Jump to content
Guest prelude

Clipcheta Na Honda

Recommended Posts

Guest prelude

dnes si smenih gumite sas zimni i po toia powod reshih starite gumi da gi pozapalia "malko" :ranting: wsashnost te dosta se paleha,no aparata uspia da pozapishe samo tolkowa.prichinata da gi nakaja taka(gumite)e che pushat dosta dobre i zashtoto mislia na prolet da sam s nowi.filmchetata sa 5 na broi.mojete da gi widite na adres: blazer.data.bgako imate problem s otwarianeto moje i da e zashtoto iska www otpred.abe az sam nai-golemia indianec.wie shte se oprawite

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Що не би една ръчна и една 2-ра или 1-ва и газ колкото може ама на място?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

paradox,i towa go praweh,no na aparata mu padna bateriata i polowinata ot neshtata neshto se izgubiha po niezwestni prichina.niakolko pati ia zasilwah nazad i sled towa dawah mrasna gaz,no neshto se izgubiha tia filmcheta.minawah pokrai fotoaparata nazad,a kolata warteshe besno napred i imashe iako siw dim.drugia pat shte sa po-profesionalni.zasega shte triabwa da se liubuwate samo na towa.radwam se che wi hareswat.az imam swoite zabelejki i shte triabwa oshte da porabotia :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

Mmmmm daaaaa,burn out , haresa mi izkefih se. :ranting::unsure::unsure: Qko kam6ici.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda
:ranting: Много яки изпълнения със ръчната :angry: Обаче някакси......това си е гавра с техниката :unsure::unsure: Макар и да ти създава кеф.Поне Аз така мисля :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

znam che e gawra,zatowa go prawia sega predi drugite gumi i krai.ima kakwo oshte da se jelae,taka che pak shte ima,no niama da e skoro :unsure: inache i na men mi e jal za kolata makar da i niama nishto.ne sam ia wkarwal w cherwenoto waobshte :ranting: kato smeniam pak gumite pak shte se snimam,no shte gledam da e na sreshtata na honda niakoia nedelia da se izkefiat poweche hora i da stanat po-hubawi klipcheta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

gledah nqkoi ot klip4etata i ne mislq 4e e 4ak takawa gawra :ranting: gledal sym dosta nenormalnici (shtot maj sa s 4uvdi koli ? )az specialno na mojta burnout nqma da naprawq, ne me kefi neshtoa tezi det prawqt filmite namazwat gumite mislq s maslo ili neshto drugo, za da move da pushat, ako prewyrtqt malko. pone taka sym 4ywal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

a tezi det prawqt filmite namazwat gumite mislq s maslo ili neshto drugo, za da move da pushat, ako prewyrtqt malko. pone taka sym 4ywal

Abe ,neznam ,a dali 6te svirqt taka ,ako sa namazani ? :ranting:

Na kolegata na klipa ne se vijda da sa namazani. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

chakai te sega da obiasnia wsichko za da se znae istinata :ranting: po princip gumite se majat naistina.za da se wartiat po-lesno,da pushat poweche i da ne natowarwat karetata tolkowa sigurno.100% kato namajesh gumite se wartiat po-lesno i po-dalgo,koeto e i jelania efekt.az moite poneje si gi znam che pushat i bez da sam gi mazal gi wartiah absoliutno na suho.mina ni prez akala da gi namajem s malko maslo,no ne mi se habeshe hubawia mi motul za gluposti.kakto wijdate i taka dostatachno si pushat :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

ако ги намажеш добре с масло си мисля 4е голяма пушилка мой да се дигне :ranting::unsure: :unsure:

 

eto i ot mene edno clip4e, det snimahme edin Civic Type-R na magistralata w gyrciq. tam widqh nqkolko takiwa type-R

 

:angry::angry::lol::lol::lol::lol::lol:

 

mnou qko neshto e towa

greece_type_r.mpg

Редактирано от emko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

М да...В Гърция има много Хонди! Сещам се как през 99-та когато ходихме семейството до Гърция, че по магистралите (над 1500км) нямаше кола която да ни сцепи. Много се пробваха ама...Сещам се за една Омега 3000, МБ 2,5 16В към 200 коня и много други...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...