Jump to content
геле

Проблеми със страничното огледало

Recommended Posts

Колеги, сигурно и на други се е случвало, но при опит да се свали стъклото на страничните огледала-няма начин да не се счупи, защото е залепено отвътре.Има ли информация някой, дали може да се намерят някъде само стъкла за странични огледала (електрически)или пък с пластмасовата им основа, на която са захванати стъклото и "ябълката" за ротация от другата страна.Автомобилът ми е "Honda Aerodeck"-комби.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че при плавен натиск с дървени шпатули от едната страна( не от двете страни едновременно) стълкото би трябвало да излезе от ябълката, на старото ми Ауди беше така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, мерси за съвета, но проблемът е, че счупих стъклото и то при опит да го извадя с ръце! Оказа се много крехко, макар и много да внимавах!!!Сега търся алтернативи.Не знам, дали се намират само стъкла или стъкла , залепени на пластмасовата основа, в която се намира и "ябълката" за ротация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрава ли ти е основата на счупеното, парчетата там ли са, не ги махай? ако е здрава изрежи друго шофьорско огледало по същият размер и го залепи върху счупеното със силикон без да махаш счупените парчета, аз така направих и стана перфектно. Изрязах от някакво автобусно огледало, но го дадох на стъклар че хич ме няма с елмаза, ръбчетата се оформят с високооборотен шлайф.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest геле

Мерси, колега!Ако не намеря друго решение-така и ще направя!Парчетата са си на мястото,защото отзад има лепенка, която ги държи.Лек ден!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...