Jump to content
fanaticeti

мени обороти на празен ход

Recommended Posts

Та пак да питам дали някой няма друга идеяна празен ход колата не ми работи равномерно притриса ми през 2-3 секунди а и като превключвам от 1-2 , 2-3 та на по ниски обороти се замисля при подаване на газ и се получава едно придърпване същото е и при отпускане на газта до край на скоростСменил съм свещи бензинов филтър кабели и всичко останала на диагностика ми казаха че са ок само ламбдата работела мааалко по бавно но не било проблем , чистен ми и дросела и моторчето за празен ход + още нещо там и всичко влияещо на работата на празен ход според темите във форума и проблема си го има много ме дразни тва проблемче

Редактирано от eti

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате на гас ли сида те попитам пьрво?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички гарнитури по всмукателния колектор са здрави и мотора ти няма от къде да взима допълнително въздух през някоя "дупка". Всички "вакуми" (имам пред вид маркучи предаващи вакум)по колата също трябва да са О.К. (няма сцепени). Сервото на спирачките също ти е О.К. (няма пропуска на вакум в него).

Редактирано от emod

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eti

Всички гарнитури по всмукателния колектор са здрави и мотора ти няма от къде да взима допълнително въздух през някоя "дупка". Всички "вакуми" (имам пред вид маркучи предаващи вакум)по колата също трябва да са О.К. (няма сцепени). Сервото на спирачките също ти е О.К. (няма пропуска на вакум в него).

как да ги хвана тези вакуми и маркучи видимо изглеждат ок няма промяна на работата като ги мърдам сервото също мисля че е дбре като напомпам на спирачката качва доста оборотите е после падат под 400 но ги нолмализира веднага а гарнитурата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Омбре ходи ли?

не но чух че бил голям цар каде се намира ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Омбре ходи ли?

не но чух че бил голям цар каде се намира ?
Кликни тук: :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелееее от надежда до там ще се въртя един час и най вероятно и ША СЪ ОМОТАМ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелееее от надежда до там ще се въртя един час и най вероятно и ША СЪ ОМОТАМ :)

първо звънни да ти каже кога има свободно време, щото записването е 3-4 дена ако не седмица напред...А от Надежда немаш грижи - Ц.Гара, от Лъвов мост по Сливница- Ст. гара, Подуене, там хващаш Ситняковсия булевард дето е край Румънското, минаваш под Цариградското и на ТВ кулата наляво по Драган Цанков, на Интерпред се престрояваш за ляв завой и отиваш напред вляво в локалното надолу към Автогара Юг ... и там вече си на 50м това е въпросния бул.Самоков на картата дето си видял :), десен завой и има вляво жълта сграда, не можеш я обърка - има много Хонди наоколо :)за 20-30мин си там
10x Man :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Погледни си и нивото на охладителната течност ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОТВОРИ ТОКОРАЗПРЕДЕЛИТЕЛЯ И ВИЖ ДАЛИ ВСИЧКО Е 6 ИЛИ ОГЛЕДАЙ ОЩЕ ПО ВНИМАТЕЛНО ВСИЧКИ КАБЕЛАЦИ ,ВЪРВИ ПРИ НЯКОЙ КОЙТО Е МНОГО В ЧАС С ЕЛЕКТРОНИКАТА ДА ОГЛЕДА ХУБАВО И ДА ПРОСЛЕДИ ВСЕКИ КАБЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как да ги хвана тези вакуми и маркучи видимо изглеждат ок няма промяна на работата като ги мърдам сервото също мисля че е дбре като напомпам на спирачката качва доста оборотите е после падат под 400 но ги нолмализира веднага а гарнитурата нямам идея

 

Какво качване и какво нормализиране колега. Това, че натискаш спирачките не бива да оказва никакво влияние на работата на двигателя. Вероятно имаш проблем в сервото щом ти мени оборотите при натискане на педала на спирачката.

До колкото знам покачването на оборотите е нормално Сервото не вкарва ли въздух в мотора при напомпване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как да ги хвана тези вакуми и маркучи видимо изглеждат ок няма промяна на работата като ги мърдам сервото също мисля че е дбре като напомпам на спирачката качва доста оборотите е после падат под 400 но ги нолмализира веднага а гарнитурата нямам идея

 

Какво качване и какво нормализиране колега. Това, че натискаш спирачките не бива да оказва никакво влияние на работата на двигателя. Вероятно имаш проблем в сервото щом ти мени оборотите при натискане на педала на спирачката.

 

Натисни 5 пъти бързо и виж дали няма да ти ги качи. Поне при мен също го прави.

Прави го но аз мисля че е нормално а и питах едно майсторче и то каза че е ако някой има идея защо не е да драсне 2 реда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...