Jump to content
honda_huliganka

Клима на сивик 6г

Recommended Posts

Харесала съм си сивик купе 97г. 1.4i, но няма климатик, интересува ме възможно ли е да се сложи допълнително и ако да, горе-долу колко ще ми струва . Благодаря на всички фенове предварително :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Душко няма сивик купе с 1,4 двигател,а иначе може да се сложи клима

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Душко няма сивик купе с 1,4 двигател,а иначе може да се сложи клима

Разбирам, но не е като твойто купе , тя на вид си е чист хеч, но я водят купе, 1.4i, 75 k.s.Питам защото се колебая дали да я купувам, цената и е доста добра Редактирано от honda_huliganka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесала съм си сивик купе 97г. 1.4i, но няма климатик, интересува ме възможно ли е да се сложи допълнително и ако да, горе-долу колко ще ми струва . Благодаря на всички фенове предварително :dunno:

аз си сложих в началото на лятото на същата кола .Поставих си го сам като климатика го взех пълен комлект от едно момче от Пловдив,има играчка при поставянето ,но не е г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nasko и твоята ли е 75 к.с. и усеща ли се осезаема загуба на мощност заради климатика?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

nasko и твоята ли е 75 к.с. и усеща ли се осезаема загуба на мощност заради климатика?

моята е 90 коня,а аз съм и на газ и действително се усеща загубата на мощност,най неприятно е когато натиснеш и включи релето на климатика и те дръпва точно когато ти трабва мощност.колегата от Плевен е прав в тия жеги си заслужава. Редактирано от nasko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в категория 1.5 115к.с. :P , но и при мен включа ли климатика ... :lol: ... няма никакъв ряз все едно колата е издухала тотално ... много лошо ... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта е d 15z3 (vtec-e-90hp) и с климатика има разлика във вървенето, осезаема е, но не е мноо зле. Но пък с климатика се живее. Старата ми кола немаше и губех по няколко литра течности върху седалката на лято.Пък и както се задава летата да стават по-топли....Да живеят климите в колте и дълго да ни служат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nasko и твоята ли е 75 к.с. и усеща ли се осезаема загуба на мощност заради климатика?

моята е 114коня и пак се усеща/ама малко/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти сам се зарибил и аз .. и ако стане да имам парички ми се иска другото лято и аз да се обзаведа с такава екстра... на 105 ... ще прежаля 5 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти сам се зарибил и аз .. и ако стане да имам парички ми се иска другото лято и аз да се обзаведа с такава екстра... на 105 ... ще прежаля 5 ;)

то тва купе не беше ли с клима , доколкото си спомням

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне няма клима ман ... за мое съжаление...надявам се да проима но да видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм така , като включа климатика и се едно съм се качил на Опел ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...