Jump to content
Restless

Предно странично стъкло - Кобра или?

Recommended Posts

Препоръчайте къде в София може да се купи стъкло и да го сменят читаво - май само Кобра се споменават по форумите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За моята хондела (разбиха го, мамка им) в Бултрако е към 800 лв стъклото. ПОмислих си, че застрахователите не биха платили ореигиналното и отидох в Кобра. Уж китайското било по-добро от турското, уж... Сега като погледна моето, дори и без поляризирани слънчеви очила се вижда, дефект товно на пътя на погледа ми - някакво изменение на структурата на стъклото като 4 петна с размера на юмрук. Освен това всички щипки ми изпокъсаха гадините, да не говорим, че хиляди парченаца стъкло са оставили под пластасовата решетка под чистачките. Освен това и малко накриво е залепено. Иначе лелката на касата бе любезна. А имат и стъклата на склад - докарваш ч сутринта, вечерта си я взимаш.Става дума за сервиза/магазина им при Арена Запад. А, и едни гадни лепенки бяха залепили от хартиено тиксо (да държат стъклото докато засъхне ден-два силикона), дето после само с бензин се махат от боята.И ти дават ключовете като платиш, т.е. не знам доколко ще е стимул да отстранят забележките, които ще намериш като си отвориш и огледаш колата. Е, имат гаранция на монтажа, от която нямах нерви да се възползвам...Решениетоп е да им стоиш на главата, докато го правят, което зсначи или да им мрънкаш да ти дадат час, или да седиш там цял ден.Хубавото е, че няма да имаш драскотини почелното стъкло като го смениш. Лошото е, че след няколко месеца пак ще проимаш... явно няма читаво ненадраскваемо покритие като оригиналното (с такова впечатление съм останал от ориг.)Успех!

Редактирано от -=airman=-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минах тази сутрин - през централната им сграда на Първа Българска 11Отидох в 8 и 10, на касата - платих - 42лв стъклото, 10лв поставяне -5лв отстъпка, защото идвам с протокол от застрахователя, та 47 общо9 и нещо ми дойде реда, свалихме кората (аз бях откопчал трите долни щипки предварително), и за 15-на минути беше готово барабар с началното почистване на останали тук-там стъкалца.Казаха ми 2-3 дена да не отварям стъклото за да залепнат долу "носачите".Преди мен смениха 5-6 предни стъкла - голфове, рена, бусове - след слагането казваха на хората да паркират наоколо за 2 часа за да стегне силикона или каквото там мажат ... добро впечатление ми направиха работещите, то може би и защото се правеха коли на хора чакащи на крак и навъртащи се наоколо :lol:А и друго, което ме впечатли - в неделя пуснах запитване за такова стъкло и понеделник ми звъннаха, казаха ми цената, какви цветове имат (само зелено)...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...