Jump to content
mEtaka

Съвет

Recommended Posts

Ако си намерите Прелюд 92г. на 214000 км. за 1700 евро бихте ли си го купили, или е мн. стара годината и е на мн км. Мене лично тез въпроси ми се въртят в главата защото съм намерил един, но това ме мъчи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако всичко си е ок по него че защо да не го земеш? кадето е 92 там е и 93или 94 ти го взимаш за себе си не за продаване така че аз ако бях щеше да го взема защото 3400+1500=5000 + 800 за консумативи +200 застраховки 6000 :D и си караш и пееш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hamann

Аз си купих Акорд купе 94 на 240 хил. км. и честно да ти кажа не съжалявам поне засега надявам се и за напред така, че ако ти харесва и е здрав взимай, но ти си знаеш най добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю моя Прелюд е 93-та декември и е на 240.000 по километраж, а колко са наистина :dunno: и е карана в България, ама това е- Прелюда 4Г. си е Прелюд 4Г. харесва ми и другото не ме интересуваОгледай си я добре и ако е читава взимай. :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя е 11.93 и е на 163 000 километра. От Щвейцария. Там страната е малка, разстоянията не са големи и хората не карат много. Ако ще си я внасяш - вземи си я от там. Колата като я взех беше в перфектно техническо състояние с изключение на задните спирачки и неработещи габарити. Външния и вид беше ужасен, но по двигател, ходова част и интериор и личеше, че наистина не е карана. И цената и беше никаква, заради съсипаната боя и ударената предна, дясна вежда. А външен вид се оправя лесно и доста ефтино. Ако сам си я докараш ще ти излезе около 800 лева. Ако е от Швейцария ще имаш и около 350 лева мито. Аз не бих се замислил да взема кола, която е 92-а година и на 200к километра, стига да е читава. Така, че ако смяташ че машината е добра и пазена - хич не му мисли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да моя е купуван от швейцария и останах много доволен и все още съм така че сега се надявам един колега да отпътува с купето а аз да си подкарам отново бегачката и с кеф и ръгам турбото :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...