Jump to content
Rocki

2 въпросчета

Recommended Posts

Отскоро имам Д14А3 и искам да го направя малко по мощно че е 75кс възможно ли е и защо на загрял двигател ми държи около 400 оборота?Моля помогнете

Редактирано от Rocki

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отскоро имам Д14А3 и искам да го направя малко по мощно че е 75кс възможно ли е и защо на загрял двигател ми държи около 400 оборота?Моля помогнете

колата можеш да я направиш по екичка , но за това има доста писано вече :blink: сигурен ли си че са 400 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега моят е D14A4 и като запаля колата оборотите се вдигат на около 1900-2000 и малко по малко падат но не повече от 900-1000 в крайно загряло положение на двигателя. незнам дали ще съм ти от полза но на старата кола на брат ми (нисан ако има значение) смукача, който си е автоматичен както и на мойта и на твойта се беше прецакал нещо и като твойта държеше много ниски обороти. даже се е случвало спираме на светофар и тя гасне.. та смениха му смукача, беше си намерил от няква морга, някакво нагласяне му направиха (на жилото на газта ако не се лъжа) и всичко си дойде на мястотомен ако питаш иди при майстора той ще каже най-добре :D надявам се да съм помогнал :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

Това с ниските обороти е често срещано при хонда. Проблема е или в TPS или в RACV, или в мръсотия по дросела. Иди на майстор ако не се оправи. При мен се оправи от самосебеси (е аз барах жилото в домашни условия). За мощност това до 90кс е добро начало, после, всмукателни колектори и изпускателни....

Ето така изглежда моята d14

Публикувано изображение

или като на Rust

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

75->90 :hondarulez: Какъв приблизително би бил бюджета за суап на колекторите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според зависи :( Мен ми излезе към 400лв. Това за колекторите, интейк кита и гарнитурите. Иначе от 75 до 90 е точно 6 лв от бултрако

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги много ми помогнахте.Но къде се намира Бултрако

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, а ти от къде си, че в профила ти няма данни ;) А иначе, Бултрако - гр. София, бул.Братя Бъкстон 40

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...