Jump to content
Japanese/Power

Спирачни Дискове

Recommended Posts

Здрасти фенове имам няколко въпроса към вас.Единият е че съм на път да си копувам за отпред спирачни дискове вентилирани........имате ли някой наблюдения към някоя марка,ориентировачна цена за брой и т.н.В един магазин ми предложиха някфи Английски май бяха не помня вече Делфи май беше марката,а цената беше 56лв за брой.................някой нещо да знае за тях.Мерси на всички поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз взех brembo max - 162mm - 85 лв. бройката

Колега от къде ги купи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Делфи и нямам грижи с тях но накладки Делфи не се лажете да си купувате, повече от отвратителни са.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз взех brembo max - 162mm - 85 лв. бройката

На тази цена и особено, ако са купувани от тук вероятността да са менте е 95%.А за Делфи не знам... ако ще са английски, аз бих се спрял на National.Иначе Брембо (ако го намериш оригинално) си е Брембо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз взех brembo max - 162mm - 85 лв. бройката

Аз в момента на GSR-a съм с Brembo Slotted Sport и мога да кажа, че са доста добри. Цената ня която ги купих е 157$ за предния комплект и то като се има в предвид, че пазарувам от магазин, който директно поръчва от Brembo (вероятно с малка комисионна) и цените там са едни от най-ниските, на които могат да се намерят дисковете. А и да те поправя, че някой да не се обърка --> диска е 262мм, а не 162мм :hondarulez: . По принцип на Civic DX e 240mm, a на Civic EX e 262mm. Редактирано от lz2lps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз взех brembo max - 162mm - 85 лв. бройката

Колега от къде ги купи?
За размера така е който пише наизуст :hondarulez:Една колежка от офиса има магазин и ми носи частите до бюрото. А по какво разбирате, че дадени дискове са менте ? Опаковка, цвят на диска ... ? Редактирано от lordross

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, след това, понеже са от стомана за кламери, при интезивно намаляване от 130 до 50км/ч прегравят, изкривяват се и ги изхвърляш ..

взимай от по евтините - няма нищо в едни дискове-освен чугун и струговане.според мен дали са деллфи или брембо няма значение - купуваш само марка.а за делфи авточасти никога няма да си купя - буклуци от класа

Редактирано от bobo21

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а колко струват оригиналните дискове на хонда ??!?! 262мм които са

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а колко струват оригиналните дискове на хонда ??!?! 262мм които са

280лв. единия:beer: в Бултрако

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikicar

Здрасти фенове имам няколко въпроса към вас.Единият е че съм на път да си копувам за отпред спирачни дискове вентилирани........имате ли някой наблюдения към някоя марка,ориентировачна цена за брой и т.н.В един магазин ми предложиха някфи Английски май бяха не помня вече Делфи май беше марката,а цената беше 56лв за брой.................някой нещо да знае за тях.Мерси на всички поздрави

Уточни какво имаш предвид под вентилирани спирачни дискове ?Надупчени и нарязани или вентилирани - като модел на диска. ( има плътен диск и вентилиран диск )??????виж на http://www.adventurecar.com/categorie/present.pdfhttp://www.adventurecar.com/catalogo.tuning.bl.phpПиши какви всъщност дискове търсиш , след това мога да ти дам цените на различните видове които предлагам.Би ми било и по лесно , ако ми дадеш и данни за автомобила си ????????? Редактирано от nikicar

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest radio_manbg

Колеги да не отварям тема за вече дискутиран въпрос...Смятам да сменям дисковете отпред че при спиране от по-висока скорост имам трептене в волана а накладките са нови и гумите и джантите са ок.... както и да е дайте предложения какви дискове да сложа ... искаше ми се нещо по голямо че плановете за напред включват друг двигател, и по добре да почвам осега спирачките за да не сменям по 15 пъти..Та какво къде и колко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Делфи и нямам грижи с тях но накладки Делфи не се лажете да си купувате, повече от отвратителни са.

Аз карам само с накладки Делфи защото са меки , цапат джантите и бързо свършват , но за сметка на това не кривят дисковете.....не знам защо си решил , че са повече от отвратителни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...