Jump to content
chopper1969

И аз станах един от ВАС :))))

Recommended Posts

Честито за колицата! Значи няма как да не притраква нищо- машина е все пак. Виенето от към вдигателя вероятно е лагер на някои чарк, но ти си го знаеш това. Трябва да я види майстор. Отзад ако са добре селеновите втулки, значи може да е нещо по амортисьорите, горните им тампони например. За останалите проблеми не мога да дам съвет... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чeстита придобивка колега и добре дошъл в редиците на Акордаджиите!Моят съвет като начало е да попълниш в профила града в който живееш, за да можем да те ориентираме към кого да се обърнеш за профилактичен преглед.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,"странен шум в двигателя" е легендарен лаф, влязъл в автомонтоьрския фолкор.Ако можехме да кажем "по усет" от къде е Омбре щеше да се прехнранва с хамалство.

1. Имам някакво странно шумене( като леко виене ) от към двигателя, не е проблем, но е дразнещо.А пък не съм сигурен дали няма да доведе до нещо по-сериозно.Може ли да е от ролки или от ремъците или пък нещо от хидравликата на волана, защото като че ли когато се върти волана това виене намалява...Поздрави и предварително благодаря за Вашето мнение :offtopic:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Със здраве да си я караш и безпроблемноА за виенето виж дали не е лагер

Редактирано от Slayer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...