Jump to content
jamo

Към колегите с Акорд след 99-та...

Recommended Posts

Карам същия акорд и багажника ми е същия като твоя. И аз се чудих първите дни ама вече не ми прави впечатление. На много седани са така не е само на тоя акорд. Явно японеца не е помислил :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя капак пък си има тапицерия, сива е , същатата е като на калниците отвътре.Дръжка обаче и аз не съм открил :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Моя капак пък си има тапицерия, сива е , същатата е като на калниците отвътре.Дръжка обаче и аз не съм открил ;)

Колега Любо, щом като имаш тапицерия, би ли ми дал номера на шасито (VIN кода), за да видим какво ще кажат в бултрако. А липсата на дръжка ще я преживеем :D. Мерси предварително.п.с. Междудругото, откакто съм я купил ( 2 седмици вече) съм сменил около 10 крушки (на разни бутони, габарит заден, единия къс фар, часовника не се осветляваше..., осветление на пепелника) :D. Днес мисля че смених последните 2 несветещи. Разкачих таблото и километража, щото не се осветяваше дисплейчето за изминатите километри. СЪщо и на копчето за аварииките смених. Ама това да и е проблема на тази кола, лампите :D.Сигурно предишния собственик в Италия е карал като мен нон стоп на фарове, та толкова изгорели крушки заварих :D. Редактирано от _pileto_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм имал такива проблеми с крушките. Мойта също е от Италия.За близо 2 години откакто я имам съм сменил само една крушка за късите светлини и една за дългите.VIN e SHHCG9580XU021022, и кажи после какво са ти казали, вероятно ще искат доста пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се и аз да нямам проблем с крушките за напред. Просто го споменах като факт, щото и мен ме учуди колко не светят.По същество - може да се достави тапицерия за капака на багажника за Акорда, срещу 298лв. Луда работа е това. Незнам скоро да ли ще ги дам за нещо подобно. Макар че ми се иска :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във връзка с крушките - имам изгорели на копчетата на климатроника 2.Някой да знае дали лесно се сменят?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...