Jump to content
sashko

Инфо за Prelude от Добрич

Recommended Posts

Еми външно си е екстра ама под капака какво се случва не е ясно? Трябва да се гледа. Прай една екскурзия ако те влече и тва е ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази кола я гледам аз от много много време около година седи беше на около 10 преди но сега е много надоло и аз незнам защо не я искат бат косио питай той да кажи нали е от добрич ако се нелъжа :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То аз не съм състезател и нямам нужда от повечето неща, затова търся запазена кола. Скоро май ще се взима нещо, а прелюд 4 ген. много ме изкушава. И тая я гледам от доста време, падна й цената доста и се замислих защо ли досега не е купена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

фиат-а и хиундай-я ги забрави.

Това беше само майтапче. Иначе цената им е примамлива :D

иначе моя съвет е да си купиш прелюд щом ти харесва,но задължително да е стандартен(без намеси от типа "подобрения").даже най-добре от чужбина.

Да де - чужбина, но акто гледам mobile.de, autoscout24.de -.at -.it цените по-високи от България :ph34r:

дори и 2.0 може да си вземеш щом не гониш коне.като човек който е човъркал колата си навсякъде ти давам следния съвет:няма по-хубава кола от тази в оригинално състояние.почнат ли преработките и доработките колата за нищо не става.успех

Еми аз по принцип оглеждам за максимално запазена въобще. Иначе едно не доумявам. Как може хонда, които, както е известно, са едни от най-големите производители на двигатели, започват през '92 да правявт този едновалов двигател? Защо едновалов? Ще поживеем ще видим, може и 2,3. Важното е, че вече съм "сектант", пожелаите ми да стана и клубар ;)Лека нощ :D Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

тази кола я гледам аз от много много време около година седи беше на около 10 преди но сега е много надоло и аз незнам защо не я искат бат косио питай той да кажи нали е от добрич ако се нелъжа :ph34r:

Бях от Добрич, Иво, сега съм варненец :D . Колата я знам, няма да кажа нищо повече освен-за тези пари има и по-добри :D . Май в Бургас се продаваше една, не е 170 коня ( то и тая не е), но върви като за толкова...
братле незнаех че си варненец вече ;)а за мойта кола да верно добра реклама и направи а за вървенето ако ви кажа че се качих днес в него /слязах от 125 коня купето/ и да ти кажа все едно се качих в самолет и май много се разубедих да я продавам затова сега наблягам на купето да го продам и повече сивици не ако не е вти и само заради това че е мн леко!ПП: Хора истината поне поносимата истина е ПРЕЛЮД сравнително е вече евтин и много добра колатака че колега щом не си състезател земи си една непипана и и се кефи ще си много доволен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оп аз съм вече в Бургас бях малко на почивка звънкайте ако идвате насам 0878 41 41 24

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така темата ми се е вдигнала... та да питам.... нали за това е форум.Намерих един прелюд... на пръв поглед изглежда екстра. '95 год. е (с променения интериор), климатик, близо ми е - даже ходих да го гледам. Обаче се оказа че е блъскан и след това е оправян. Продавача гарантира че двигатеял е перфектен (то ще си покаже като иде на диагностика), обаче ламарините май направо са сменявани, фаровете мисля че са нови, липсват единия габарит и двата мигача отстрани на калника. Че ще има як пазарлък ще има, но въпросите ми са:1. Колко ще струва купуването на два мигача за калника и единия преден габарит (или май му се вика фар за мъгла, незнам - намира се отстрани на същинския фар).2. Колко струва смяната на консумативите (F20A4 двигател) - ремъци, масла, филтри3. Какво да му гледам на блъскан прелюд - ако идем на реглаж дали ще си покаже евентуални отклонения в геометрията и т.н., защото може удара да е бил и лек и такива да няма, а колата да си е читаваПак мерси на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Alexandro
Отговорено (Редактирано)

Благодаря!Чакам, ако някой може да отговори и по другите точки и да добавя още нещо: сега се сетих че ако е удряна една кола май ще почне да я яде ръждата скоро :D

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти трябват мигачи за предната броня, имам и тях.

Ако кажеш и че са бели ги взимам. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest batkosio

Ако ти трябват мигачи за предната броня, имам и тях.

Ако кажеш и че са бели ги взимам. :cool:
Тц, оранжеви са.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та ще е оферта ли ударения прелюд, ако двиг. и ходова част са тип-топ? Ламарините са направени перфектно, така че по тях почти няма забележки. Идеята е да му смъкна от цената за тези липси и ако се навие на добра цена може и да се спазарим. В противен случай ще ида да си докарам една от Германия и ще си реша проблема.ПП от горе на шибедаха ръждата е надигнала боята :cool: Това ми се стори странно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ламарините се правят. Не ги мисли. А аз кола от Германия точно не бих си взел. Швейцария е по-разумен избор. Там нямат такива разстояния и като цяло карат много по-малко. Съвсем реално е да намериш 12 годишен прелюд на 160 000 км. Докато в Германия, ако е на тази възраст и такива километри - значи нещо не е у ред. Според мен ако го договориш на добра цена и ДВГ и ходова част са наред- не го мисли - взимай го. Липсващите части се намират. В София на няколко места има такива ударени, които се продават на части. Пък и огледай в мобиле.де какви са цените за читав Прелюд... ще ти се доплаче. Моя е от Швейцария и цената му е смешна. В перфектно състояние и кофти външен вид. И точно след 15 дни ще изглежда като нов. С оптичен тунинг, възстановяване и цялостно боядисване - крайната цена ще ми дойде ПОД цента на читав от Германия.

Редактирано от PreludeManiac

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще ми се размине момчета... :lol: Банката днес ми отказа кредит заради "нерегулярни плащания в НОИ", въпреки че всичко ми е превеждано навреме като осигуровки, заради забавяне на хартиения носител (Декларация номер 1), се пише че плащанията са ми нередовни. Май мечтите ми ще се оложат поне с 6 месеца :blink: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...