Jump to content
Avi

същия звук ли се вади с и без АГУ

Recommended Posts

Здравейте фенове.От доста време се ровя из форума,но за пръв път пи6а,ина4е съм фен на марката от години и единствената при4ина за да не карам все о6те такава е финансова :) ,но скоро мисля да си взимам ве4е хонди4ка,та да минем на въпроса,понеже не съм кои знае какъв разбира4 се обръ6там към компетенцията :) има ли разлика в звука на колата като се кара на газ и на бензин и въоб6те след слагането на газова полезно ли е да се сменят колекторите,мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове.От доста време се ровя из форума,но за пръв път пи6а,ина4е съм фен на марката от години и единствената при4ина за да не карам все о6те такава е финансова :) ,но скоро мисля да си взимам ве4е хонди4ка,та да минем на въпроса,понеже не съм кои знае какъв разбира4 се обръ6там към компетенцията :) има ли разлика в звука на колата като се кара на газ и на бензин и въоб6те след слагането на газова полезно ли е да се сменят колекторите,мерси предварително

разлика има на бензин звукът е по-агресивен... като сложих аванс процесор като бе ли разликата изчезна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а разликата голяма ли е,според мен не би трябвало да е много голяма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а разликата голяма ли е,според мен не би трябвало да е много голяма

"Трябва да видя колко бързо ходиш, за да ти кажа за колко време ще стигнеш до града" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На газ звука на двигателя е малко по-тих и мек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На газ звука на двигателя е малко по-тих и мек.

Ела да чуеш моят ........ПП На д15б2 май няма осезаема разлика. Редактирано от Mark Antoniy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе звука на бензин си е по-така :) ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tой и вкуса си е по-така, хлъц.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Tой и вкуса си е по-така, хлъц.

Хлъц Хлъц, на 13 газ отидох. На газ до ламарината си е... майката към 20 е то на бензин с подюркване си ми е 11,5. За кво да се мъча с тая газ. А разликата с дифузьор и без при мен е огромна. Докато ми седеше 10-11 газ беше ок. Са пак полудя.Карам на бенц за сега. Те по каталог при 60 км/ч и дават на моята 5,7 л. на 100 км. За целта имам да сменя две сонди и 7 кабела. Не ми се хвърлят 400 лева за косумативи. Аз карам с нея по 400 км на месец макс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...