Jump to content
Явор

Въпрос за карета и още нещо.

Recommended Posts

Здравейте. Карам Сивик - 1.3 16v. - 95г. (края на 94) двигателя трябва да му е D13B2. Та въпросът ми е коя генерация се води, защото днес ходих да си взема карета и гледах по каталог - по годината и двигателя я дават 4 генерация. Та ме притеснява дали ще станат...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ти е 5ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ти е 5ген.

демек нама да станат? гадна работа.... ма по каталог я дават така...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре свали карето и отиди с него,за да няма грешки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за това става въпрос - http://storage0.album.bg/bb/DSC00738_264043th4.JPGМислех аз да си ги сменям щото едни ми викат не е е сложно, други ме наплашват...абе незнам. Я разкажета по подробно как се сменяват! Ще съм ви много благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за това става въпрос - http://storage0.album.bg/bb/DSC00738_264043th4.JPGМислех аз да си ги сменям щото едни ми викат не е е сложно, други ме наплашват...абе незнам. Я разкажета по подробно как се сменяват! Ще съм ви много благодарен.

Кое каре ще сменяш външно или вътрешно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2-те външни и маншон на дясното вътрешно

Редактирано от QuickSilveR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май аз съм последният човек който трябва да се обажда в тоя форум по темата карета(някои хора знаят защо),ама да ти кажа че нащите японки имат навика да правят много кофти номера.има една зегерка дето ти държи карето за полуоската,та тая гад е голям проблем като клеяса там да знаеш.попринцип това ти е основната грижа,ако го извадиш грижи няма.дано съм внесъл малко светлина :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и още 1 въпрос: - трябва ли да се източва маслото от скоростите за да се извадат полуоските? И излизат ли през носача отпред щото гледам че е нещо като вилица и май трябва да се откачи? А и последно значи казвате че колата е 5 генерация? Ще пробвам тея карета ако не ще ги сменям.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...