Jump to content
Greenwater

Greenwather или 1net

Recommended Posts

Предизвиквам 1net да премерим сили ,за да видим коя Хонда е по бърза .Без да олекотяваме колите и без сликове.Както си ги караме всеки ден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще е интересно да се види !!! аз залагам на Емо П.П. Някой букмейкър приема ли залози ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли и аз да се включа :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам на Емо колата в какво състояние е в момента но и аз залагам на него :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zmeq

мммммм бат Емо си знае работата и аз мисля че ще победи,айде пишете какво е станало

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пускал съм се с Емо и смея да кажа че колата му върви адски добре.той си я кара без грешка и видях много зор да го изпреваря.моят глас също отива за него.интересна гонка ще е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, возил съм се в една кола с бат Емо и мога да кажа, че кара без грешка а колата понавървява. Така е много меко казано дори, човека е вложил душица в колата и аз там си слагам парите. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз не сьм виждал колата на Емката как варви на живо но сьм я гледал на клипче абе доста варви а за на Дани колата сьм я вижсал на живо и неговата доста добре варви така че дрьпката ще е интересна много :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера си засичах колата с Ауди А3 1.8Т с надута турбина на 0.8 и паднах от него с половин калник а преди седмица ме биеше с близо 2 коли Аудито даде на Божура преди да затворят пистата за снимки време15.8 .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

емо ако не се лъжа даваше времена малко по ниски от тези :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера си засичах колата с Ауди А3 1.8Т с надута турбина на 0.8 и паднах от него с половин калник а преди седмица ме биеше с близо 2 коли Аудито даде на Божура преди да затворят пистата за снимки време15.8 .

Батка, изв. за любопитството, кво толкова и направи на твойта кола, че успя да стопиш тази огромна преднина от 2 коли за Аудито, до един калник?! ... или той си е махнал турбината :whistle: Редактирано от stonez

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предизвиквам 1net да премерим сили ,за да видим коя Хонда е по бърза .Без да олекотяваме колите и без сликове.Както си ги караме всеки ден.

Брат аз мисля че колата ти върви много,ама онова все пак е по леко и всички знаем какви времена дава на божура иначе успех и на двамата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма вие май започнахте да се състезавате тук, аааааа??? :lol::whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера си засичах колата с Ауди А3 1.8Т с надута турбина на 0.8 и паднах от него с половин калник а преди седмица ме биеше с близо 2 коли Аудито даде на Божура преди да затворят пистата за снимки време15.8 .

Батка, изв. за любопитството, кво толкова и направи на твойта кола, че успя да стопиш тази огромна преднина от 2 коли за Аудито, до един калник?! ... или той си е махнал турбината :whistle:
не не си е махнал турбината просто аз съм си пипнал моята кола.

Предизвиквам 1net да премерим сили ,за да видим коя Хонда е по бърза .Без да олекотяваме колите и без сликове.Както си ги караме всеки ден.

Брат аз мисля че колата ти върви много,ама онова все пак е по леко и всички знаем какви времена дава на божура иначе успех и на двамата.
и колко е по леко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма вие май започнахте да се състезавате тук, аааааа??? :whistle::lol:

Елрейсър тиим :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оооо явно ще трябва да си монтирам пак задните облегалки :whistle: Дани, утре изчезвам от софия за малко, та явно след това ще е, НО ще се пуснем, няма ядове.само уточняваме неща като съднъци с инструменти и т.н. и се пускаме :huh:колата ми за момента е в добро здраве, макар че след последното ръчкане претърпя лек блокаж на разпределителния вал, но като се върна от моренце, ако още работи на 4 цилиндъра ще ти покажа колко са готини стоповече на 4ген хеч :lol: 1.6 седан срещу 1.5 хеч :lol: очертава се интересно :lol:а между другото, може ли да те пробвам и на завойчета? не че съм много добър ама почва да ми писва само направо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... ама почва да ми писва само направо.

И още малко и ще откриеш топлата вода :whistle::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ръкавицата е хвърлена. Уточнете мястото, датата и часа, и ще се изтупам като свидетел. Тоя спор се води от доста време, и нямам търпение да видя развръзката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ръкавицата е хвърлена. Уточнете мястото, датата и часа, и ще се изтупам като свидетел. Тоя спор се води от доста време, и нямам търпение да видя развръзката.

старта ще е по нататък ,щото бате Емо ще ходи да събира слънчеви лъчи по плажа . :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не направите филмче със поне 2 (два) старта не ви познавам!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не направите филмче със поне 2 (два) старта не ви познавам!!!

нямам камера, а ще е важно за поколенията да се заснеме. (таз епична битка):blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сгонетесе пьк после на по бира с компания Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не направите филмче със поне 2 (два) старта не ви познавам!!!

нямам камера, а ще е важно за поколенията да се заснеме. (таз епична битка):blink:
Важно ще е, да. Все някой ще има камера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Вие кажете къде и кога пък аз ще донеса моята ако трябва ще се сменя от работа :starwars: да ви заснема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Емо като ти писна направо само ти предлагам като тръгнеш да почнеш да въртиш волана наляво надясно като ускоряваш , вярвай ми бая интересно е и се иска умение да вървиш напред :starwars: Дани , а ти къде скачаш така лошо :D нещо май пак е имало мизерии около седана :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Според мен цялата работа е дълбоко безмислена Седан с/у хеч :D по интерестно ще е според мен да си направите едно папагалче така се вижда кой е по голям майстор на волана щото драга е състезание за инжинери :D а не за пилоти а к'ва същност ви е целта ?Успех и на двама ви и да не направите бела. :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие кажете къде и кога пък аз ще донеса моята ако трябва ще се сменя от работа :) да ви заснема

Това е приказка. Снимай после победения ще те черпи бира. Ако не иска може и аз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Според мен цялата работа е дълбоко безмислена Седан с/у хеч :D по интерестно ще е според мен да си направите едно папагалче така се вижда кой е по голям майстор на волана щото драга е състезание за инжинери :) а не за пилоти а к'ва същност ви е целта ?Успех и на двама ви и да не направите бела. :)

интересно е именно поради факта ,че и двамата работим само по двигателите и подготвяме колите си главно за драг.целта ни е да се види коя е най вървящата 4генерация с Д серия мотор.а не мисли ,че е безмислено да се гонят седан и хеч. питай оня пич с аудито дето го бих на ОМВ а то е А3 сиреч хеч. давал 15.8 на Божура, мноо важно аз карам Хонда :)
В голяма заблуда си , Емо си подготвя колата за писта , и неможе да кажеш че не е работил по окачването и подсилването на купето за по-добро владеене на автомобила :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз пък сега разбирам, че колата на Greenwather е с двигател 1.6 :) .Брях!Доста върви, признавам си.Не съм склонен да залагам за който и да било от двамата, но НЕ смятам че седан 4 ген. е по бавен от хечбек 4 ген.Ще бъде интересна гонка.Очаквам резултата.Айде до скоро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В голяма заблуда си , Емо си подготвя колата за писта , и неможе да кажеш че не е работил по окачването и подсилването на купето за по-добро владеене на автомобила :)аз ли съм в заблуда?много добре знам какво прави Емо . (пуснал съм шпионски сателит да го следи ) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ии някви резултати?

тайна майна :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Браво пич, направил си колата значи :offtopic: Имаш още малко време да ръчкаш Емо за гонка, защото ако направи това, което е подготвил, ще ни цепи шортите наред на атмосверките :tooth: Много се кефя, че сме повече ентусиастите, които пипаме по колите. Честито за тунинга и със здраве да си я караш :cool:

Редактирано от Demon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво пич, направил си колата значи :) Имаш още малко време да ръчкаш Емо за гонка, защото ако направи това, което е подготвил, ще ни цепи шортите наред на атмосверките :( Много се кефя, че сме повече ентусиастите, които пипаме по колите. Честито за тунинга и със здраве да си я караш :)

това може да стане (цепенето на шорти )само ако сложи турбо ,иначе забрави . ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вашите две коли май са най-бързите атмосферки от 4-та генерация съответно хеч/седан, а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вашите две коли май са най-бързите атмосферки от 4-та генерация съответно хеч/седан, а?

да :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля ,че батко ви емо ... ше наказва отново :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както е казал Николай Хайтов "едно е да мислиш ,друго е да можеш и трето и четвърто да го направиш "край на цитата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам че после ще качите клипчето с надпреварата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...