Jump to content
Guest stan4o

Пак за за плащане на акт

Recommended Posts

Guest stan4o

казуса е следния:Аз живея във София личната ми карта е софийска, а шофьорската книжка Видинска. Та писха ми акт и сега трябва да отида до Видин да го платя. Въпрос 1: лично ли трябва да отида да го платя? или може да го пратя по пощата и някой да ми го плати.Въпрос 2: Какво трябва да направя за да ми дойдат документите във Сф, за да мога да го платя тука?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам че може и по банков път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sirakoff

Предполагам че може и по банков път.

само дето талона не идва по банков път....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми точно това е въпроса. лично ли трябва да отида да върна акта и да си взема талона, или може и някой друг да свърши тази работа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. В един от подобните ми случаи след няколкомесечно шофиране с презаверяване на акта накрая отидох в местното управление където в момента живея и споделих проблема с невъзможността си да прескоча до "адресната си регистрация" където талонът бе изпратен (взеха ми го на съвсем трето място ) и от там ми обещаха че могат да се свържат и да го изискат по канален ред чрез вътрешна поща - което и стана след една седмица , но всичко зависи от добрата воля на ЧОВЕКА зад гишето :) Последният път като ми писаха акт( където в момента живея) направо казах на полицайчето че скоро няма да мога да си взема талона и той ме посъветва след седмица да отида в месното упр. и да помоля , ако вече е излязло наказателното постановление - което се издава по "местонарушение" да не изпращат талона ми на адр. рег. а да си го получа на място - което и стана за два дена но пак зависеше от същия Гишечовек :) Като казвам "човек" имам предвид човешко отношение и от двете страни а не че съм човек на ДРУГ човек , така че опитай - късмет :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле от Стара Загора съм,както и да е.Отивам ония ден до КАТ да си платя акта (за не спазен знак) и пред мен имаше едно момче,което питаше дали може да плати акта на брат си защото бил извън града и тая на гишето му каза,че брат му лично трябва да си го плати.За втория въпрос не мога да ти помогна.Така е в ЗАРАТА за Видин незнам.И Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Лично. Освен, ако нямаш някакви връзки. В София поне не става по каналния ред, ако не си там.2. Отиваш в КАТ-София. Попълваш молба за преместване на досието ти(там ще ти кажат на кое гише). Плащам някакви левчета (май 2 бяха). Дават ти входящ номер. След точно един месец документите са ти в София и можеш да си подадеш заявление за преиздаване на книжката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...