Jump to content
Guest Hronos

Честита нова Хонда на Магнум.

Recommended Posts

Guest Hronos

Вече около месец препускаш с хондата,сподели мнението си за колата,за модела.Любопитен съм а сигурно и колегите ще проявят интерес.Бъди искрен,каквото и да пишеш парата е в мен така че няма проблеми. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

честито и от мен, макар и малко късно!! снощи я видях пред фактор-а на раковска и се изкефих много. чак сега разбрах че това е новата ти придобивка. много се изкефих за тебе. наистина честито :)

Колега, да ме видиш и да се обадиш - бива ли такава работа :)Търсех колонки, спрях се на едни JBL, после гледах и Herz, накрая взех обаче Lanzar, коаксиални. Не са зле ;)

Вече около месец препускаш с хондата,сподели мнението си за колата,за модела.Любопитен съм а сигурно и колегите ще проявят интерес.Бъди искрен,каквото и да пишеш парата е в мен така че няма проблеми.

Вярно достатъчно е, за да я усещам вече като МОЯТА кола, а не като ТВОЯТА БИВША. Каквато - такава, приел съм я и и се радвам, ежедневно. Дето Омбре вика, ще ми се разтегли устата от усмивки :)Има малко проблеми, повече козметика и натаманяване (да не кажа tuning че ще се разбере погрешно).След музиката, на дневен ред са зимните гуми, и така ... show must go on

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite

Браво колега ...хехехе ..днес и аз ско4их в един CRX ..B16A9....но след като я снимам ..ще я обявя официално .....но си е кеф .....разбирам те

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DundyTheCroc

Честито и от мен,да ти се налага само да сипваш масло и бензин,а куките да не могат да ти видят номера като профучаваш край тях :) А,и някоя яка пичка ще и ходи на предната седалка,а ако пичката е различна всеки ден още по добре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Честито и от мен! Макар, че доста време е минало вече. Радвам се, защото я знам тази кола и знам как върви :) Определено ми харесва.И умната със спирането зимата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Браво колега ...хехехе ..днес и аз ско4их в един CRX ..B16A9....но след като я снимам ..ще я обявя официално .....но си е кеф .....разбирам те

честито колега, честито и на теб :)Не е най-подходящото време за сдобиване с такава кола, мрачно, пътищата мокри и кални. Но ако не беше колата, щях да съм в есенна депресия :)Безаварийно да си я караш с кеф, и като дойдеш към София се обади да я видим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

Eto na , i toz zaryaza televizor4eto i se metna v po-nova kalyaska))))Evala Magnum4e , Drasni ya po vrata s piron4e da ne e uruki :) 4estito ot men i se obadi da piem po edno nyakoya ve4er! :) Bezavariyna , televizorootstupniko :););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

televizorootstupniko

Once Morgan Tuning Team Member - Morgan Tuning Team Member for life

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Е хайде честито пред аудиторията много хубави моменти с новата придобивка ти пожелавам. :) И да знаеш карах ти предишната никак не е зле добре си я гледал ама има малко за барване :) но като се има предвид ЕГН-то си е 6+Та с тази на Хронос съм сигурен, че само масълце и бензинец ще ти иска и тук таме някоя накладка друго едва ли. :):););););):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...