Jump to content
Guest Magnum

Crx Factory Fit Speakers?

Recommended Posts

Guest Magnum

Някой знае ли колко най-големи говорители могат да се набутат във вратите, и отзад, дето са отстрани на задната 'седалка'Интересува ме 17см говорители могат ли да се хванат, и каква е максималната дълбочина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Може и да могат, но преди всичко свали капачките на говорителите и виж дали говорителите в момента са захванати с едни пластмасови разширители. Ако сложиш по-голям по диаметър говорител, може да имаш проблеми със свалянето на стъклата. :lol: Ако ти се чака, след седмица ще мога да ти услужа с големи говорители да пробваш :punk: П.С> Много ти друса колата :unsure: ...ама и много върви :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Не рискувай много с колоните на вратите че ще имаш проблемите за които говори колегата по-горе а отзад има един модел на Магнат който пасва перфектно(и свири доста добре) Ама за кво ти е силна музика слагай някакви колони и толкоз слушай гласа на мотора и гърнето :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THUNDER

Здрасти Magnum :unsure: Мисля, че мога да ти помогна за тонколоните - на моят 2gen CRX предишния собственик беше свалил :rolleyes: оригиналните, та ми се наложи да си монтирам. Сложих SONY X-plod XS-F1723 ( 2x30W ) и... просто заспаха на мястото, без странични ефекти :punk: . Колкото до размера - ако съдя по означението им (F1723), а и по спомен мисля, че требе да са били 17 сантиметра.Успех !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Колоните ти са сменени и са 4бр.чисто нови "Магнат". И във вратите и отзад са с по един размер по големи от оригиналните.Отпред май са дванайски но отзад не си спомням.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Колоните ти са сменени и са 4бр.чисто нови "Магнат". И във вратите и отзад са с по един размер по големи от оригиналните.Отпред май са дванайски но отзад не си спомням.

Аз ти се чудех как може с гадни говорители да си карал, пък имаше супер музика. Оказа се, че като свалих касетофона и монтирах pioneer CD-то (10х Тино) и музиката се събуди! Не съм очаквал такава огромна разлика.Задните Магнати са добри и ще ги запазя. Единствено ще променя захващането да няма празно около говорителите.Отпред са малки 10см (или 12см) и ще си ходят, харесал съм JBL GTO606C http://911.bg/a2/offers.asp?p=955369&id=2062 17cm 70W RMS двукомпонентни, ще сложа пищялките на таблото - мисля ще има съществена разлика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Задните Магнати са добри и ще ги запазя. Единствено ще променя захващането да няма празно около говорителите.

Т,ва празното около тях щях да го уплътнявам и така и не стигнах до него.Да има и за тебе занимавки малко де. ;)Голяма разлика вади като качество ЦД-МП3 и касетофон на 100 год.нисък клас Кларион.Не се чуди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...