Jump to content
Guest REDPOWER

И аз да се похваля

Recommended Posts

Guest REDPOWER

Е най-накрая я взех отдавна очакваната ми количка.Та колата е Сивик 6-та генерация 1.5 Vtec-e англичанка.Дано да имам касмет и всичко с нея да е О.К., иначе колата е супер с всичките екстри за модела,спортно окачване, лети джанти и т.н. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Честито Колега :unsure: Може да постнеш някоя и друга снимка на Хондичката :( Да си я караш със здраве и много безаварийни километри с този прекрасен и икономичен двигател :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Честитат да ти е, и наистина пусни снимчици, че като и направиш и на нея REDPOWER optical тунинга няма да можем да я познаем. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Честито и от мен! :( Пожелавам ти всичко най-хубаво с нея и ддъъъъълги километри кеф!Ама вярно, вземи постни някоя снимка да я барнем с фотошопСа :cool::unsure: бтв миналия ден ти видях старата кола на бул. Янко Сакъзов и направо неможах да повярвам, че това е колата дето я тунинговахме виртуално :( Толкова бях свикнал с новото й вю, че чак неможах да повярвам, че още си стои такава :bg::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Честито, ма ние що не усетихме, че ти имаш нова кола а??? :(:unsure::cool: мисля, че тряя да почерпиш :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Мерси за пожеланията, а за черпенето на следващата среща.Относно оптиката сега се почва леко по леко,а снимки имам но немога да ги кача. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

браво,добър избор!!! честито!!!:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Да ти е честита и да много да рита! :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rebel

Я?!? :bg: Имаме си "близначки" в клуба :( Здрав, "див и щастлив" да си я караш :cool::(:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

Честито - готена кола -много километри и удовлетворение :unsure: - ника ти значи не е от цвета на колата ,а от местонахождението на стрелката на оборотомера :cool: -както само Хонда го умеят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

честито :cool: да ти е здрава и да те слуша :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Честито и от мен много късмет и безаварийни километри с нея. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Честито и безгрижни километри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

А честито и от мене ;) Успя най-накрая да си вкараш и ти наистина мечтаната :D:D Да си я караш безпроблемно,безаварийно и най-вече с огромно удоволствие :D:D Честито ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THUNDER

ЧЕСТИТО и от мен REDPOWER :D:D !Много кеф по родните (и не само ;) ) друмища и на пролет след тунинг-интервенциите да не можем да я познаем :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Честито.Трябва да се подмладява дружинката ни.Е неможе и без прелестните стари дами.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pichagata

chetito kolegaaaa shtom si vzel Honda niama da sujaliavash :D :D i ti pojelavam da ia karash kato kak se kara otkradnata kola:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Още веднъж мерси за пожеланията и бадете сигурни че след като я пипна ще останете очаровани.Ще сам много благодарен на всеки един от вас ако даде няква идея как да изглежда или ако има снимки на такава тунитгована да ми прати такива.Още веднъж мерси за пожеланията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

Сори че пропуснах ама покрай еуфорията с бебока не бях много в час :D Много безаварийни километри

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...