Jump to content

Recommended Posts

Здравейте, колеги.Имам проблем с любовницата (Прелюд 94-а, 2.0) и вече се видях в чудо. Всички светлини ми работят с изключение на габаритите (всичките) и осветлението на таблото. Фарове, мигачи, стопове, светлините за задна, датчиците по таблото - всичко си бачка. Само осветлението му и 4-те габарита не щат. Къде ли не рових и аз и тъста (уж кадърен жичкаджия) - нищо. Всички бушони са здрави, всички връзки и букси са си на място, а не ще. Ключето и то се наред. Някой имал ли е подобен проблем? Или поне кажете свестен жичкаджия на когото може да се има доверие. Ще съм ви адски благодарен, защото отскоро съм в София и нямам идея къде и при кого да отида, а да занимавам Омбре с такава глупост едва ли си струва. Полудявам вече. Вечер хем е опасно да не те виждат отзад, хем съм като стръв за полицаите. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969

До колкото виждам, до сега си търсил само плюса, що не видиш дали не ти се губи някъде минуса...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

и ако кажеш, че имаш аларма вързана към габаритите а не към мигачите или пък имаш аларма и тя май не е вързана никъде - се свържи с добър майстор на алармите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм... имам аларма, но проблема си го имаше и преди да я сложат. И е вързана на мигачите... Абе... ще търся свестен жичкаджия. Само дето нямам идея къде да го търся в София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добър алармаджия в СофияОт Интерпред - като тръгнеш по Жулио Кюри към Плиска, веднага по локалното вляво, 100 метра по-нагоре има един гараж, който е по-ниско от улицата - търсиш Ники. Ако го няма там, има още една работилница, където всъщност работи по-често. Студ град - поликлиниката - ако идваш от Онтарио (автокъщата) към УНСС, преди да стигнеш кръстовището на УНСС, има вътрешен гараж на поликлиниката, пада се вдясно, леко слизаш надолу, вътре има 2-3 гаража и обикновено паркирани коли.П.С. Насоките са много криви, но май няма по-добър начин да се обясни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: гадна работа е това със светлините имам нещо предвид, но трябва да знам дали габаритите се губят тотално или от време на време ги има както и да е имах подобен проблем. - Погледни бушоните , отвори и ги размести всеки поотделно натисни отгоре леко в ляво и дясно и виж дали ще се обадят светлините ако да то трябва да знаеш че леглото на някои от бушоните е по голямо и не дава добър контакт. Общо взето дребен и доста шибан проблем. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...