Jump to content
Димитър Коев

Помощ за спортни колектори

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте, колеги.Изчетох доста за възможните подобрения, които могат да се направят по колите ни. За останалите неща горе-долу добих представа, но имам нужда от помощ и съвет относно изпускателните колектори и генерацията. Четох една тема от Демон, в която описва какво е направил по колата си. Интересува ме къде, кой и приблизително за каква сума може да ми изработи такива колектори и нова спортна генерация (имам предвид къстъм, а не готовите решения, които се предлагат в интернет). Тъй като гледам че някои от вас са си ги правили сами бих попитал дали някой е склонен да ми направи такова нещо или поне да ме насочи някъде. Имам и питанка към 1net, който се слави като гуру на ЕКУ заигравките - може ли да се направи нещо по моето, ако не може има ли смисъл да се сменя с друго, което може и т.н.Благодаря ви предварително.П.С.: Колата е Прелюд 4 г., 2.0i, 133 к.с.

Редактирано от PreludeManiac

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Безмилено е, за да стане както трябва излиза повече пари от готовите в интернет...Не че неможе да се направи от няколко тръби с два фланце. Но материята при изпускателните колектори на атмосферните коли особено е доста сложна. Всичко е от значение. Материяла какъв е дебелина на стените,дължина на рънърте,вътрешен диаметър на рънърите. Всички тия неща трябва да са точно определени за да се постигне желания ефект освен звука...

Редактирано от vlaa4ws

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много бих се учудил, при положение, че тези, които гледах на DC Sports струваха $1050. Пък и при положение, че толкова хора са правили такива неща с доказан на диното ефект... Никой ли не може да помогне?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега отиди при Ники Златков,той може да ти ги направи,още повече че и тези на Демона,а и тези които имам аз са правени при него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега отиди при Ники Златков,той може да ти ги направи,още повече че и тези на Демона,а и тези които имам аз са правени при него

А къде да го потърся този магьосник? :)) :) Колега, ако не се лъжа в неделя ти видях колицата на живо... щяха да ми изкапят очите... не знам как можеш да се разделиш с такова нещо.... Извинявайте за оф-топик-а... Редактирано от PreludeManiac

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vlaa4ws

Идеята ми беше че ако правиш къстъм колектор по добре е да е при някой които знае какво прави. Да изплзваш качествени материали, и най вече добър аргончик... Що не разгледаш из и-бей или по разни америкнаски сайтове има доста избор в диапазона от 150-400$

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...