Jump to content
Guest Tino

За тенеските...

Recommended Posts

Guest Tino

Хора , понеже в неделя ще се проведе среща в Пловдив и ще идвам от София към Пловдив казвайте кой колко иска и какви , същото се отнася за хората от Бургас :D А за тези от Варна и за тези от другите градове които са близко до Пловдив или Бургас също да казват колко и какви :D

Предлагам да се направят някакви такива центрове за разпределение на тези фанелки че да може да се стигнат по - лесно до феновете , защото не мисля че е нормално Омбре да харчи и пари за доставчици :):D Аз мога да отговарям за два центъра , в Пловдив и в Бургас , от там мога да раздам и за други решени да сътрудничат като отговорник център :D:);)

 

П.П. Тука ще записвам хората които са поискали фанелка

Beast - Бургас - бяла - L

The Fastest - Пловдив - червена и бяла - размер L

Benji_crx - Ямбол - бели 2 - L-M

Speedfan - Варна - бели 2 - L

Kudos - Варна - бяла - L

Radku - бяла - L

Майната -червени 2 - Л/М ; бели 2 - М

Илийчо - 3 ама какви ?

eDaniel - 1 ama каква ?

MIYAMOTO - бяла - Л

Svetlio - бяла - M

1Net - бяла и червена - М

Maddog - бели 2 - Л

Civic 1.5 cx - червена/бяла - М

Vaso - червени 2 - ХХЛ ; бяла - ХЛ

Kizisoft - бяла и червена - Л

Frisko - червени две - ХЛ

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Аз искам тениска, ако поне двама са я одобрили :D Вече си имам и шапка, която скоро ще покажа.Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedfan

абе я кажете как могат да достигнат тия тениски до варна и как мога да се снабдя с такава?трябва ли да се търси специален човек? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Аз см от Бургас искам бяла тениска размер л.Само остай някакъв телефон да се оговорим да ти дам парите и да си я зема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Значи моля да не пишат хора от София :) Омбре е насреща за вас :) speedfan фанелките мога да ги закарам до Бургас , от там не е никакъв проблем да ти ги пратя по куриер или по гарата,НО МОЛЯ ВИ се организирайте се всички от Варна и кажете на един път колко искат , а не да се изпраща по една фанелка по влака или куриер :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest martyhonda

A nie ot Stara Zagora kak mojem da si pora4ame po nqkoq teniska?Az sum v Sofia do utre sledobed i iskam 2-3 teniski!Ot kade moga da otida da si vzema?Ako ima info molq kajete mi-0888-75-32-89

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Ам аз и модератора :) ко ше я праим??? Ще трябва я аз (ма след като завърша колата) я той да се разходим до Софията до батко Омбре и да се снабдим. За мене лично са 3 - за мене, за брата и жената :) Само споменете за сумичката за бройка най-накрая де :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

За Варна още 1 тениска!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest The_fastest

Една червена и една бяла ! Мерси предварително ! П.С. Плащам в брой ! :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Тино , аз съм от Ямбол и искам 2бр.тениски ,бели ,размер едната L а другата М . ако можеш когато пътуваш към Бургас да ми се обадиш ден преди това да се разберем можем да се срещнем на петолъчката.тел.0887476189 .предварително благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedfan

абе Тино прати за Варна 2 броя Л-ки пак аз ше черпя ако доидеш някои пат в варна :blink: .ако искаш да питаш нещо за повече подробности давам и тел-0889998893.Мерси предварително! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedfan

еи Тино щях да забрая каприза си-бели с червено лого ако може и да има на гарба голям надпис колкото и качеството на хонда :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Speedfan фанелките са едни за всички , влез в темата за дискусия за фанелките и ги виж :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedfan

Добре де еднакви еднакви няма значение.Важното е да се намира.та все още сам ЗА.Бяла да е пак за логото както сте си решили.Само за парите не ми е ясно как ще стане работата и колко? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Де бре хора, НЕ четете ли ?! :dry::blink:

 

В темата за тениските си е написано - 8.80лв струва 1 (ЕДНА) тениска ! НЯКОЛКО пъти е написано дори, НЕ Е един единствен !!!:dry:

 

Преди да задавате хиляди въпроси, поразровете се малко и четете !!!!!!!!!! Zzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Хора извинявам се много но сега говорих с Буги и той ми каза че са останали савсем малко бройки фанелки и то с размер XXL :dry: Така както е тръгнало ще се правят още , така че за сега нещата се отлагат за след най-рано половин месец :dry:Zzz Съжалявам :blink:

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

аз искам 4 броя - 1 червена L, 1 червена М , 2 бели М - :rolleyes: ПЛИИС :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Този път ще трябва да се направи списък ,който да не се променя(който какъвто размер е заявил такава тениска да вземе)Пак топката остана в мен.Много, които бяха поръчали големи взеха по-малки и нещата се объркаха пак.С поларите пък се получи обратното.Дайте да направим списък и да се действа по него.Няма да се сменят размери,за да няма сърдити след това. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Омбре аз съм почнал един списък най-горе и предлагам да го продължа :lol: А за топката , ако искаш я дай и на мене , няма да ти се сърдя :rolleyes::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

добре да взема официално да се запиша:1 бяла и 1 червена - размери "М"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest svetlio

За мен 1 брой Бяла, размер М. Ще си я взема от Омбре, като е готова.Мерси :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

За мене 1 бяла размер L и една червена L от Варна съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Само една корекция аз съм от БУРГАС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedfan

Официално-2 бели,L-ки.Мерси :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic 1.5 cx

за мен по една червена и една бяла М. благодаря :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Значи за мен има нали са останали XXL :lol: Омбре утре ще взема 4 ще се обадя. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Взех си две ама повече нямаааа :rolleyes: Така, че Тино пиши от следващата партида:2х ХXL червени1х XL бяла.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kizisoft

За мен 1 бяла и една червена - L :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Хора днеска поръчвам фанелките :D До утре тези които не са си поръчали имат време да си поръчат , ще заявя малко повече от поръчаните , за да има после и за другите , но цената няма да им е същата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

ама дай некво инфо кат си се захванал с вьпроса ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Тенеските съм ги поръчак вече ;) Ще бъдат по-различни от първите.На червената ще има само надписи с бяло и набухвател ,т.е. надписите и логата ще са релефни :) За бялата мисля че се разбрахме да са с червен надпис пак с набухвател :P Това инфо мога да ти кажа за сега , за цената още не,но гледам да се вържа около 7 лв едната,ще видим :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Тино,да не ме забравиш - 4бр!!!:) и мерси за снимките :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

А за нас във Варна??? :unsure: Аз искам две червени L и М.Ако искате да се организираме и да ви дадем обща бройка???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kizisoft

Какво стана с тениските??? Кога ще са готови заявените броики? Някои ако има повече информация да казва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Тенеските са заявени и аз ги чакам :) поръчал съм повече от заявилите , та да има и за другите :)

Ще бъдат по-различни от първите.На червената ще има само надписи с бяло и набухвател ,т.е. надписите и логата ще са релефни  За бялата мисля че се разбрахме да са с червен надпис пак с набухвател  Това инфо мога да ти кажа за сега , за цената още не,но гледам да се вържа около 7 лв едната,ще видим 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Тино,някаква ориентировъчна дата не ти ли казаха,братле?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ами обещаха ми до края на тази седмица :lol: така че да се надяваме :offtopic: След кат са готови ще организираме Пловди - София и другите градове срещи където ще се раздават :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

В Варна знаеш на кого да ги пратиш нали? :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...