Jump to content
blackw

селенови фтулки

Recommended Posts

За 4 генерация съм купувал от бултрако. На 6 генерация се сменя целия носач. При теб вероятно е същия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знамр че ги рециклират но незнам точно къде го правят :P .Понеже и доста други автомобили са така носача върви заедно със селеновите фтулки при смяна. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе аз знам,че върви така.само че неми се дават 140лв. за малко гума.за това попитах дали някой не е имал същият проблем и да е измислил някакъв по ефтин вариант

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да рециклират ги за 70 лев,това е по-евтиният начин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора,Втулки се пише с "в".и еВтин също:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

70 лева рециклирани?! Майстора ми намери цял носач за 30 лева от Ботев - това за 6 генерация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става въпрос за д13б2 95г. хеч.имам скъсана фтулка на преден долен носач(предната) и навсякаде ми казват че върви комплект с носача.някой има ли идея за нещо по практично? :P

Сменях ги на предишната хонда .Едната мисля че,струваше 22лв а другата по-отвътре 12 лв или обратното.Продават ги отделно от носача.Цените са на магазин" Самурай"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става въпрос за д13б2 95г. хеч.имам скъсана фтулка на преден долен носач(предната) и навсякаде ми казват че върви комплект с носача.някой има ли идея за нещо по практично? :P

Сменях ги на предишната хонда .Едната мисля че,струваше 22лв а другата по-отвътре 12 лв или обратното.Продават ги отделно от носача.Цените са на магазин" Самурай"
стига бе човек кви са тия цени? ;) аз до Габрово да дойда тогава.а магазин Самурай има ли нещо общо с джипа или просто е съвпадение?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените ги казвам по памет,но втулките не бяха скъпи и направо ги смених всичките на двата предни долни носачи.Верига магазини са за японски и корейски авточасти :P сигурно за това им е такова името.Ето телефоните на В.Търновския магазин-062/600 228 и 088/516 22 87 e-mail: imimag3@mbox.contact.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AMD,мерси много братле.още утре ще се обадя.ако се впиша в тия пари ще има черпене :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втулките се продават отделно от носача и не са скъпи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AIDS_LOLLIPOP

Втулките се продават отделно и са по 20лв, аз си ги купих от Japanparts ул.Г.С.Раковски 10тел.02/9312206 Надявам се да съм ти помогнал. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

става въпрос за д13б2 95г. хеч.имам скъсана фтулка на преден долен носач(предната) и навсякаде ми казват че върви комплект с носача.някой има ли идея за нещо по практично? :D

Ако не намериш ще ти дам (реф.номер) за поръчка от Бултрако продават се отделно!И аз изживях същия шок като ми казаха че трябва да си купя носач...... Редактирано от valri

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull
:tongue1::D:D:lol: благодарско на всички колеги които се отзоваха ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е късно,Мойте втулки ги взех от този човек в Пловдив : http://shikov.hit.bg/.Произвежда и ги праща с куриер. Излязоха по 8лв парчето :tongue1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Бултрако има втулки и не са много по-скъпи отколкото в другите магазини. Цените мисля са 20-25 лв на втулка за твойта кола, но най-добре звънни да питаш конкретно. Аз пробвах вече 2, 3 варианта с неоригинални и оригинални и си мисля, че оригиналните ще изкарат чувствително по-дълго.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...