Jump to content
Майната

Маreajtd 2.4 Vs Chamadegtx Vs Civic 1.3

Recommended Posts

:)

Доста изчерпателно.То няма какво да добавя освен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.vbox7.com/play:b8cbf4ebмного лошо качество се оказа клипчето от телефон човека снимаше отдалеко с зуум да не би да го блъснем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа честно и според мен Д13Б2 си е мъртвец и мареата би трябвало да бие,ама ей на,има си резултат :) Браво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мареата ще бие...центъра браво колега, нека все такива 'мъртъвци' са D13 ките :):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комар Рулз ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво пич ;) ,със моито карбореторче,съм направил следните дръпки рено 19 1,8 -победа,рено 19 1,4energi -победа,голф 75 коня-победа,вектра 75 коня(www.vbox7.com/play:9faf7f10) ,става въпрос за нея пускам клипчето щото вектрата се движи доста прилично-победа,сеат 1,4 mpi 2000 годинка -направих го смешен,bmw-101 коня до 3 зъб :) бяхме заедно.имам и една победа с фелиция 75 кончета, която била на старт голф 115 к. със нея ме бе6е малко шубе но като направихме 2 старта и на двата победа ,ланчия ипселон 60 коня -този много ми се изхварля6е, и с уснование ,щото тази въшка много върви ,ама го бих 2 пъти :D .Оня ден се ставихме със 190-ка бензин бих го много ло6о, но не разбрах за какви коне става въпрос :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

.....за Мареята имахме по големи очаквания даже мислехме да седнат 4 човека в нея да се поизравнят силите ама се оказа,че нема нужда но е много равностойна малко по лош старт ако направя и ще ме накаже все пак е турбо JTD питах до дали я настъпва пича каза,че я напъвал яко виждал съм Бора TDI 110 коня как излита и затова всички се учудиха :blink:

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво тая 1.3 е много варвежна пипал ли си я нещо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....само колектори 4.2.1 съм сложил ама катализатора и другите оригинални гърнета стоят новички са пише и made in japan на тях и ми е кофти да ги махна.Колата ми е много запазена аз и затова се спрях на нея двигателя и обзавеждането вътре са като нови когато сменях ремъка(той беше нов) и въз.филтър пак пишеше Хонда на тях явно австриеца я е подържал отлично сега имам и една схема за преправяне малко на карбуратора ама е на немски и ме е страх да не го разбутам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull

и аз тъкмо това съм започнал да правя :whistle: .дай тая схема,имам човек който се занимава с технически немски,може да измислим нещо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...