Jump to content
bojurishte

НОВО нясто за Нощни Гонки в София New

Recommended Posts

Вече Божурище в София ще работи и през ноща :holi2: Всяка нощ уличните състезатели от столицата, а защо не и от провинцията ще могат да мерят силите на автомобилите си необезпокоявани от полиция, трафик и неравности по пътя :dry: :idea: ПЕРФЕКТНОТО МЯСТО Е ВЕЧЕ ФАКТ :idea:

 

Решили сте да дадете малко повечко газ на автомобила си? Мислите да отидете на Бояна или Рампата - добре, а когато отидете от другия край на София и разберете, че полицията ви е изпреварила...няма ли да се почувствате кофти :?: После в съзнанието ви изплува новият закон за движение по пътищата, в който дори при най-малкото нарушение следват убиствени глоби...идва ви да се откажете :?: Не не го правете :idea: Вие сте решили днес да давате газ на автомобила си :idea: Има решение - Нощната Писта Божурище е най-удачната алтернатива :idea:

 

Всеки ден без почивка, на разположение на присъстващите ще бъдат огромната писта, нощен бар, предлагащ всякакви мезенца, сериозни хапвания, алкохолни и безлокохолни напитки, сладоледи и какво ли още не :idea: Яката музика ще е на макс, а DJ-я ще изпълнява поздравите ви безплатно :idea:

 

Какво по-добро, вече си имаме нощна писта в София :idea: Това няма да е просто писта, а мястото, което ще стане легендарно за нощна София :idea: Всеки ден ще има различни изненади и най-разнообразни партита :idea:

 

-=ВХОД СВОБОДЕН =-

 

Работно време - всеки ден от 20:00ч. до 24:00ч.

 

 

Официално откриване :arrow: Неделя 22-ри Юли 20:00ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

хух много яко май ще си изкарават там направо им завидях на хората които ще ходят звъчи много много яко :(ПП: най лошо е че жените съвсем ще ни оставят или ще има повече караници :dry:

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хух много яко май ще си изкарават там направо им завидях на хората които ще ходят звъчи много много яко :(

 

ПП: най лошо е че жените съвсем ще ни оставят или ще има повече караници :dry:

ОСТАВАТ 3 ДНИ ДО ГОЛЯМОТО ОТКРИВАНЕ НА 22-ри ЮЛИ НЕДЕЛЯ - 20:00Ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, защо абсолютно нищо такова не пише в tuning.bg? Дори след тази неделя ще затворят пистата до 18.08....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, защо абсолютно нищо такова не пише в tuning.bg? Дори след тази неделя ще затворят пистата до 18.08....

ми то пише ама ти не четеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично мисля да съм там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojurishte

аз лично мисля да съм там

И няма да сбъркаш :blink: Днес решихме на откриването да има още една изненадка :D;)

ОСТАВАТ 2 ДНИ ДО ГОЛЯМОТО ОТКРИВАНЕ НА 22-ри ЮЛИ НЕДЕЛЯ - от 20:00ч.

 

Специално за откриването - ВОДНО ПАРТИ с много изненади ;) Носете си водните пистолети ;)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей ,много шукарско бре :D ....PS "A big step AHEAD"....... :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojurishte

Тъйкато разбрах, че има и Хондаджии проявяващи интерес :D ще дам още малко интересно инфо ;) След разговор с членове на БМВ клуб България и собственици на други коли, фенове на дрифта, се замислихме за още една идейка :blink: Ще има не само драг вечери, а дрифт и бърнаут партита ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

:D

Таааааази усмивка, таааааази усмивка реално е излезнала там някъде зад монитора! П.П.: Айде още 10% за мен, ама си струват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е хайде сега, чак пък 10%.... :Pмой цитат от БМВ форума:

а сега кажете че няма да е само драг Very Happy и наистина спирам с глупостите по улиците Very Happy

и след това тук видях:

Тъйкато разбрах, че има и Хондаджии проявяващи интерес tongue.gif ще дам още малко интересно инфо wink.gifСлед разговор с членове на БМВ клуб България и собственици на други коли, фенове на дрифта, се замислихме за още една идейка biggrin.gif Ще има не само драг вечери, а дрифт и бърнаут партита tongue.gif

как да не се изкефи човек.... а и какво да направя като последно време все настрани ме тегли....http://zazz.bg/play:3b1588be :Dhttp://zazz.bg/play:8f435e48направо казвайте кога ще е първата нощна дрифт забава и да се събираме пак с бмв-тата, хачито, нисаните и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи много добре :D Със сигурност ще отида когато си оправя колата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези, които днес не са били на гонки на Бояна или не са минали случайно на някое от различните места из София, където бяха раздавани промоционални флайъри :roll: :idea: Можете да получите и своята промоция чрез интернет :bounce1:

 

Принтирайте този флайър и го носете със себе си на откриването на Нощна Писта Божурище в Неделя 22-ри Юли след 20:00ч. При представянето му на нощния бар, ще получите еднократно намаление в размер на5%

 

Очакваме Ви - Неделя от 20:00ч. до...когато имате сили, желание и бензин :cool:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

абе пич , гости от Ямбол приемате ли :cool:

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

абе пич , гости от Ямбол приемате ли :cool:

Ачо ако дойдете ще е екстра..... :) и да се обадиш преди това :P Редактирано от didone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както всяко добро начинание и това не мина без кофти изцепка.

Организаторите се извиняват за причинените неудонбства, но поради независещи от тях причини (в лицето на Електроснабдяване София) тока беше спрян около 19ч...и не се появи до 23ч. независимо от многобройните обаждания на телефона на Електроснабдяване от там се получаваше само един отговор "Съжалявам, колегите работят, Неделя вечер е и не можем да направим повече от това..." :idea:

Нощната писта ще работи и през следващите дни, всеки ден от 19ч. до 23ч. :idea:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ние като дойдохме ток си имаше ама точно в 20.00 си ни събраха по 2 лв на човек. Не че съм за 2та лева ама като сте писали вход свободен.... Са верно че техниката беше там но...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ние като дойдохме ток си имаше ама точно в 20.00 си ни събраха по 2 лв на човек. Не че съм за 2та лева ама като сте писали вход свободен.... Са верно че техниката беше там но...

ееее пак български(цигански) работи... уж навсякъде "вход свободен", а после - не. Наистина не е за 2-та лева, ама поне да си го пише!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо на вас са ви събирали пари,но на нас не ни е искал никой нищо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ние като дойдохме ток си имаше ама точно в 20.00 си ни събраха по 2 лв на човек. Не че съм за 2та лева ама като сте писали вход свободен.... Са верно че техниката беше там но...

Абе аз не съм бил там, ама е напълно възможно някой да си е изкарал парите на гърба на организаторите. 5лв. фланелка с надпис Божурище или нещо такова и айде вие си давате парите... поне може де, ама ако наистина е баш от организаторите е много, много българско.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо на вас са ви събирали пари,но на нас не ни е искал никой нищо

Еми вие дойдохте към 8.30-9.00. Аз бях в 8. После някакво момиче което раздаваше флаиери ни обясни че събирали вход защото измервателната техника била там...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки ще има ли ? клипчета ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недоразумението с взимането на вход беше поради слаба координация от страна на организаторите на Нощната Писта и основните организатори от БФДР. Но благодарение на бързата реакция на Бат Гого след 20:10ч. входа вече беше свободен :) Днес ще работим от 19:00ч. Вход Няма да има отново :D Аз ще съм там от 18ч. , за да проверя даали вече имаме ток (все пак живеем в България и Електроснабдяване отново може учтиво да ни се извиняват по телефона), ако няма, моментално ще търсим алтернатива, като генератори :) но музика и дръпки ще има на всяка цена :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм... желаещи за днес? Търси се транспорт :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RIP

Хм... желаещи за днес? Търси се транспорт :dunno:

От кой край на софия си ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojurishte

Скара има :) А масите и столовете вече са доста повече :lol: А за седмични срещи - избирате си ден, който може да бъде само за Хонди и просто ни казвате :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки от вчера :fun: Копирам директно мнението на един младеж от Фолксаген Форума, познат със своята кола на доста от хората идващи на пистата :lol:

Може да няма измервателна апаратура...но на старта си имаме... :fun:

Тази вечер беше добре!!! малко хора се събрахме но стана весело... Една девойка ни даваше старт ....... огън да я гори :)

 

 

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

 

има и други снимки ама имам забрана от ..... за постването им!

Всичко си върви по план, и днес след 19ч. заведението ще работи :idea:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вчера беше много яко , нямаше мнго хора , но бяха достатъчно.Пуснах се с няколко коли , резултата няма да казвам :lol:Намерихме се с още 1 колега та се повозих малко и на б16.Мацката даваше стартовете , точно както си и трябва , абе яко ...Нямаше изцепки и брутални простотии и беше хладнооо :blink:ПС: не и на старта де :(

Редактирано от RIP

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на пистата ще има изненадка за феновете на Хонда :) Само един малък жокер ще дам...на писта ще се появи една мощничка Хондичка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

днес някой ще ходи ли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да се събереме и да идеме да видиме колко им е стидена бирата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MonsterOOD

Айде да се събереме и да идеме да видиме колко им е стидена бирата :)

Айде народе днеска 25.07.2007г. се събираме в 20:00 на лукойла до метро да се позабавляваме на божурище. За сега сме 2-ма 3-ма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)

Там съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късно видях темата но може да идем утре също?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хонда Клуб удържаха на думата си и бяха със сериозно присъствие и участие на пистата :) Наистина, в клуба ви има доста точни хора, с които си заслужава човек да си поговори :) Днеска Нощната Писта отбеляза възход ;) Доста коли, множество стартове иии...Вики (момичето от снимките) и още две девойки направиха мокро парти ;) Изцяло мокрите бяха те...но имаше и хора от публиката, които пострадаха :P Поради липсата на фотоапарат днес...утре ще повторим мокрото парти...но този път ще снимаме :P

Редактирано от bojurishte

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда Клуб удържаха на думата си и бяха със сериозно присъствие и участие на пистата :P Наистина, в клуба ви има доста точни хора, с които си заслужава човек да си поговори :lol: Днеска Нощната Писта отбеляза възход ;) Доста коли, множество стартове иии...Вики (момичето от снимките) и още две девойки направиха мокро парти :P Изцяло мокрите бяха те...но имаше и хора от публиката, които пострадаха ;) Поради липсата на фотоапарат днес...утре ще повторим мокрото парти...но този път ще снимаме ;)

:huh: Пак ще дойдем :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм там към 8.30-9.00 че съм на работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на пистата ще има изненадка за феновете на Хонда :lol: Само един малък жокер ще дам...на писта ще се появи една мощничка Хондичка :huh:

и кво стана с тая бързата хондичка :>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...