аз просто оборвам мненията на няколко души (аз дори НЕбях акцентирал че говоря СПЕЦИАЛНО и САМО за Tino, но той Сам се обади и явно се почувствал гузно, реши да се "защитава" :huh:...) - това е ! Нито съм трил, нито съм редактирал - НИЩО ;) Следователно - в случая НЕстава дума за никакво превишаване на права от Моя страна !

Другото което е - Администратор е единствено и само Victor :) - той има пълното право да прави каквото прецени за добре, по простата причина че именно Той е създателят на този форум, той решава КОЕ, КАК и ЗАЩО :P Що се отнася до Мен - Аз съм просто един Модератор - помощник, с ограничени 'Админски права, НО и задължения :P:P Каквото направя, някаква промяна/редакция - първо се допитвам до който трябва ДАЛИ е уместно и чак след това следва действие (или евентуално БЕЗДЕЙСТВИЕ).

 

моля не превишавайте правата си!

- това приемам че се отнася единствено и само за Мен, така че нещото което ще кажа е..... ЩЕ СЕ ПОСТАРАЯ ЗА В БЪДЕЩЕ ;);)

PS: Но когато повторите ОНОВА ;) ЯКОТО чатене с I-style из темите, тогава вече НЯМА да има прошка !!! Шегувам се бря - малко веселба на никого не вреди, все пак няма да ставаме сухари, я ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pichagata

ne taka be pichove ko iamte protiv tezi koito bachkat za 100 lv na mesec i si karat na gas... da rechen chovek iska zdrava mashina i si vzima IAPONSKA ( shtoo spored men te sa edno ot ani zdravite da ne kaja i NAI ZDRAVITE) sled koeto iska da ia napravi ikonomichna po edna iili druga prichina..da spesti pari ili shtoto naima pari ili shtoto kara mnogo....a vie tuka napravo obijdate horata s gazovi uredbi v honda ;) a i dokolkoto hondite ami ko da vi kaja ne se zablujdavaite che hondite sa sportni i burzi koli haha tova edna golema iluzia :huh: edinstvenata burza honda tui e NSX neia da ia vidish na gaz mojesh da kajesh takova neshto...i S2000 mojebi i toi se vodi burzichak ili po tochno sporten... vsichki ostanali kaji rechi sa semeini koli:) az darecheme si karam del sol sus b16 170 konia dvigatel no ako darecheme niamah hubava rabota ili niamam pari i az shte si ia sloja na gas bez vaobshte da se pritesniavam. Tui che zpored men vseka kola nad 14 sekundi ili 14.5 na 400 moje spokoino da si sloji GAZ bez da se sramuva:). TUI CHE VASEKI SI IMA SVOIA SOBSTVEN IZBOR.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...