Jump to content
Guest HPJ

4ws

Recommended Posts

Guest HPJ

Значи днес исках да взема един прелюд 2.3 4WS, но ме спря следното нещо, като запаля и ламичката 4WS не изгасва. Собственика казва че не е карал колата, но според него задния мост не завива. Опитахме на място като навъртам волана докрай отзад видимо ниощо не се мести.Понеже не съм наясно с тази система и незнам кое е нормално, и кое не, бих се радвал ако дадете някакво инфо по въпроса.Колата много ми хареса, обаче не искам да я купя и да се окаже, че трябва да налея кофа пари за да отстраня проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от къде се появява този проблем някой знае ли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от къде се появява този проблем някой знае ли

Като спреш до бордюр и навиеш волана и някоя от задните гуми опре спира да завива и започва да не гасне лампата , след вадене на клемата се оправя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от къде се появява този проблем някой знае ли

Като спреш до бордюр и навиеш волана и някоя от задните гуми опре спира да завива и започва да не гасне лампата , след вадене на клемата се оправя
Да благодаря за инфото но няма ли по лесен начин от ваденето на буксата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от къде се появява този проблем някой знае ли

Като спреш до бордюр и навиеш волана и някоя от задните гуми опре спира да завива и започва да не гасне лампата , след вадене на клемата се оправя
Да благодаря за инфото но няма ли по лесен начин от ваденето на буксата
Да, да не спираш до бордюри! Като искате съвет, благодерете, вместо да пишете глупости! :ph34r: Незнанието не ви оправдава!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре сутринта ще опитам с клемата дали ще се оправи, но от съветите ви разбирам, че все пак трябва да се вижда завиването на задните колела а в случая не успях да го забележа :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като запалиш и изгасне лампата '4WS' едва тогава ще забележиш завиване на задните колела.И завива доста така че не може да се объркаш,но първо занули грешката която има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като запалиш и изгасне лампата '4WS' едва тогава ще забележиш завиване на задните колела.И завива доста така че не може да се объркаш,но първо занули грешката която има.

Ясно. Сутринта това ще ми е първата работа и ще пиша какъв е резултата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По това , което аз съм виждал задните колела не завиват още като запалиш колата и за 1 път завъртиш волана . Ако ще тестваш на място без да движиш колата завърти пълен ляв и после пълен десен 5-6 пъти . Да не се окаже ,че е тръгнало , пък .... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По това , което аз съм виждал задните колела не завиват още като запалиш колата и за 1 път завъртиш волана . Ако ще тестваш на място без да движиш колата завърти пълен ляв и после пълен десен 5-6 пъти . Да не се окаже ,че е тръгнало , пък .... :)

Ами опитах, изчаках, рестартирах, нищо не помага, свети си и не завиват.Вероятно трябва да мисля вариянт да я карам до спец. сервиз, но понеже няма номера ще е трудно.Ако някой има инфоррмация изобщо подлежи ли на ремонт тази система, понеже чух че се сменяла с нова и ремонт не се прави. Изобщо има ли сервиз който да направи диагностика и евентуално да се направи ремонта. Другият вариянт е да търся друга такава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ходи и питай в Бултрако.ако някой може да ти я диагностицира тук в БГ-те са хората.и между другото май няма да е скъпо,щото за диагностика на АБС взимат 20лв май....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах дали си проверил бушоните- колегата ти беше казал да погледнеш едни бушони, с тях какво стана? Щото ако има изгорял и се набуташ за репатраци и сервизи ми се вижда много тъпо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай ако наистина ти харесва колата, запиши си час в Бултрако, закарай я, дай им 20-30лв и това е. На фона на многото хиляди дето ще дадеш за нея си струва. Аз така мисля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай ако наистина ти харесва колата, запиши си час в Бултрако, закарай я, дай им 20-30лв и това е. На фона на многото хиляди дето ще дадеш за нея си струва. Аз така мисля.

Така ще направя, но първо ще изчакам следващата седмица, когато идва още една същата и ако при нея всичко е ок направо се мяткам в нея.Аз доколкото разбирам никой не е имал проблеми тук с тази система, така че трябва да е доста здрава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F20A4

Да, чел съм, че 4WS системата е много надеждна, затова мисля, че ще ти я оправят лесно в Бултрако, но ако имаш алтернатива и тя е ок....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз да те питам, случайно да ти свети и абс-а? Ако е така, пробелема идва първо оттам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...