Jump to content
Guest Tino

За тенеските...

Recommended Posts

Guest Founder

ммм .. аз съм от Ямбол .бих желал и аз тениска , но по какъв начин мога да я получа и на какъв адрес да пратя парите :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Ами обещаха ми до края на тази седмица :D така че да се надяваме :dry: След кат са готови ще организираме Пловди - София и другите градове срещи където ще се раздават :|

да бе, аре да стават по-бързо,та да си врътнем една срещичка пак,преди да е паднал снега :unsure::/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

ммм .. аз съм от Ямбол .бих желал и аз тениска , но по какъв начин мога да я получа и на какъв адрес да пратя парите

Ами кажи ми колко броя и от кои размери искаш и ще за Ямбол , ще изпратя там на Кудос тенеските и вече ще го помоля той да ги разпределя :unsure::dry: А за парите , ще се разберем :|

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

ДАже до Ямбол може да ги пратя и по едно аверче - няма проблеми!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

ако стане така ще е супер :) ... хем няма да размотаваме тениските и парите по пощите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

Само да пристигнат тук!Кога ще са готови???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest radku

Няма ли вече готови тениски :) Tino да не ме забравиш.Пусни един пост когато пристигнат при теб.Ако остане една червена с размер L нека да е за мен. :) Значи мойте стават 2 - червена и бяла L-ки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

Кво стана с тия тениски бре от Китай ли ги порьча :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Кво стана с тия тениски бре от Китай ли ги порьча

Да бе колега , имах малко рпоблеми на границата :worthy: но с малко рушвети ги пуснаха ;) Ето ви и малко снимчици : Публикувано изображение

и отпред

Публикувано изображение

и изодзадзе

:D

Надявам се да ви харесат , фанелките ще се раздават на срещата в Пловдив и после и на тази в София :)

П.П.За малко да забравя , който иска фанелка да си приготви 7 лв :D

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic 1.5 cx

а който не можа да дойде на срещата?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Хехе, аз вече се уредих с две червенки :worthy:

10х на Tino за фанелките :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic 1.5 cx

за мен по една червена и една бяла М. благодаря  :worthy:

ще е много тъпо ако не са останали щото и от първите нямаше, сега специално помолих да ми запазят! дано не са свършили !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

civic 1.5 cx значи мисля че ми остана една червена М и имам и бели Л , ХЛ И ХХЛ :D Останаха фанелки , но повечето са бели с размери Л , ХЛ , И ХХЛ :) На колегите от Варна имам да им изпращам и има и хора от Бургас , идващата седмица мисля че ще ги пратя :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

А В бургас как ще ми пристигне фанелката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Значи колеги утре за Варна заминават 5 бройки бели Л-ки , 1 от които е за Бенджи от Ямбол , 2 за SpeedFan , една за Кудос и една за Миамото ;) Но имам въпроси , от Дж Спрайт разбрах че Миамото са двама братя ;) и евентуално ще искат 2 , но имам заявена една така че обозначете се моля.Също така МадДог от София предполагам ми е заявил 2 Л-ки бели , искам потвърждение моля ;) Така че , като махнем горните фанелки ми остават 2 ХЛ бели , 2 ХХЛ бели и една ХХЛ червена,ако има желаещи да казват ;) А за тези които са останали без фанелки не ми е проблем да направя още , но само тогава когато бройката на заявените е около и над 40-50 бройки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

А аз нали си бях заявил л-ка ко стана пак ли неустана за мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Beast има и за тебе , но все още не съм оредил превоза ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Тино,лудото куче е от Стара Загора,не от София... ;) ,следователно молба към теб и всички-нека ако някой има път към Зарата и може да ги донесе насам ми звънне.Тел. ми е 0888005693.Аз може скоро да прескоча до Пловдив,но не е сигурно.Благодаря ви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Забравих бееее,Кольо се казвам.А,и друго-този телефон важи и ако някой от вас закъса за нещо в Зарата да знаете,че ще помагам с каквото и колкото мога.Айде със здраве...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Благодаря на Sprite че ми е поръчал тениски.Аз по принцип искам 2 червени една L-ka и една XL-ка ако няма ще оставя за следващата партида защото държа цвета да е чевен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Колеги от Варна , в Кудос има 2 фанелки с размер Л бели , оригинални на клуба , който иска да се свържи с него :D А за тези който искат още ще направим пак поръчка , но като се съберат поне 50 човека ;) по-малко няма смисъл :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...