Jump to content

Recommended Posts

интересувам се дали някои е пускал чист кислород към смукателните колектори и какъв ефект би могло да има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поразителен :tongue1: ще има да разказваш после по спирките.......................... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво имаш в предвит под поразителен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кратко ще се превърне в :lol: и после :tongue1: пп. Но да не те отказваме с нашите предположения.пп. Много от важните открития са направени с опити, така, че от мен успех с летенето :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969

Имаш ли си представа какво става като драснеш клечка на торбичка с чист кислород...гърми като тротил, може да събори стена, виждал съм с очите си...сам си прави изводите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kleni

колеги имам впредвит да пусна малко кислород от бутилка. при "резака" се получава много добро изгаряне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho
Отговорено (Редактирано)

Имаш ли си представа какво става като драснеш клечка на торбичка с чист кислород...гърми като тротил, може да събори стена, виждал съм с очите си...сам си прави изводите...

това пък от де ти дойде ? бахти изводите направихте :lol: накратко : всички метали горят в кислородна среда и ако пуснеш чист кислород без нужното количество гориво да му отвлича вниманието от вкусния метал наоколо и без азот да му забавя реакциите буталата ти ще излязат през ауспуха преди да се усетиш какво става :tongue1: това образно де , ама наистина ще пламнат ... ако ти трябва още , питай ...кратка редакция : много се изхвърлих с това Всички ... ае почти всички Редактирано от lookcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли си представа какво става като драснеш клечка на торбичка с чист кислород...гърми като тротил, може да събори стена, виждал съм с очите си...сам си прави изводите...

това пък от де ти дойде ? бахти изводите направихте :) накратко : всички метали горят в кислородна среда и ако пуснеш чист кислород без нужното количество гориво да му отвлича вниманието от вкусния метал наоколо и без азот да му забавя реакциите буталата ти ще излязат през ауспуха преди да се усетиш какво става :cool: това образно де , ама наистина ще пламнат ... ако ти трябва още , питай ...кратка редакция : много се изхвърлих с това Всички ... ае почти всички
Абсолютно вярно колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...